Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luuuuuuna

pytanie chyba raczej do facetów

Polecane posty

tylko na wstepie od razu bardzo prosze bez głupich komentarzy i takich tam!!!!!! Chciałabym mojemu facetowi kupić jakąś konsole do gier ale zupelnie się na tym nie znam, chodzi mi o taką co by można było grać i na kompie i na tzw. tronie, żeby były tam jakies gry strategiczne i żeby to było w rozsądnej cenie czy tak się da, doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gier strategicznych na konsolę raczej nie ma . A jeśli są to jest ich bardzo mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa gry jakieś głupkowate strzelanie i zabijanie a coś madrego? a co z ta konsolą jak to się kupuje, niech mi ktoś pomoże, wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsolę kupujesz w sklepie ze sprzętem. kosztuje 800 - 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pach Pach
Kup mu kalesonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujdek
Może o tak : Konsola i komputer to dwie różne rzeczy, można sobie kupić pady do kompa ale to też nie to samo, konsola sama w sobie jest komputerem i jest przeznaczona najczęściej do gier, podłącza się ją do telewizora i zabawa na całego !! http://tnij.org/flsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujdek a jaką konsole byś zaproponował? Czy na takim czyms można grać w kilka osob? A może kupić coś takiego oddzielnego, tak żeby nie trzeba było do niczego podłączać Boże jaka żenada nawet nie wiem jak sie to nazywa to te pady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze twoj facet jest szczesciarzem(wiem jak moj by sie jaral jakbym sama chciala mu takie cacko kupic chyba do konca zycie mialabym codziennie masaz stop) ale powiem ci tez w 2 strone zastanow sie nad tym pomyslem jesli mieszkacie razem(bo moze byc cos wazniejszego niz ten masaz stopek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak ma PS3. Fajnie się gra właśnie na multiplayerze. Mamy guitar hero 3 i 5 z dwiema gitarami-kontrolerami, little big planet, pesa, fife, jakieś wyścigi samochodowe, deathspacea, assassin's creed, buzza, hmmm, na pewno jeszcze jakieś inne zabijaki. Mamy dwa pady, więc bez problemu da się grać we dwójkę. Sama konsola - 1,5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, z tej strony podobają mi sie ta za 834 zł., biała i czarna. Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć na pytanie czego jestem zwolennikiem bo zupelnie się na tym nie znam i te wszystkie nazwy, jak sam widzisz to dla mnie czarna magia. te, ktore Ci podałam sa fajne ale jak dla mnie za drogie (nie mam teraz pracy). Chciałabym, żeby na takiej grze mozna było pograć we dwoje, podłaczyc do telewizora i również zagrać w autobusie podczas jazdy. Ale myślałam, że te rzeczy sa tansze, moge wydać nie więcej niż 300 zł., czy za taką kwotę moge coś kupić czy ten pomysł odpada. A może jakieś mp4 czy cos tam chyba też sa jakies gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×