Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie wózki 123456789

___________ UK USA DE i inne ___________

Polecane posty

Gość jakie wózki 123456789

jakie marki wózków teraz królują na waszym " placu " może któraś z was poda jakąś nową niespotykaną markę jakiś model którego w Polsce brak ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghb0909
mamas & papas ja mam ale w Polsce nie widziałam w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wózki 123456789
fakt w sklepach brak :( widziałam na allegro ale lipne jakieś wzory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wózki 123456789
chicco to żadna rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no chyba że jakiś najnowszy super model więc prosimy model fotkę lub coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaaaaaaaa
mały coś wybór tych wózków za granicami PL hmm a myślałam że tam się powodzi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka -
emilaaaaaaaa --> widziz, bo za granica ludzie jakos mniej zwracaj uwage na to jakim wozkiem woza dzieci ... Ma byc wygodny, funkcjonalny i tyle :-) Tylko w polsce wozek kupuje sie na pokaz i "zeby wszyscy zazdroscili" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaaaaaaaa
no włąśnie takiego wózka szukam WYGODNY DLA DZIECKA LEKKI I FUNKCJONALNY no niestety u nas w PL królują tutki polaki itp a szukam firmy godnej polecenia ale widzę ze wszędzie to samo :D :D :O :O :O :O :O :O :O grazynka - :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka -
... no to nie jest dokladnie ten model, naszego juz nie ma .... ale ta firma i w tym stylu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty redertyh
silver cross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmenka, widzialas te wozki Quinny, bugaboo, czy stokke na zywo? Krotkie siedziska, dla maluszkow chyba tylko. A cena? Mi sie te wozki nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam, ale nigdy dziecka nie sadzalam wiec nie wiem czy krotkie, kobity zadowolone ponoc, dla mnie za drogie, ja uzywam spacerowki Graco i jestem zadowolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez byly zdecydowanie za drogie. A dziecko w stokke siedzi jak w barze, tak wysoko :P A graco to bardzo dobry wybor. Duzo moich znajomych, jak nie wszystkie mialy Graco. A potem McLareny jako leciutkie spacerowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz nie chce jezdzic w wozku, wiec innego juz nie bede kupowala, ma dwa lata i woli nozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×