Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuzyn cioci wiesi

Zmiana adresu zamieszkania

Polecane posty

Gość ja tam nie wracam
l. czeka tylko az sie ktos wpisze i znow bedzie trul, a ja nie bede latac i uciekac co chwila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wracam
a chcesz co chwila uciekac? Jak tchorz? Przeciez ten cymbal tylko czeka na nasz wpis. Poza tym zobacz, od wczoraj zaden z modków nie wykasowal go, a prosilismy w niejednym mailu. Modki sa, widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,ze nie kasuja bo byłysmy na tym nudnym topie,taka nauczka;> nie wiem tylko kogo oni tam zatrudniaja,zeby nie widziec od samego poczatku kto tu pokrzywdzony:o pojeb nam buzdzi juz tyle czasu a to my wychodzimy na awanturnikow:o zła wola i zwyczajna ludzka złośliwość:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wracam
a może ty sie zgłoś na moderatorkę? Bedziesz czyscic top i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie czajnik sie czai
:D i mu sie mózgownica gotuje od tego myslenia co z nami:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
w dłuższej perspektywie tu nie wysiedzimy, za nudno będzie :classic_cool: musi sie coś dziać, jakas zadyma czy coś od czasu do czasu. no i gdzie ja sie popodszywam??? nie dam rady żyć bez subtelnego :classic_cool: podszywu :P spam el czy innego pajaca traktuje jako zło konieczne, czasami ciężko jest pisać i tyle, taki urok mainstreamu :classic_cool: no i trzeba do tego podchodzić z cierpliwościa, może sprawa się rozwiąże np. za pół roku, może mu mama neta odetnie, hans spedził w sanatorium siedem lat i dał radę, to co, my nie damy??? ja dam na pewno :classic_cool: nie ma możliwości żeby jakis kretynek mógł mnie wywalić, bo to moje decyzje nie jego, gdzie piszę, wieczorem idę se na tdd :classic_cool: ps. stówka jest niestety zahasłowana :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
poza tym pomyślcie jak sie poczujecie jak nas tu znajdzie i zacznie srać - dostaniecie ekstazy i napiszecie że odchodzicie z kafe? :classic_cool: duma i honor mociumpaństwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz prawa głosu, bo jesteś zaszyfrowany :P A podszywać się możesz wszędzie. Chociaż poniekąd się z Tobą zgadzam, ignor to najlepsze wyjście, zważywszy na to, że potok spamerskiej sraki zdarza się raz na jakiś czas. Co do samego 'el', osobiście mogę go olewać, ale jak trzasnę kilka oemów i mi się włączy pijackie wczucie, to za siebie nie ręczę i zaś scena :O :P W sumie to nie ma co ustalać z góry i zakłądać, że będziemy postępować tak i tak. Moderatorki, nawet gdyby się nie opierrdalały i chciały coś zrobić, są bezsilne, ale podobno trwają prace nad skryptem. Powinni już dawno coś z nim zrobić, skoro na prawo i lewo w mediach reklamują sie jako największe forum dla kobiet :O Tylko jednego nie rozumiem, skąd my mamy tylu wrogów ? :( PS> Zawsze można przenieść się na wizaz.pl, tam jest dopiero zamordyzm i terror :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
hehe niech go chooj poszczela troche że nikogo nie ma :classic_cool: ps. nie skończę na praktycznych :classic_cool: :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
w sprawach mody, dobierania rzeczy itd jestem kompletnym bezgusciem ale mam wrażenie że jej stylizacja zalatuje tandetą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego żaden chooy nie szczela, on triumfuje :P Z OSTATNIEJ CHWILI ! Nasz adwersarz wybiera się n ałowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
wrogów maja tylko ludzie wielcy, małych nikt nie zauważa :classic_cool: jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o stylizację, ale o samą Andzię przecudnej urody. Tylko, że ona ma na każdym zdjęciou rozdziawioną japę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
nieee to nie jest tryumf pasożyt umiera gdy żywiciel znika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
uszy ma brzydkie, i w ogóle paszczur - w końcu jesteśmy na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite :classic_cool: Był kiedyś taki tandetny amerykański serial kryminalny o policjancie polskiego pochodzenia, który na każdą porę dnia miał inne przysłowie. od dzisiaj jesteś Banacek i chooy :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszczur :O Takiego paszczura w życiu na oczy nie widziałeś. To nawet nie jest kobieta, tylko bogini 😭 W dodatku młodsza ode mnie o rok i wyższa od jakieś pół metra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam jest l4
jeśli serial tandetny to mam nadzieję że chociaż aktor wybitny :P na różne gwiazdy i gwiazdeczki patrzę dość powierzchownie, gdy zdobycz poza zasięgiem lew nawet nie zamacha ogonem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H1072nk Moody
podaj pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×