Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdziatko

Poszukuję dokładnie takiej sukienki.

Polecane posty

nie chce sciemniac, kolezanka miala taka sukienke, widzialam ja tyle co na tych zdjeciach, ktore mi dala bym mogla takiej poszukac. a czy to cekiny, czy krysztalki to nie wiem, wazne zeby kroj, kolor i fason, byly identyczne albo bardzo zblizone. mozliwe ze krysztalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niestety to nie taka, tamta jest na ramiaczkach, ma takie wzorki czarne ala lodyzki/kwiatki. ale bardzo Ci dziekuje za fatyge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie totalnie na przerobkach nie znam, w tym rzecz ze juz jej nie ma, a akurat przegladalysmy jej fotki i sie micholernie spodobala, przydalaby mi sie akurat i pech, ze juz kumpela jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś koleżankę
może ci odsprzeda albo pozyczy sukienkę na tę imprezę. Albo niech ci powie gdzie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś koleżankę
btw, sukienka jest bardzo ladna, ale dziewczyna na zdjęciu źle dobrała naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziatko czy ty tez zakladalas temat na ogolnym w sprawie tej sukienki?bo mi sie wydaje ze tak i wstawilam tam zdjecie podobnej ale autorka sie nie odezwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosianica - tak to ja i sie odezwalam, sprawdz :) niestety kolezanka juz nie ma tej sukienki. no i kupila ta sukienke juz dosc dawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
to juz bylo ,tyle jej szukasz i dalej nic?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ma takiej bordowej jak do tej pory :/ a jak ponoc byla, to paczka zaginela i do tej pory nie mam :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghsdkjgkjsgh
Mam bardzo podobną. To nie są kryształki ani cekiny tylko brokat- wychodzi tak na zdjęciu. Sukienka jest z czerwonej bawełny na to jest naszyta taka siateczka z wzorkami tak jakby z zamszu i posypane brokatem. Jak bardzo pragniesz to mogę ja odsprzedac tylko moja ma krótki rękawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
mam podobną bluzkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
ja? wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niżijka
straszna tra sukienka, bordowa(!?), przestarzała, niemodna-przeciez jest tyle ładnych sukienek-ta na pewno ci urody nie doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecie bluzki :) niżijko - nieważna jest dla mnie moda, mnie się bardzo podoba i mam nadzieję, że kiedyś wreszcie taką znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgfdsdhgs
Zdjęcie robione pod słonce wiec brokat nie wyszedł. Na zdjęciach przy słabym oświetleniu będzie taki efekt kryształków jak u twojej znajomej. Ta sukienka przeleżała w szafie kilka lat na mnie jest już za duża:) a szkoda mi było po prostu wyrzucić. Jest bardzo uciągliwa wiec zachowałam ją z myślą o przyszłej ciąży. http://yfrog.com/5cimg0121ecj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprix
moja koleżanka chyba kiedys kupiła taka na Tomexie w Krakowie... te wzorki to taki milutki nadruk a to co błyszczy cekiny... ale niestety to 6 lat temu było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×