Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hair hair haie

Uprawialm tak czesto sex analny ze az mam nietrzymanie kalu- nie polecam analu

Polecane posty

Gość Hair hair haie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco_anal_style
ale facetom nie szkodzi więc ja polecam :) a dziewczyńskie problemy mam w dupie... a nie to wy macie zazwyczaj mojego w dupie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobieja
ale to było zajebiście śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiteh
no, pewnie dużo ma Twpjego w dupie. bo jest tak mały że nic nie czuć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalismutek
analny problem ma wielu ale nikt nie chce na głos nic mówić bo zaraz zjeby takie wyśmieją !!!! Nie wiem kto ma co na celu aby wpajać że anal jest zdrowy co to ma być !!! Nigdy nie był i nie będzie zdrowy a hemoroidy robią się na wskutek rozciągania zwieracza więc na litość zastanówcie się co robicie bo przyjemność trwa chwile a problem zostaje na całe życie wiem co mówię !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robienie kupy odbytu Ci nie rozciąga idioto :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubią miec osrane gacie niech sie bawia dalej. Tylko niech sie nie leczą u proktologa na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i od zawsze twierdziłem, że z tej dziury w zamyśle ewolucji ma coś wychodzić a nie wchodzić. Kobiety, nie gódźcie się na anal, albo inaczej, zgódźcie się, ale po tym gdy wasz partner wsadzi sobie ogromne dildo w d.... :) Prawdziwy facet nie musi się dowartościowywać analem, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo prowokacyjny temat i popatrz ilu expertow sie wypowiedzialo. i nie rozumiem tej dezinformacji. Na kazdym forum ludzie pisza glupoty a inni im wierza i pewnie dlatego mamy takie glupie spoleczenstwo nie potrafiace myslec samodzielnie. x napiszcie jeszcze ze od masturbacji wyrastaja wlosy miedzy palcami i sie slepnie debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samoswoj
Wiesz , pewnie jest coś na rzeczy, ta dziura nie jest przystosowana do penetracji, problem z tym, że choroby odbytu są tak częste i wynikają głównie z siedzenia i pełnego brzucha, jakos mam wrazenie, że dobre przemasowanie powinno dobrze zrobić, a nie szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroby odbytu takie jak hemoroidy lub wypadanie odbytu nie sa powodowane przez anal. Jesli dwoje ludzi jest zdrowych i uprawiaja sex analny tyko ze soba to w zasadzie nic im nie grozi, gorzej jak czesto zmieniaja partnerow i uprawiaja anal bez zabezpieczenia, wtedy ryzyko zarazenia sie czyms wzrasta dosc wysoko. Ogolnie zasada jest jedna : brak pospiechu, duzo nawilzania i prezerwatywa i problemow zadnych byc nie powinno Zamiast powielac mity na temat sexu analnego warto zapytac sie lekarza lub poczytac w rzetelnych zrodlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak prawda ,że po seksie analnym może nastąpić nietrzymanie kału. Tak jak pochwa odbyt też podlega rozciąganiu. Mięśnie z czasem wiotczeją i przestają spełniać rolę zaciskaczy. To jest potwierdzone. Wystarczy zapytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przestan nadstawiac doope idiotko :D twoj misio cie zostawi hahaha glupie ulegle suki z was. nie zal mi was jak ktorejs doopa peka i musi chodzic z workiem przy brzuchu. no to wtedy misia juz nie ma. inna roocha w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdoły, ja co dziennie z moim chłopakiem robie anal, mam 31 lat i nic nigdy mi sie nie działo, nasłuchaliście sie durnot i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak juz nie trzymasz to bzykaj sie juz dalej bo nic juz nie masz do stracenia i bedzie ok. anal jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:44 Idiotki mają silny organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy idiotko za parę lat. A raczej Ty ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×