Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimesil ważne

czy któraś z was zażywała lub zażywa lek przeciwbólowy nimesil?

Polecane posty

Gość nimesil ważne

1 Czy nie wiecie czy od przedawkowania tego leku można mieć omamy wzrokowe? Po ilu saszetkach można mówic o przedawkowaniu? 2 Czy znacie coś silniejszego i skuteczniejszego od nimesilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgafg bavaertv
No brałam ale po ilu może byc przedawkowanie nie wiem może po 3 saszetkach? mocniejszy jest ketonal i morfina:D ale jej raczej nie dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
ketonal przyjmowałam wcześniej, ale mi nie pomagał więc dostałam nimesil, więc nie wiem czy ketonal jest silniejszy... Wypiłam 4 saszetki i miałam omam wzrokowy. czy to może być przez przedawkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczka niedzielna
ketonal to lipa ,na mnie w ogóle nie działa, jak mnie bolą kości i stawy to najlepszy ibuprom Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczka niedzielna
apap extra. a ten brzuch to cały, w dole, konkretna strona? weź ciepłą kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzielas az 4
ja bralam 2 razy dziennie...tak mi lekarz zalecil...a co okres mialas? wiesz co lepiej ne przesadzaj z lekami rpzeciwbolowymi...widac 4 saszetki to bylo dla Ciebie duzo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
pijaczka niedzielna>> dzięki za radę, ale raczej miałam na mysli jakiś lek na receptę. Sam apap raczej nie będzie w stanie mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
Tak są to bóle miesiączkowe. Ale może w sumie omam miałam nie od leków, tylko może już mi coś na psychikę siadło.... :O Gdybym wiedziała, że więcej się nie powtórzy sytuacja z wczoraj, to mogłabym nadal zażywać nimesil, ale się boję kolejnych omamów :o Prawie na zawał zeszłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
Nikt nie odpisuje, więc może zadam inne pytanie. Czy któraś przedawkowała jakikolwiek lek? Jeśli tak to czy występowały wtedy omamy wzrokowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dawac ktetonal mocny ale jak dla mnie najmocniejszy tramal wziełam kiedys 4 tabl tramalu po 100 mg :O i posżłam do dentysty nawet znieczulenie mi nie było potrzebne przy kanałowym :D w koncu usnełam na fotelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimesil, aulin... wszystko co zawiera nimesulid był kiedyś wniosek żeby wycofać z rynku leki z tym składnikiem z tego co wiem - ze względu na to że bardzo niszczy wątrobę radze poczytać na necie info i nie przesadzać z dawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
idz do lekarza zeby ci Tramal zapisał...mi tylko on pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
faktycznie chyba poproszę o zmianę leku na tramal, to już trzecia pozytywna wypowiedź na temat tego leku, a więc chyba musi to coś oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimesil ważne
Co do tramalu już słysze tutaj 3 pozytywną wypowiedź. A więc musi coś w tym być. Poproszę o zmianę leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorslak
Ketonal jest beznadziejny, dostalam go po operacji rekonstrukcji acl i to aż 3 kroplówki oraz morfinę i nic mi to nie dało. Nimesil i ibuprom max są bardzo dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchaTTenmann
Tramal niezawodny lecz narkotyczny - na bazie heroiny silniejszym lekiem jest tylko morfina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wóda + tramal + ketonal = .....jego mać!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam właśnie atak rwy kulszowej, wcześniej miałam zapisywany właśnie Nimesil i pomagał a teraz dowiedziałam się, że on został wycofany i zapisano mi podobny lek - Aulin. Nimesil miał jakieś właśnie powodować kłopoty zdrowotne, więc dziwię się, gdyż myślałam, że nie ma go na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśli rozwala. Nerki, wątrobę, może powodować wrzody żołądka i krwawienia z układ pokarmowego, tak załatwił moja babcie ortopeda zapisywaljej to gowno a ona brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdama
no to mnie przeraziliście :( Od dawna używam Nimesil, tz nie cały czas, ale jak mam kontuzję kolana, co jakiś czas się powtarza, to zażywam Nimesil i zawsze pomagał, tyle że brałam całą serię. Mało tego że zawsze pomagał,brałam tylko jedną saszetkę na noc, to jeszcze rano czułam sie dobrze, rześko a w nocy spałam spokojnie bez nocnych zrywów i koszmarów. Każdemu polecałam Nimesil, na mnie naprawdę dobrze działał. Teraz też biorę, od tygodnia boli mnie kolano, teraz jest już lepiej, ale jeszcze nie całkiem dobrze, więc nadal biorę, ale jak pisałam tylko 1 na dobę. Wcześniej próbowałam Nimesil zamienić na Aulin, bo w sumie ma taki sam skład i wartośc lek*****sama, ale Aulin na mnie zupełnie nie działał. Przy rwie kulszowej nie pomagał żaden lek w tabletkach, pomógł jedynie Olfen w zastrzykach i to dopiero w 4 dobie była u mnie poprawa. Rwę miałam dwa razy, to wiem jaki to potworny ból, dlatego na wszelki wypadek też chciałabym wiedzieć co szybciej działa niż Olfen ? choć mam nadzieję że ta wiedza nie będzie mi potrzebna, bo nie chcę więcej mieć rwy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss

Ja kiedyś przedawkowałam. Bolał mnie ząb i wzięłam na początku 1 ketonal, później drugi i na to tabletki Doreta. Mocne jak cholera, ale nie wiedziałam wtedy o tym. Byłam zdesperowana, żeby pozbyć się bólu. Miałam omamy, kręciło mi się głowie, czułam się jak naćpana, a rano wymiotowałam kilka razy i bolał mnie bardzo żołądek. To było przedawkowanie i to niezłe. Ale co się nie zrobi, gdy coś boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×