Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Wasze pytania, moje odpowiedzi Part II

Polecane posty

Part II :] Chetnie odpowiem na pytania typu zjawisk paranormlanych. Wydarzylo ci sie cos niewyjasnionego? nikt ci nie wierzy? Mozesz tu opisac swoja historie, ja sproboje ci odpowiedziec. Ciekawi cie cos? Zapytaj. PS nie odpowiadam na glupie prowokacje i glupie pytania. Zaznaczam sobie prawo do nie odpowiadania na pytanie jezeli uznam iz jest ono prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistyczna, czy Archiwum ix było na faktach ? :classic_cool:[zawsze mnie to prawie ciekawiło:o] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracasz :D cieszę się :) zapytam kiedyś, jak na coś ciekawego ezoterycznego wpadnę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wracam na ten padół cierpienia:] Hmm archiwum X czesto bylo przesadzone ale niektore z tych historii mogly byc autentyczne a raczej oparte na faktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika99999999
a odpowiesz na pytanie o sen?sniło mi sie że patzę przez okno a pod moim pokojem wykopany jest ogromny grób,a mama i brat niosą na noszach zwłoki dziadka,a w grobie na dnie lezą kosci,a ja wiem ze to kosci babci.(babcia i dziadek nie zyja od wielu lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nigdy o tym jeszcze nie mówiłem, miałem kiedyś taką schize po obejrzeniu pewnego filmu pt. "Egzorcyzmy Analise Michel" (chyba taki tytuł już nie pamiętam). Nie mogłem po nim przez ok. miesiąc spokojnie zasnąć. Kurewskie uczócie. Teraz to sie z tego śmieje ale wtenczas to nie było mi wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyczna a powiedz mi
jak się uwolnić od kafeterii? chociaż to jest pikuś, mam poważniejszy problem. jak pozyskać tak bardzo potrzebną do zmiany życia energię? nie chcę wywracać wszystkiego do góry nogami, chodzi mi o zmianę siebie, otoczenia, pracy... powrót do pasji, gdzieś zapał straciłam :( i przyszłość mi się w ciemnych barwach rysuje :( i jestem samotna :( jak to przełamać? jak się przełamać? help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jezeli twoja babcia umarla przed twoim dziadkiem to oznacza to ze w koncu sie spotkali, ze sa razem. Sikus Radzilabym nie ogladac takich filmow, niezle trzepia psychike Co do zyciowej energii to polecam medytacje, pobudzanie czakr w ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjjjjjj fuj fuj
mistyczna powiedz mi jak mam to rozumiec. w chwili smierci wujka wlaczyla sie suszarka do wlosow ktora nie byla w pradzie :o i mowie calkiem powaznie.wujek sie utopil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna widziałaś ten dokument"egzorcyzmy analise michel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne do czego mogę się przyczepić to o te sześć demonów. Była tam mowa o Lucyferze. Ale Lucyfer nie jest diabłem. On jest strąconym aniołem Światłości i tak powinniśmy go nazywać a nie demonem lub diabłem bo diabłem to on na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zmarli chcą nam pokazać że są przy nas, ewentualnie chcą się pożegnać a inaczej nie mogą więc dają nam takie subtelne znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mam pojmować fakt że to ksiądz puścił ten film na lekcji religii. Co tym chciał osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zacznijmy od tego jak jest wasz ksiądz. Normalna lekcja itp czy często wam puszcza jakieś filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie cały czas puszczał filmy ale zawsze jakies tam o papieżu, jego pielgrzymkach a tu nagle kiedyś to coś. Naprawde nie wiem co on chciał nam tym udowodnić. Odziwo wszystkim sie to podobało mi nawet też. Oglądałem to z zaciekawieniem. Tylko potem wieczorem w domu przed snem coś mnie ruszyło. Ciągle słyszałem te głosy. Tak jak bym sie bał tego że mnie może coś takiego spotkać jak tą dziewczyne. Jak ja wtenczas byłem na tego ksiedza wkurwiony że takie coś puścił. Ale naszczęście przeszło mi już to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chciał wam pokazać oddanie do Boga. W całym filmie chodziło przecież o to że ta dziewczyna miała wybór. Żyć spokojnie lub cierpieć za ludzkość w imię Boga. Wybrała to drugie. Myśle więc że księdzu chodziło o pokazanie miłości do Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh może Bóg też chciał ode mnie tego samego. Albo zmienił swoje życie na lepsze. jeśli to prawda co było przedstawione w tym filmie to wielki szacunek dla tej dziewczyny. Ja bym napewno czegoś takiego się nie podjął... bynajmniej sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeema
mistyczna, nie daje mi to spokoju. Kupiliśmy psa. Pierwsza noc, wiadomo, ciężka, szczeniak piszczał, bał się, wychodziliśmy z nim w nocy bo chciał siku itd. Byliśmy wszyscy wykończeni. Następnego dnia zadzwoniła moja komórka. Wyświetliło się, że dzwoni moja córka, która mieszka z nami i siedziała w tym czasie w swoim pokoju. Od razu pomyślałam, że zgubiła komórkę i znalazca dzwoni na numer opisany "mama", żeby oddać. Nic z tych rzeczy. Odezwała się niby automatyczna sekretarka, że przeczyta mi wiadomość (nie ma takiej opcji w mojej sieci). Wiadomość została przeczytana, jakiś nieznany głos kobiecy mówił, że całą noc bawiliśmy się z psem. Ta wiadomość powtórzona została 3 razy i połączenie się urwało. Nie było żadnego śladu po wiadomości głosowej, żadnego śladu odebranego połączenia nic. Byłam przerażona. W mojej sieci wszystko to funkcjonuje zupełnie inaczej, o wiadomości jestem powiadamiana sms-em, wiadomości są zapisywane itd. I jeszcze ten telefon był rzekomo z komórki córki (tam nie było żadnego śladu tej rozmowy). Nie rozumiem nic z tego. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×