Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Czajnik

Polecane posty

Gość z elektrycznych juz sie dawno
wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie bardzo ładny ten czajnik, ale ja mogę ci polecić coś takiego http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172∏=90517 moim zdaniem jest super, bo ma niepowtarzalny design. bardzo podobają mi się takie sprzęty o niepowtarzalnym wyglądzie. Znalazłam też na magicznaplaneta.pl taki sam czajnik, który ty wybrałaś i muszę powiedzieć, że w tym sklepie możesz kupić go taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna opieka
diablica- super te czajniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ładny wygląd to nie wszystko mała sugestia dla wszystkich kupujących czajniki-przed zakupem sprawdźcie opinie czy dany czajnik jest cichy, czy głośny i chyba też dość ważną kwestią jest to, żeby czajnik miał szeroki wlew, bo jak jest wąski u góry to potem ciężko go czyścić kupiłam czajnik sugerując się jego stylistyką, miał pasować do kuchni i tyle i co się okazało? czajnik jest głośny jak czołg :-O i o ile w dzień jakoś tego aż tak bardzo nie słychać, to wieczorem i nocą jest masakra-kuchnia trzęsie mi się w posadach, bo czajnik wydaje jakieś dziwne dźwięki pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna opieka
a jeśli mowa o funkcjonalności czajnika to ja mogę z całego serca polecić czajik firmy braun. Mamy już około 7-8 lat. I działa bez zarzutu. Ma płaskie dno i łatwo go umyć ( to ważne) można gotować małą ilość wody. Ma fajnie otwieraną pokrywę górną, wyjmowany filrt na dzióbku, który łatwo umyć dzięki temu. Może nie jest najpiękniejszy, ale przeżył 2 remonty a mimo to trzyma się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę czajnik tradycyjny
ale mam kuchnię gazową, przy elektrycznej też bym miała prądożercę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zelmer już 10 lat, jest super , wygląda jak nowy bo łatwo go wyczyścić, jak mi się zepsuje to kupię taki sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjne czajniki są zdecydowanie bardziej oszczędne i ekonomiczne niż elektryczne. Różnica w rachunakch za prąd jest kolosalna, dlatego jesli mi się nie śpieszy to uzywam czajnika na gaz. jest tyle świentch modeli w sieci, że trudno sie nie zakochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkara
ja tez wyleczyłam się z czajników elektrycznych. Może dlatego, że nie miała szczecią i co jeden po niedługim czasie, albo przeciekał, albo nie stykał, albo gotował wodę wieki. Wypatrzyłam przez przypadek czajnik który bardzo mi się spodobał: http://bit.ly/8Ad1xM w tej kuchni na kuchence :D no i zakochałam się od razu :p żaden elektryczny czajnik się nie umywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszłam na sposób i..................sprawiłam sobie dystrybutor na gorącą i zimną wodę mineralną. Sprzęt dostałam za 1 zł, a butle albo zamawiam u dystrybutora i mi do mieszkania wpost wnosi, albo (ciężko Go czasem dorwać) kupuję wodę w baniakach 5 l w Biedronce i uzupełniam tę wielką butlę. Nie muszę czekać aż mi się woda zagotuje, tylko bezpośrednio pod kranik podstawiam kubek i zalewam herbatkę. Dzieci moje sobie same podchodzą do dystrybutora i nalewają wody mineralnej do kubeczków (w zimie mam wyłączone chłodzenie wody, w lecie pilnuję Malców i jak sobie chcą wody nalać to Im ją mieszam z ciepłą żeby takiej bardzo zimnej nie pijali). Super wygodna sprawa, jak macie gdzie wstawić taki dystrybutor to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
diablica 25 w tym linku jest wszystko oprócz czajników :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Zgodzę się z diablicą. Fajnie jest mieć możliwie designerski sprzęt w domu. Dzięki temu mieszkanie wygląda znacznie estetyczniej, niż z takim standardowym sprzętem. Wystarczy sobie takich fajnych rzeczy poszukać tutaj: http://tnij.org/czajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
Ruda Hera a Tobie magiczna planeta płaci za reklamy czy jak :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te czajniki w ksztalcie imbryków :) Podobają się mnie. Ja w ogóle lubie przeróżne takie gadżety ładne. Ostatnio sprawiłam sobie do kuchni jajowar :D I nie muszę stac nad garnkiem z minutnikiem i liczyć na to, że tym razem uda mi się ugotować idealne jajka na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie popatrz sobie na electro - tam są super czajniki elektryczne stylizowane na tradycyjne ceramiczne :-) Wyglądają super. mnie się najbardziej podobają Czajnik Haen Tokyo i haen hong kong. Tylko może mają trochę małą pojemność - 1 litr, ale do codziennego stosowania będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemensy są najładniejsze
moim zdaniem. Te stalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wyleczylismy sie z czajnika elektrycznego jak przyszedl rachunek za prad o 100zl wiekszy niz zwykle. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podoba się propozycja fruttis999 - rzeczywiście design fajny :) Ja w swoim życiu miałam już nie jeden czajnik, ale zazwyczaj szybko się psuły. Początkowo kupowałam tańsze modele ale wkrótce stwierdziłam jednak, że nie ma to większego sensu i zaopatruję się teraz w zdecydowanie lepsze modele i do gotowania wody na kawę czy herbatę używam wody mineralnej a nie z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionkaa
Mi też kiedyś przyszedł taki rachunek, ale wtedy używaliśmy starego czajnika od rodziców. Teraz te nowe nie biorą tyle prądu, wszystkie sprzęty starają się robić energooszczędne. Tylko musisz dobrej marki kupić. Ja mam wspomnianego już tu Haen'a tylko model Barcelona - http://www.stylowazastawa.pl/produkt/7228/Czajnik_HAEN_Barcelona.html wygląda nowocześnie, wyłącza się sam nie tylko kiedy już woda się zagotuje ale też wtedy kiedy jest za mały poziom wody - bezpieczna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już zapomnialam ze są tak
Takie tradycyjne czajniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze swojej strony możemy polecić model Gorenje K 17 E http://www.gorenje.pl/33182?c=267651 Jego pojemność to 1,7l dobrze się prezentuje, ma funkcję chroniącą przed przegrzaniem i oczywiście automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiasiaa
Widziałam tanie, a godne uwagi czajniki na stronie wasserman.pl Jest tam też taki fajny przezroczysty czajnik z podświetleniem :) Możesz sobie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×