Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magnolia323

Wasze sprawdzone kosmetyki!!!

Polecane posty

Gość ada

Na pewno warto kupić produkty na https://www.beesthetic.pl/. Są bezpieczne, pochodzą z polski, naturalne składniki więc macie gwarancje, że nie będzie uczuleń czy innych przykrych reakcji. Peeling Age Prevent sprawdza się perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robię maseczkę z węgla aktywnego e-naturalne.pl/pl/c/Substancje-aktywne%2C-nawilzajace%2C-proteiny/25 i zauważyłam, że cera się poprawiła. Doradziła mi specjalistka medycyny estetycznej, która ma własny gabinet i stosuje podobne rozwiązania u klientek. Nie jest drogo, a wydajnie i to zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ecokrem do cery naczynkowej z miłorzębem-cudo i baaaardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela
Dnia 27.06.2019 o 21:05, Gość Gość napisał:

Ecokrem do cery naczynkowej z miłorzębem-cudo i baaaardzo wydajny.

A z jakiej firmy to jest? Albo może linka możesz dać do stroy gdzie go kupię i poczytam sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojka

Moim ulubieńcem ostatnio stały się skarpetki nawilżające Sholla z olejkiem makadamia, bardzo proste w użyciu, wystarczy 20 minut i mamy nawilżone stopy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwłaszcza latem świetnie sprawdza się podkład z eshopannabelle. Ma sypką konsystencję i nie wchodzi w zmarszczki. Dodaje skórze ładnego, zdrowego blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela90

Kosmetyki muszą być też właśnie dobrane pod kątem typu skóry. Każdy ma ją jednak inną. Trzeba wypróbować czasem różnych, żeby się zdecydować na jakieś konkretne, które najbardziej pasują. Do tłustej cery sprawdza mi się rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Po nim moja skóra jest oczyszczona i nie ma sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonszmega

Jak cenisz sobie swoja cere to sprawdz ten artykuł 😜

chemia-sklep. pl/naturalne-kosmetyki-warto-kupowac-w-sieci - tylko usuncie spacje po kropce bo inaczej nie wchodzi link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to składy są zupełnie różne. Warto dobierać tak długo, aż trafi się kosmetyk w 100% dopasowany do swojej cery. Jeśli nie chcesz próbować, możesz przejść się do dermatologa, który po pełnym wywiadzie dobierze Ci odpowiedni do skóry kosmetyk. :)
Ja znalazłam swoje ulubione, ich skład jest bardzo naturalny, a ceny zupełnie przystępne. Dodatkowo mają wiele produktów do wyboru, możesz sprawdzić sama : Alkemilla.

Pozdrawiam, Agata z www.naturalniewloskie.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusza
Dnia 15.06.2019 o 17:35, Gość wisienka napisał:

Moj ulubiony i juz sprawdzony w kazdych warunkach krem to Hada Labo nawilżająco-wygładzający 🙂 

Hada Labo ma produkty na prawdę top notch. Sama mam serum z kwasem hialuronowym. Wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Yoskine, świetna marka, sama korzystam. Okinawa green cavior super kremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksa

U mnie dobrze sprawdzają się kosmetyki od enilome, baaardzo dobrze nawilżają moja suchą skórę, kupuj je na doz.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premium

Witam. Chcę wam polecić wspaniały sklep z kosmetykami premium. www.dlazdrowiaiurody.com 
Sama robię tam zakupy i to są fantastyczne produkty. Mam dla zainteresowanych rabat aż 38% więc ceny są bardzo atrakcyjne. Kod rabatowy ilkie38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia675

Witam. Chcę wam polecić wspaniały sklep z kosmetykami premium. www.dlazdrowiaiurody.com 
Sama robię tam zakupy i to są fantastyczne produkty. Mam dla zainteresowanych rabat aż 38% więc ceny są bardzo atrakcyjne. Kod rabatowy ilkie38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga

Zamiast kosmetyków naturalnych używam https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Wiele kosmetyczek podobno poleca. Rozmawiałam z wieloma kobietami, dość dobrze zarabiającymi to właśnie coś takiego stosują na zmarszczki, pod makijaż i nie mają problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Ja korzystam z kosmetyków lawendowych ze sklepu lavendelnaturhaus i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobry krem e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159. Powiem tak. Masz efekty mocno porównywalne do kwasu hialuronowego, a nie wydajesz takiej kasy. Regeneracja jest widoczna po kilku zastosowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Ja używam mleczka do ciała z konopią i figą od Bielendy z serii botanic spa rituals. Przetestowałam już wiele innych mleczek i to jest moim faworytem. Wygodne w codzinnym użytkowaniu za sprawą dozownika, ładnie pachnie, ma naturalny skład, ale co wiadomo najważniejsze - dobrze nawilża i regeneruje naskórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Moje ulubione i sprawdzone kosmetyki to seria pielęgnacyjna z hada labo super oczyszcza i nawilża. i łatwo dostępna bo można kupić w rossmanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

ja polecam wszelkie kremy z Ziaji, szczególnie serie głębokonawilżającą - pamiętajcie dziewczyny nawilżamy, nawet jak cera jest tłusta. Nie są też drogie. Ostatnio zauważyła, że nawet w Ezebra są o wiele tańsze, niż w stacjonarnym sklepie Ziaji, to się opłaca bardzo. Szczególnie jeszcze z cashbackiem, który mam od Tipli, to tez mogę wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy przy pielęgnacji dłoni polecają kremy a mi sam krem nie wystarczył. Dopiero po peelingu z Semilaca doprowadziłąm w końcu dłonie do ładu ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julk

Ja najbardziej jestem zachwycona moim ostatnim odkryciem - firmą yoskine. Taka niepozorna, nie rzuca się w oczy, a co jeden kosmetyk to lepszy. Naprawdę polecam się zainteresować nią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Julk napisał:

Ja najbardziej jestem zachwycona moim ostatnim odkryciem - firmą yoskine. Taka niepozorna, nie rzuca się w oczy, a co jeden kosmetyk to lepszy. Naprawdę polecam się zainteresować nią 🙂

Jakaś autopromocja czy co?  jak nie yoskine to hada labo? przecież widać, że to ustawka. Jakoś nigdy nie jest głośno o tych kosmetykach.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Każdy używa innych kosmetyków i szuka różnych marek, nic w tym dziwnego. To że coś jest mało znane nie znaczy, że nie jest dobre. Tak naprawdę większość kosmetyków mocno znanych, z dużych koncernów ma kiepski skład. Dlatego ja wybieram firmy które mają kosmetyki dobre i zdrowe dla skóry a nie mocno znane. Cenię np. markę Coup D'Eclat od Asepty, specjalistów od dermokosmetyków, obecnie to mój nr 1, dobrze służą mojej skórze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusia

do pielęgnacji i oczyszczania niedawno odkryłam w rossmanie hade labo i jak narazie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia24

Takie kosmetyki potrafią być drogie, ostatnio dostałam bon do sieci rossmann i sobie trochę ich kupiłam.

Jak ktoś chce spróbować z bonem to polecam sprawdzić bonikowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem załamana,bo żaden krem do cery naczynkowej mi nie pasuje.

Albo skład fatalny albo skóra reaguje fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanessaSz

Moim sprawdzonym takim kosmetykiem jest Tattoo Butter loveink, - masło do pielęgnacji tatuażu oraz Tattoo Soap, mydło potasowe ze srebrem koloidalnym.  generalnie wszystko to mam z jednego sklepu Loveink.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto w dzisiejszych czasach nosi tatuaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×