Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzela z madonnami

Krem anti age???

Polecane posty

Gość karuzela z madonnami

Witam. Czy orientujecie sie dziewczyny dla kogo są przeznaczone kremy anti age? Czy tylko do cery dojrzałej? Ja mam 27 lat i nie wiem czy mogę go używać. Szukałam jakiejś informacji na opakowaniu ale tam nic nie ma. W internecie też nie mogę znaleźć:( Chodzi mi o ten krem: http://www.bazarek.pl/produkt/5358/269939/bielenda-bawelna-krem-dziennoc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się orientuję
nie ma i ni ebędzie kremów na ...głupotę :o ale znjadą sie ..klientki. także z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzela z madonnami
No jak nie ma kremów na głupote to bardzo Ci współczuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się orientuję
wspłóczuj sobie i używaj. ale pamiętaj, że w wieiku 28 lat musisz zmienić krem, bo będziesz bogatsza. o głupie "doświadczenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49788978
Moim zdaniem spokojnie możesz go używać. W sumie większośc kremów można podciągnąć pod okreslenie "anti age", bo prawie każdy tego typu kosmetyk zawiera jakies tam przeciwutleniacze (np. witamine E). Tak więc luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kila lat pracowałam w kosmetykach i powiem Ci że śmiało możesz go kupić :) nawet jeśli jest do dojrzałej cery to twoja skóra "weźmie" tylko to co potrzebuje a reszta się nie wchłonie (info ze szkolenia z dermatologiem konsultantem diora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się orientuję
słuchaj franka. on się zna :D on wie, jak ci sprzedać krem anty... ale niecz, że na twoja przypadlóśc to pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanie 30
polecam ten krem, mam 28 lat i uzywalam wielu kremow lacznie z tymi z gornych polek. krem bielendy z bawelna stosowalm 1 raz i musze przyznac ze jest nieporownywalnie lepszy od drogich kremow. wlasnie zakupilam kolejne opakowanie i jestem bardzo zadowlona. krem nie podraznia skory, pieknie pachnie a wyglad cery naprawde ise poprawil juz po drugim uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 27 lat i podobny problem z kremami, bo zwykłe nawilżające już mi nie wystarczają, a na przeciwzmarszczkowe za wcześnie. od roku używam olay, na opakowaniu napisane, ze po 25 r. z. co prawda rok to długo jak na ten sam krem, pasowałoby zmienić. podrzućcie jeszcze jakieś kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anti-Age-uzywaliscie?
Korzystaliście z leku co się nazywa Anti-Age? Bo wyszukiwałam komentarzy na temat preparatu Anti-Age i postanowiłam Was zapytać. Możecie coś powiedzieć mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, są dostępne jakieś zamienniki? Tutaj zanalazłam trochę recencji o Anti-Age: http://www.listalekow.pl/anti-age/ - myślicie, że to prawdziwe komentarze? Nie w smak mi się naciąć i roztrwonić bezsensownie kasę, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×