Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość 31anna31
Cześć dziewczyny :) Mnie też czeka przygoda z immunologię. Przeczytałam cały ten temat i mam mieszane uczucia. Wcześnij przejrzałam wszystko na Bocianie i też nic z tego nie rozumiem. CZY SZCZEPIĆ SIĘ, CZY NIE ??? A co się stało z milva31. Czy któraś coś wie na Jej temat ? ŻYCZĘ ZDROWYCH ŚWIĄTt :) Czekam na odpowiedź... Pozdrawiam 31anna31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosive.e
Witaj 31anna31 Nasz topik trichę ucichł bo każda ma dziecko i bardzo mało czasu. O jakie szczepienie tobie chodzi? Milva niestety się już nie odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa i co u was? Jak maluszek w brzuszku? A jak tam pozostałe dziewczęta? My jesteśmy na etapie odzwyczajania Igorka od picia mleka w nocy pierwsze 2 tyg były super. Nawet zdarzyła się noc gdzie przespał ją cała co było poraz pierwszy od jego urodzenia. Niestety po weekendzie majowym Igorowi coś się poprzestawiało i budzi sie o 22 i nie ma siły trzeba mu dać mleko bo potrafi nawet 3 h płakac, krzyczeć, zloscic sie, Wczoraj o mało nie zwymiotował z tej histerii. Nie chce myśleć co będzie jak zaczniemy go odzwyczajać o smoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) My jutro zaczynamy 28tc :) Znowu boję się porodu, jak sobie przypomnę, pomimo tego, że nie było źle, że szybko do siebie doszłam - z perspektywy czasu patrząc, to ogarnia mnie strach. Tym bardziej, że mój dr w moim terminie jest na wczasach :( Przed nami teraz mini remont, tak samo jak dwa lata temu, będziemy malować pokoje. Jutro przychodzi łóżko Tymka, teraz jeszcze tylko zamówić nowe wypełnienia i pościel. Co do budzenia się w nocy to mnie za chwilę czeka budzenie się co 3h w nocy :D Tymuś bardzo szybko zaczął przesypiać całe noce, z tego co kojarzę to chyba od kiedy skończył pół roku i przeszedł na butelkę. Do dzisiaj jest tak, że dostanie mleko o 19.30-20 i śpi do 7. Co do smoczka to kupiliśmy ten drugi po skończeniu 6m. i Tymek zaczął go wypluwać na śnie i przestaliśmy mu go dawać także problem smoczka też nas ominął. Ciężkie chwile przed Tobą z tym odzwyczajaniem. Ja się zastanawiam czy Jeremiaszowi w ogóle podawać smoczek, chociaż może te pół roku. Zobaczymy. Teraz kilka koleżanek zostało mamami i maja problemy z kolkami, zakwaszeniem organizmu, alergiami, tak sobie myślę, że z Tymkiem nie mieliśmy takich problemów a mówią, że jak z pierwszym przeszło łatwo to drugie jest odwrotnością. Oby nie :) Przede mną teraz nauka uczenia sikania na nocnik, mam nadzieję, że do sierpnia się wyrobię :D A Igorek załatwia się już na nocnik? Jak u niego z mową? Dużo już mówi? Tymek każdego dnia powtarza po nas coś nowego, śmieszny przy tym jest bo czasami tak przekręca. Da się z nim już dogadać :) tzn. teraz wszystko jest na "nie". Tupie nogą, macha rękami taki nasz słodki buntownik :D A jaki jest śliczny :D ;) Pozdrawiam Was serdecznie :) Dziewczyny piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31anna31
Do: Explosive.e Witaj 31anna31 Nasz topik trichę ucichł bo każda ma dziecko i bardzo mało czasu. O jakie szczepienie tobie chodzi? Milva niestety się już nie odezwała... i nie tylko... Chodzi mi o informację o szczepieniach limfocytami T partnera, preparatem TFX ( hormon grasicy cielęcej ) i jeszcze o leku Polfilin, który też ponoć się stosuje w leczeniu niepłodnosci o podłożu immunologicznym. Nie wiem czy warto jechać do Łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive.e
Anna niestety nic niewiem na ten temat. My przez to nie przechodzilismy.. Bardzonowa, kasia!!! Fajnie ze sie odezwalyscie ;) Moj maly juz duzo mowi, pieluchy nakladamy na noc i jak jestesmy gdzies w drodze. W przedszkolu tez juz wola. No ale moj jest od waszych starszy :) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już na końcówce :D Zaczęłam 37tc z czego dzidziuś wygląda już na 38tc waży około 3400g :) Teraz jestem na etapie prania i prasowania myślę, że do końca tygodnia się z tym wyrobię i torba będzie spakowana. Tymuś w tym tygodniu ma raj bo jeździ do babci i ciocia na wieś a tam hulaj dusza piekła nie ma :D Co do nocnika to od 18.05 ( zapamiętałam tą datę ;) kupkę robi już na nocnik albo kibelek. Natomiast siku jak nam się uda, to jeszcze etap gdzie mówi mama siku i sika :) Nie jest źle. Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia pozostanie mi już tylko czekanie i, że do tego czasu skompletuję już wszystko. Troszkę się boję ale to chyba naturalne. Pozdrawiam Was dziewczyny baardzo serdecznie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Bardzonowa super wielkie gratulacje. Jejku super. Nasz Igorek dużo mówi od lipca wogole nie sika w prampersa ani w nocy:D Smoczek niestety jest dalej co prawda ukrucony tylko na noc. Panie w żlobku są zadowolone z niego bo jest bardzo mądry i można sie z nim dogadac. Jako jedyny który przeszedl z młodszej grupy umie sikac i duzo mówi więc są powody do radości. Choć u nas niestety mamy wielki problem z jego spaniem w nocy. Jak sie przebudzi to nie umie usnąć bez wypicia mleka. Był już etap że nie wołał a później znowu to samo. Próbujemy nie dawać ale wtedy 3 godziny nie nasze. Wiec odpuszczamy bo rano trzeba wstać. U nas pozatym małe zmiany. Mój mąż dostał inną prace i się przeprowadzamy. Ja pracuje i postanowilismy starac sie o braciszka lub siostrzyczke dla Igorka. Doszlismy do wniosku że chyba bedzie tak najlepiej bo ja znowu bym musiala szukac pracy wiec lepiej zamknąć ten etap:D I tak tylko napisze niesmiało że we wtorek robiłam test i wyszedł pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosiveee
Dziewczyny gratulacje dla was! Bardzonowa to ty trafilas w date, synkowie maja prawie w ten sam dzien urodziny. Super Kasia tobie takze gratuluje i zycze spokojnej i zdrowej ciazy My sie nie staramy, zostaniemy przy jednym synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iissaabela
Hej, kochane, jak miło zobaczyć ze jesteście, 31anna31 warto, Woja Wiki ma 2,5 leczylam sie w Łodzi :) Bardzonowa gratulacje :) O jej super ze jesteście . U nas Wika gada, biega z prędkością światła, teraz jesteśmy na etapie wychodzenia 5 wiec czasami ma zły humor jak ja działa bolą, ale fajna z niej kobieta :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iissaabela
Kasia gratulacje Aaaa jesteście na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosiveee
dziewczyny, zycze wamwesolych swiat bozego narodzenia i szczesliwego nowego roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixia aa
Czy ktos jest tu jeszcze aktywny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tam u was? Zaglądacie jeszcze na nasz topik? Ja już zaczęłam 38 tydzień. na 23 kwietnia mam zaplanowaną cesarkę. Będziemy mieć dziewczynkę Hanię:) Mała wogóle nie dokucza poza jednym przypadkiem gdzie wylądowałam w szpitalu ciąża jest idealna. Mała będzie z tego co mówi lekarz duża w porównaniu do Igorka bo ostatnio ważyła 3500 choć jeszcze 3 tyg wcześniej 2400 więc sama nie wiem czy mogła aż tyle nadrobić:) Pozdrawiam was serdecznie. Jak urodzę dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Nasza Hania ma już 3 tygodnie. Urodziła się 25.04.2014 ważyła 3500 i 56 cm. Ja miałam cesarkę. Czujemy się dobrze. Hania ma niestety kolki co prawda nie płacze ale się pręży i stęka. a dziś dostała kataru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosiveee
Dziewczyny witajcie! Widze ze wszystkie juz macie po dwojce :) My zostalismy przy jednym, mimo prob nie udaje sie nam. Niedlugo koncze 37 lat wiec juz damy sobie spokoj. Manowiec jest w ciąży! Bedzie miała bliźnięta- dwie dziewczynki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał super. Ale jej się udało pewnie już urodziła. Napisz jak sobie radzi z 3 dzieciaczków:) U nas spoko Hanulka ma już 6 m-cy i jest mega pogodnym dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivee
Manowiec urodzila 4.10. czyli w 7 miesiacu. Dwie dziewczynki Lila i Jana. Ja bede chrzestna u Jany. Maja sie dobrze i sa juz od ponad tygodnia w domu. Widze ze tu jeszcze zagladacie od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosiveee
Narazie maluszki duzo spia wiec jest ok. Gorzej bedzie chyba pozniej jak podrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Manowiec Gratulacje :) :) Super :) U nas na razie pozostajemy przy dwójce chociaż chciałabym trzeciego syna no ale... :) dużo pracy trzeba włożyć w wychowanie a ja sie już starzeję (za 3tyg 33lata) :) :) także... cierpliwości brak :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Pamiętacie mnie dziewczyny? :) Gratuluję wszystkim dzieciaczków! Nie było mnie tu latami.... Dramat i szczęście za mną. Trzecią ciążę straciłam w 32 tc... koszmar, horror. Po roku adoptowaliśmy dziewczynkę i od roku jesteśmy szczęśliwi.:) Mała ma 5 lat teraz i jest naszym najcudowniejszym skarbem... Życie do nas wróciło, po tej utracie w ósmym miesiącu (oddzielenie łożyska, nie wiadomo czemu, bagle i niespodziewanie:( ). Codziennie tak się cieszę, że mamy tego naszego Dziabąga:) Manowcu, trójka dzieci, super!!! Buziaki dla Was! Eksiu - i o Tobie pamiętam:) Całusy Bardzonowa, gratki też:) Reszty nie wymieniam bo nie mam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
PS. postaram się tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Milva1 :) :) :) nie wiem co napisać. na pewno cieszę się przeogromnie, że jesteś już mamusią :) że wszystkie jesteśmy :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
I ja się cieszę dla Was i dla siebie. W końcu żyję normalnie i nie myślę o tym, jak zajść w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milva!!! Dziewczyny!! Ja całkowicie o tym forum zapomniałam ... Milva cieszę się, że znaleźliście swoje szczęście!!! Czas leci nieubłaganie Dzieci coraz starsze Życzę wam wszystkim najwspanialszego nowego roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. To ja eksplosive Nie pamietam mojego hasła, tak dawno tu nie byłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
I wam wszystkiego najlepszego w nowym roku. Eksiu pozdrawiam, pozdrów manowca☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosiiveee
manowiec tez tu zaglada :-) pewnie zabiegana jest przy trojce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×