Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubiebyc kura ja 24

Co robic do jedzenia mojemu chlopakowi jesli on....

Polecane posty

Gość nielubiebyc kura ja 24

NIE LUBI!!!! -zeberek -miesa wieprzowego - mielonego -boczku -baraniny -zupy ogorkowej -lanego ciasta -marchewki -pietruszki -ogorka -salaty -szczypiorku -herbaty .parowek -bitej smietany -udek z kurczaka( tylko lubi piersi z kurczaka) -waty cukrowej -kukurydzy -paluszkow -kompotu -porzeczki On tylko lubi piersi z kurczaka gotujac codziennie nie mam juz pomyslow ,bo wybrzydza jak male dziecko -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie prosze dobry przepis
niech sam coś ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
nie lubi jeszcze ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakąś chińszczyznę
piersi z kurczaka, papryka , pieczarki, ostra papryka do tego , wszytsko smażysz i doprawiasz, podajesz z ryżem a zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
a i jeszcze maku,rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo tego
niech sam pokombinuje sobie przez tydzień, zaraz mu się poprawi smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
ryzu tez nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
pieczarke tez nie lubi ogolnie nie lubi grzybow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może inaczej
napisz co lubi, będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może inaczej
aha, a jeszcze jedno, próbował to wszystko czy z zasady mówi, ze nie lubi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek z niego
a kluchy lubi? kopytka, śląskie?pierogi? naleśniki? może placki ziemniaczane(rzecz jasna z kurczakiem;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
probowal jak ktos mu da cos czeog nie lubi to kreci nosem i jest malo rzezcy ktore lubi i co tu robic przez miesiac co dwa dni gotowac palcki ziemniaczane czy kurczaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
Ok to teraz co lubi: -nalesniki -pierogi tyllko ruskie -lazanki -bigos -kurczaka .kotlety z persi kurczaka -pomidory -cebula -kielbasy to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
a palcki ziemniaczane tylko ze smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiebyc kura ja 24
no i te kopytka lubi i pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym nic nie gotowala
Niech by sobie sam robil lub zaakceptowal moja kuchnie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gotuj mu ciagle to co lubi( domyślam się,że ty w takim układzie swoich preferencji nie masz tylko jesz to co twój chłopak). nie rozumiem kobiet , które traktują swoich mężczyzn jak dzieci( nawet dziecku nie pozwalam wybrzydzać- je to co mu ugotuję lub nie je wcale i wtedy pokornieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffff
Ja pierdole, niech sam sobie gotuje panski piesek, tak rob z siebie sluzaca, za pare lat bedziesz na forum inne posty zamieszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyslowia mądrością narodów
nie ma w chlebie ości, jak się tyłek przepości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyslowia mądrością narodów
kto chlebem gardzi, nim chleb jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagnać do garów niech pokaże
na co go stać. Gdzie jest powiedziane, że baba ma to robić, kurde wcale bym się nim nie przejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś o takich ludziach była seria programów na TVN style. to jest schorzenie psychiczne i trzeba to leczyć! proponowałaś mu wizytę u psychologa lub psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kremy z wodą typu nivea
kuźwa, to mu powiedz niech se sam gotuje. co to za facet rozwydrzony i rospieszczony. weź mu coś zrób, czego nie lubi, zakamufluj tak, że nie rozpozna i bedzie żarł aż mu się będą uszy trzęsły. a jak nie, to nie gotuj nic. powiedz mu "przecież Ty nic nie lubisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK KTOŚ PIĆ NIE POTRAFI
gdyby mi facet tak wybrzydzał tego nie tamto nie itd to bym odpowiedziala to zjedz gówno i wiecej bym mu nie ugotowała nawet wody :) nie po to stoję przy garach żeby później mi marudził że to takie czy srakie - nie smakuje nie jedz, sam sobie gotuj i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mu nie gotuj
niech sam sobie zacznie gotować to może mu zacznie smakować. Gotuj tylko dla siebie, stawiaj na stole i mów: "Dla ciebie nie zrobiłam, bo przecież nie lubisz, to zrób sobie coś" i pałaszuj ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka mała
Proponuje,żebyś skontaktowała się z jego matką i ją zapytała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za lala z tego faceta
TO ON NIE WIE CO LUBI??? To przepraszam bardzo, ale jak ty możesz wiedzieć co lubi, jeżeli sam nie wie? :O WTF? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wolowine lubi?? Moze zaproponuj mu,zeby zaczal sam sobie gotowac. Ja bym nie wytrzymala. Moj facet tez tak marudzil na poczatku (tylko z nim byl inny problem,bo raczej jada wszystko,procz zadnych nowosci,typu jakas zapiekanka czy chinskie jedzenie),i gotowalam obiad,i mowilam,ze jak mu nie smakuje to moze sobie sam zrobic to,na co ma ochote. Bo ja nie mialam zamiaru 5 dni w tygodniu jesc schabowych... I teraz je wszystko,a ponoc tak bardzo nie lubil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zaproponowała zrazy wołowe zawijane z kawałkiem słoninki i marchewki + ew. cebulka. A tak na serio - zagoń go do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisze co mi przychodzi
do glowy a czego nie wymieniłaś: -kotleciki ziemniaczane np z ketchupem (skoro nie lubi sosu pieczarkowego) -makaron (świderki) ugotować, na patelni podsmażyć kiełbaskę z cebulką, dodać troszke wody, koncentrat pomidorowy, ugotowany wczesniej makaron, przyprawic i chwile mieszac na ogniu, na koncu posypac serem żółtym - jajko sadzone + ziemniaki + mizeria - zupy: pomidorowa, serowa z grzankami, rosół i wiele wiele innych - frytki :p - gulasz z kaszą - bogracz - piers z kurczaka w ciescie francuskim z papryka i innymi dodatkami jakie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×