Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koli 35

CZY KOMUS WROZKA PRZEPOWIEDZIALA CIEZE I PLEC?

Polecane posty

Gość koli 35

Witam.czy ktorejs z Was jakas wrozka przepowiedziala plec i termin zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamie powiedziala wrozka,ze bede w ciazy i bede miala syna.Miesiac pozniej zaszlam w ciaze i urodzilam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wróż przepowiedzial,ze wyjde za maz za faceta,ktory faktycznie jest moim mezem. wywrozyl mi tez prace w banku i studia dziennikarskie,trafil w 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie, byłam u wróżki w tamtym roku z ciekawości-koleżanki strasznie reklamowały ta panią, po wizycie stwierdziłam, że nie zapłacę całej kwoty bo nie wierzę w ani jedno slowo.. Powiedziała mi że za rok o tej porze będę miała syna, 3tygonie temu usg pokazało siusiaka ;) Chyba muszę iśći oddac jej te pare groszy, zwłaszcza, że kilka innych spraw też sie sprawdziło, ale o tym nie chce pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
mi dzis powiedziala ze do konca tego roku urodze blizniaki:)nie jestem w ciazy chociaz bardzo bym chciala byc.zobaczymy co bedzie:)juz druga tak powiedziala:)jedna w zeszlym rokuze w 2009 nie ma szans na ciaze ale ze w 2010 do maja napewno bede w ciazy i tez mowila o blizniakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze ludzie dajcie mi
namiary na jakąś dobra wrozke. Bardzo potrzebuje, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratataaa
mi powiedziała że mam już syna ale będe miała drugie dziecko wiosną i będzie to córka ;) syn się zgadza ale już 2 wiosny minęły a ja nawet nie mam zamiaru zachodzić z drugim w ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój gdy miał 10 miesięcy
a wróżyła sobie któraś z Was obrączką? bo ja tak i to kilka razy i za każdym razem wychodzi: pierwszy syn, druga córka i trzecia córka;) synek już jest, a ja znowu jestem na początku drugiej ciąży ciekawe czy sprawdzi się z tą córką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
jako dziecko tak ale nie pamietam juz co bylo po kolei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
jest ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxa25
niewiem czy wrózka ale cyganka mnie zaczepiła na ulicy chciała mi sprzedać zegarek , jednak ja go nie potrzebowałam, a Ona na to że mi cos powie no i powiedziała ze widzi mnie w ciąży i urodze syna no i po ok 2 miesiacach byłam w ciąży i urodziłam syna .Ale mógł byc to zwykły zbieg okoliczności bo wtedy już starałam się z mężem o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamnadzieje mama
ja wróżyłam dziś z obrączki dokładnie moja babcia mi wrózyła i wyszło 1. córcia 2.synek i tyle wiecej nie będe miała nie wierzyłam to moja babcia na sobie pokazałą i wyszło 1.córcia i jest mamuśka moja 2.syn - wujek mój ;) mojej mamie też się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamnadzieje mama
ja wróżyłam dziś z obrączki dokładnie moja babcia mi wrózyła i wyszło 1. córcia 2.synek i tyle wiecej nie będe miała nie wierzyłam to moja babcia na sobie pokazałą i wyszło 1.córcia i jest mamuśka moja 2.syn - wujek mój ;) mojej mamie też się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamnadzieje mama
własnie teraz wróżyłam z pierściona zwykłego i to samo mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm czy juz pora
a jak to sie wrozy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm czy juz pora
prosze powiedzcie jak sie wrozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie sprawdzilo ani z kalendarza ,ani z obraczki ani z wrozka ponoc bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój gdy miał 10 miesięcy
jak wróżyć z obrączki? należy obrączkę zawiesić na nitce i trzymać wiszącą przez jakiś czas nas otwartą dłonią jeśli obraca się zarysowujac koło to zdaje się będzie dziewczynka, jeśli na boki to chłopiec (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę i nie jest przypadkiem na odwrót;) ale nie pamiętam już;) ) próby ponawiamy aż do momentu, gdy obrączka przestanie reagować dodam jeszcze, że mojemu mężowi wyszło dokładnie to samo: chłopiec, dziewczynka i dziewczynka więc śmiejemy się, że raczej dzieci na boku nie będzie miał:D warto sprawdzić i swoich mężów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwemn
Mnie wróżka przepowiedziała płeć dziecka. A z obrączki wywróżyłam sobie wiek, w którym wyjdę za mąż i ilość i płeć dziecka. Wszystko się sprawdziło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka121212
witam.dziewczyny jezeli ktoras z was nie wrozyla sobie jeszcze NIE ROBCIE TEGO!!!!!!!ja sie skusilam i to co obecnie dzieje sie z moja psychika jest masarka!!!!!!!!!!!!! 8lat temu rozwiodlam sie z tamtego malzensta mam corke.po dwoch latach bycia samej poznalam cudownego faceta,milosc od pierwszego wejzenia wszystko cudownie sie ukladalo ale moj strach przed przyszloscia byl wiekszy umowilam sie z ciocia mojej koleznaki ktora wrozy(jej wszystko sie sprawdzilo)powiedziala mi ze moj zwiazek bedzie pod wielkim znakiem zapytania bo cale zycie bedzie walczyla o niego jego byla dziewczyna a on sam nie bedzie wiedzial z ktora z nas byc,powiedziala ze urodzi nam sie syn,wybudujemy dom,ale moje zycie bedzie przeplakane i ze szczerego serca odradzala mi zwiazek z nim,powiedziala ze nigdy tak wyrazie jej karty nie pokazywaly to co widzi teraz. staralam sie nie brac tego wszystkiego do serca co mi mowila.ale faktycznie wybudowalismy dom zylo nam sie cudownie ja zawsze dbalam o to zeby byl ze mna szczesliwy i zeby nie myslal o tamtej.po 3 latach naszego zwiazku urodzil nam sie syn bylismy przeszczesliwi tak mi sie przynajmniej wydawalo..pewnego dnia dalismy ogloszenie ze chcemy sprzedac auto i byl w ogloszeniu podany jego meil powiedzial mi haslo i poprosil zebym sprawdzila czy ktos sie odezwal w tej sprawie i co ja widze!!!!!!!!!!!!tysiace meili od niej!!!!!!!!!!!!!!!!moja ciekawosc byla silniejsza odemnie!!!!!a tam teksty "dziekuje ci kochanie za ta cudowna sobotnia noc"(a niby mial byc w pracy)bylo tam bardzo duzo milosnych listow ale nie czytalam ich.koniec koncow teraz jestem sama i juz nigdy nie zaufam facetom..do wrozki tez nie pojde co ma byc niech bedzie. zanim zdecydujecie sie na wizyte u wrozki zastanowcie sie czy w 100%tego chcecie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam u wrozki w 4miesiacu
Powiedziala, ze powinnam sie przejsc do ginekologa bo cos sie dzieje z moim organizmem w obrebie kobiecych partii ciala od kilku miesiecy i zebym zrobila postawowe badania, bo wg kart moj stan zdrowia wymaga naprawy. Brzucha nie bylo widac, bylam w luznej blzie i... rzygalam jak kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
a skad biezecie te wrozki?jakies namiary?w jakim miescie sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
jest ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przepowiedziała, ze bardzo wyjde za mąż no i... stało się:) w dniu wróżenia poznałam swojego męża, tego to mi nie powiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkło kontaktowe
Wg wróżki miałbyć syn, a urodziła się córka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wróżka powiedziała że za dwa lata urodze (to się sprawdza - własnie mijają dwa lata kiedy u niej byłam no i jestem w 34tc ;)), powiedziała też że pierwsza bedzie córcia - no i na usg wychodzi ze będzie dziewczynka ;) koli a skąd jesteś? mam namiary na wróżke z katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jeszcze ta sama wrozka co powiedziala mojej mamie,ze bede miala syna,powiedziala,ze mam sie uczyc jezykow,bo wyjade za granice.sprawdzilo sie. Jak moja siostra zaszla w ciaze(nie wiedziala) poszla do niej i powiedziala,ze ma szybko isc do lekarze,bo zle sie z nia dzieje.Poszla,od razu trafila do szpitala.Potem powiedziala jej,ze urodzi blizniaki. Przy nastepnej ciazy powiedziala jej,ze bedzie miala 2 synow.I urodzila 2 synow :D Generalnie ta wrozka grosza nie bierze i ceni sobie jak ktos do niej po rade przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulka89
mgiełka podaj adres to tej wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×