Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Świnka skarbonka

Polecane posty

Gość panic
gadżet ogólnie jest ładny i na pewno fajnie będzie wyglądał w pokoju, ale niestety wątpię, żeby np. mnie to przekonało do oszczędności, chociaż oczywiście trzymam za Ciebie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammukamkumam
na allegro sa fajniejsze. ja też oszczędzam z moją świnką ;) już kilka razy została opróżniona ;-) zawsze wrzucam tam drobniaki ktore chowam po kieszeniach i raz wyciągnęłam 3tys raz 1,5tys a raz 1 tys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Myślę, że to całkiem fajny pomysł. Ale możesz też poszukać np. we Flo - tam mają bardzo duży wybór takich śmiesznych, zabawnych gadżetów. Także mogę Ci śmiało polecić ten sklep. wydaje mi się, że znajdziesz tam coś na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka fajna, naprawde mi się podoba. Jest prawie tak fajna jak pendrive, który ostatnio znalazłam w electro. No popatrz jaki sliczniutki: http://tnij.org/pendriveelectro Taki dziwny link podaje, bo oryginalny ucina, a chcę żebyś go zobaczyła, bo jest naprawdę fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedzanie
Skoro zamierzasz oszczędzać...to proponuję nie kupować skarbonki w tej cenie. Zamiast tego - znajdź fajny słoik i do niego wrzucaj pieniążki. nie musisz mieć super skarbonki by zmotywować się do oszczędzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, świnka skarbonka jest idealnym prezentem na komunię dla dzieciaka. Można włożyć do neij 100zł, i sprowokowac malucha, żeby zaczął uczyć się przedsiębiorczości i oszczędności. fajny pomsył, prawda? :) A jaka przydatna w życiu umiejętność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś świnkę skarbonkę i zbierałam groszówki, ale byłam wtedy małą dziewczynką i wierzyłam, że ma to jakiś sens ;) Teraz, jestem dużą dziewczynką i inwestuję troszkę większe pieniążki w troszkę inne świnki, a mianowicie w fundusze inwestycyjne. Frajda jest równie duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniBambus
Na allegro są nieładne, a przynajmniej mi się nie podobają, chce jakąś nietypową dla siostrzenicy, polećcie coś no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Świetną skarbonkę zamówiłam ostatnio w sklepie internetowym www.srebropol.pl jest tam bardzo duży wybór każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×