Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little sky

Bardzo podobają mi sie rzeczy z Bon prixu

Polecane posty

Gość kiedyś zamawiałam
ale jakość - beznadziejna. Po pierwszym praniu - większość do wyrzucenia. Ale fakt - na wygląd ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heńńka
Nie napiszę nic nowego - w katalogu to niektóre ubrania całkiem fajnie sie prezentują (i nie przesadzajmy - wiele jest takich jak dla ciotki, ale i wiele jest młodzieżowych), ale w rzeczywistosci - materiał do dupy, a do tego kroj jakis taki, ze to wszystko układa się jak wór. Ja mieszkam w Niemczech i jak zamawiam, to płacę rachunek dopiero po 2 tygodniach od otrzymania towarzu, a za zwrot nie muszę płacić, oddaję do paket-shopu i oni to bezpłatnie odwożą z powrotem. Ale jakbym miała wykonywać jakies skomplikowane manewry przy kazdym nieudanym zamówieniu, to jednak statystycznie byłoby tego troche za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie. Niestety nie zgodzę się z opiniami na temat firmy Bon Prix. Jestem ich klientką od 7 lat i jakość ich ubrań jest naprawdę na wysokim poziomie! Towar zawsze kupuję z opcją płatności przy odbiorze i czas oczekiwania jest expresowy. Zawsze zamawiam większą ilość rzeczy, ponieważ jak coś mi nie odpowiada to po prostu robię zwrot. Pieniażki wracają na konto w przeciagu 14 dni. Jestem stratna tylko ok 11 zł odsyłając jakiś towar. Firma godna polecenia! Nie warto sugerować się opiniami pod danym ubraniem, ponieważ nam kobietom często trudno dogodzić ;) To co jednej odpowiada, dla drugiej będzie towarem kiepskiej jakości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×