Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magnolia323

Wasze sprawdzone kosmetyki!!!

Polecane posty

Jestem bardzo zadowolona z nowej serii kosmetyków AA z kolagenem dla 25+. Używam krem na dzień oraz na noc, mają bardzo fajną konsystencję i co najważniejsze dla mnie nie uczulają. Używam je dosyć niedługo ale już powoli zaczynam zauważać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella89
Na pewno nei sposób wspomnieć również o takich http://www.paulaschoice.pl/ Ja stosuje te przeciwzmarszczkowe a mojemu mężowi kupuje dla cery z problemami trądzikowymi. I faceci niech się nie boją - te kosmetyki nei maja babskich opakowań - wiec mogą spokojnie trzymac je w swoich kosmetyczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo modny jest temat olejowania włosów, jaką metodę stosujecie, na mokre włosy czy na suche? Naczytałam się o obu i obie wypróbowałam, stosowałam też wiele różnych olejów, bo każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie, strasznie to wszystko skomplikowane, jak sobie ułatwić życie, poprawiając przy okazji stan włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moimi ukochanymi kosmetykami od jakiegoś czasu są wszelkiej maści oleje. Przetestowałam ich już naprawdę sporo. Zaczęłam od olejowania włosów zwykłą oliwą z oliwek, potem zaczęłam kupować oleje arganowe, jojoba, rycynowe - różnie było z ich dostępnością. Teraz sytuacja znacznie się poprawiła, a ja mam swojego faworyta olej kokosowy, teraz bez problemu kupuje go w Helfy. Jest naturalny i stosuję go nie tylko jako maskę na włosy, lubię dodawać go do kremu do twarzy na noc oraz do kremu pod oczy, a jak mi się krem kończy to wówczas cała smaruję się olejem. Nie podrażnia mojej skóry, która jest wrażliwa. Najlepiej jest zrobić małą próbę. Dodajcie go do kremu na noc, a rano sprawdźcie, jak zareagowała na niego wasza skóra. Ja polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kokosowy olejowi kokosowemu nierówny, czym się kierowałaś przy wyborze swojego? Ja też dużo eskperymentowałam. Teraz najważniejsze jest dla mnie to, czy olej jest nierafinowany, naturalny, tłoczony na zimno. Moim ulubieńcem też jest produkt z Helfy http://www.helfy.pl/twarz/oleje/khadi-olej-kokosowy używam go jako maski do włosów i kremu do golenia. Gdzieś ostatnio o tym przeczytałam, być może na tym forum. Ktoś radził, żeby wykorzystać olej jako krem podczas golenia. Faktycznie działa. Ale lubię ten olej dlatego, że jest tani, wydajny i uniwersalny, nie lubię wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki i zdecydowanie lubię mieć lekką kosmetyczkę, bo dużo podróżuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na helfach jest drogo jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swą ulubioną serię z Vichy- Idealia. Moim numerem jeden jest krem pod oczy. Używam go od miesiąca i jestem nim zachwycona. Cienie pod oczami jaśniejsze, skóra bardziej napięta, jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja521
Ja mam ten krem nawilżająco rozświetlający z Vichy Idealia, ale jak mówisz, że ten pod oczy redukuje cienie to chyba też się zaopatrzę, w sumie nie mam jakiś mega, ale i tak jest to dla mnie kłopot. mimo, że skóra ładna rozświetlona, to gdzieś z tyłu głowy ciągle są cienie pod oczami, a po co się nimi denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdrozsze ,nie znaczy dobre,,w testach prowadza kremy itp z Aldi,Lidla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne, że skład jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedną z moich ulubionych firm kosmetycznych jest http://scananida.com.pl/ ich produkty są skuteczne, mam ich masło do ciała, krem do rąk, dobrze się wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką gamę naturalnych pudrów sprzedają w sklepie online na www.e-naturalne.pl Ja akurat mam problemy z trądzikiem różowatym, więc większość produktów ze zwykłych drogerii w moim przypadku odpada. Tylko takie nie podrażniające naturalne kosmetyki się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór doskonałych kosmetyków azjatyckich (m.in. japońskich można znaleźć w sklepie www.Coletia.eu Ja już od jakiegoś czasu tylko tutaj kupuję pudry i podkłady, głównie marka Shiseido (to bardziej klimaty azjatyckie), ewentualnie Anastasia (bardzo znana marka w USA). Oferta obejmuje tylko najlepsze, starannie dobrane wyroby, polecam wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wielką fanką kosmetyków z serii Mama Care z Efektimy. Fajne kosmetyki, które zapełniły lukę, która do tej pory pozostawała pusta. Na dodatek nie uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to od bardzo dawna używam kosmetyków Tołpy (http://tolpa.pl/kosmetyki), nie podrażniają mojej skóry, nie jest sucha i nie wychodzą mi po nich żadne pryszcze. Wcześniej używałam Nivea, ale chyba za bardzo postarzała mi się skóra i efekt był po prostu zły ;) twarz automatycznie mi się przetłuszczała, co skutkowało wągrami i pryszczami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z kosmetyków Bandi co cery naczynkowej. Moja zmaltretowana cera odzyskuje godność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do włosów najlepsze rzeczy ma Chantal, zwłaszcza odżywkę ProSalon Intensis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza kosmetyki to te ktore mozna zrobic w domowcym zaciszu. im mniej skladnikow tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o kosmetyki kolorowe to lubię np. golden rose, a z pielęgnacji to np. holika holika (dostępne na http://kosmetykomania.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booring
Mój absolutny must have to cudowny peeling Coffee Miracle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela232
A próbowałyście te od RAU Cosmetics? Nie używają olejów mineralnych i parabenów , ja mam wrażliwą skórę dlatego z ciekawości sprawdziłam ich kilka produktów a m.in na trądzik i szczerze mówiąc efekty widać już po kilku użyciach. Skóra nawilżona i nie pojawiają się już kolejne kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na okraglo uzywam baaaardzo fajnych cieni do powiek z http://alilla.com :) dostalam je w prezencie od mamy i jestem ogromnie zadowolona. Sa super trwale, cala noc utrzymuja sie na oczach nawet na imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×