Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzęsista

wady i zalety bycia konsultantka avon

Polecane posty

Gość Gwiazda Polarna88
Oj tam, niech każdy robi co chce. To nie powód by nieudacznikiem kogoś nazywać. Ja nie jestem konsultantką, ale rozumiem, że ktoś może to lubić i wykonywać obok stałej, regularnej pracy i nic mi do tego. Nie przesadzajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor Aroma Group
Zostań partnerem Aroma Group i zarabiaj poprzez własny sklep parterski i/lub budowanie struktury. Aroma Group Sp.z o.o to Polska nowa firma która powstała w Krakowie w 2010 r zajmująca się sprzedażą * olejków aromatyzujących * soli do kąpieli * soli do stóp * kadzideł * perfumy * kominki zapachowe Jest to połączenie sprzedaży bezpośredniej ze sprzedażą mlm -Marża 43% -kupujesz dla siebie taniej -zarabiasz na 6 sposobów -nie musisz składać regularnie zamówień -masz plan marketingowy Jednocześnie Prowadzisz sklep ale to firma za ciebie wysyła i pakuje towar lub sprzedajesz bezpośrednio twój wybór! Aby zostać parterem Aroma Group wystarczy wykupić starter w którym( inwestujesz tylko raz20,50lub100 zł) otrzymasz: 1. Teczkę dystrybutorską z próbkami perfum 2. Biuro on-line(z narzędziami pracy,materiały do promocji ,statystyki sprzedaży loga banery itp) 3. Sklep partnerski wraz z własną subdomeną Aroma Group to Spółka Z o.o.-masz pewność że firma zaraz nie zniknie!! Więcej informacji na www.aroma24h.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Ja juz coś ci pisałem-dziewczyno ty jesteś nie obliczalna,sama chyba nie wiesz co piszesz-jak mnie możesz oceniać jeżeli nawet mnie nigdy nie widziałaś... Dobrze ci radzę(rodzice cię skrzywdzili bo dawno powinni to zrobić)-IDŹ DO LEKARZA-bo twoje zachowanie nie jest normalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Już zgłosiłem Twoje wypowiedzi do avonu to zobaczymy kto się teraz będzie śmaiłą:):)P)hehehhehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
To zobaczymy kto się będzie śmiał.;; Dochodzę do wniosku że konkurencja w oczy kole!!!!!!! Wiesz jeżeli chodzi o brak wiedzy to u ciebie na pewno się ona ujawnia, bo na każdym poście piszesz to samo,jak byś nie potrafiła czegoś innego napisać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Przynajmniej ja potrafię napisac coś mądrego i normalnego a nie jak ty.... Współczuje takim ludziom że żyją na tym świecie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiuetankowy raj
Moja znajoma puszcza katalog w obieg. Wszystkie kosmetyki sprzedaje z 20% upustem.Biżuteria i inne bzdety 15 % taniej. Na miasto 10 tysięczne wszyscy tylko u niej kupują. Dorabia sobie na tym druga pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Pustaku jeżeli nie wiesz jak to jest w avonie to się nie wypowiadaj!!!! Ja też zamwiam co najmniej 5000szt katalogów>>> No i pensje mam ok 2000zł miesięcznie(dla mnie to jest dużo)bo nadal się ucze i nie mogę jeszcze pracować!!!! Konkurencja w oczy kole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Bura debilu!! Przestań pisac bo każdemu już się znudziły Twoje wypowiedzi!!!! Nie wypisuj bzdur jeżeli masz pustkę w cymbale!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiuetankowy raj
Wszyscy tylko u niej zamawiają. Ale z tego co widzę, włączona jest cała rodzina, jej mąż i dwie córki. Każdy woli u niej kupić bo 20 % taniej niż u jakieś bździągwy za na normalną cenę. Raz widziałam u niej zamówienie na 2500 PLN. Po kosmetyki z Avonu to tylko do niej. Nawet na allegro nie warto zamawiać bo z przesyłką wychodzi tyle co u niej. Poza tym ona sama dostarcza kosmetyki do domów. W Avon bawi się już ponad 10 lat.Widocznie się jej opłaca, skoro angażuje w to rodzinę. Jest za dużą konkurencją dla innych konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiuetankowy raj
Ach i jeszcze zapomniałam. Za zamówienie kosmetyków za 150 PLN dostaje się od niej jakiś prezent taki do 10 zł. Ostatnio dostałam jakiś balsam z serii Naturals. Inne konsultanki przy niej wymiękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Mordę to masz Ty. Patrzysz tylko na żonę żeby Ci przyniosła kase żebyś miał za co żyć... Nas nazywasz nieudacznikami życiowymi-a w rzeczywistości sam nim jesteś-... i na kogoś mówisz... Współczuję Twojej żonie mieć takiego męża a dzieciom takiego nieroba ojca.... Wyzywasz innych na publicznym forum-a w rzeczywistości mówisz o sobie!!! My jako konsultanci\liderzy potrafimy i chcemy zarobić i nie patrzymy się na kogoś żeby nam dał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia avon
GRATULUJĘ KAMIL ODWAGI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Dobrze koleżanka napisała; Kutafonie jak nie wiesz na czym to wszystko polega to się nie wypowiadaj;; JESTEM DUMNY Z TEGO ŻE JESTEM W AVONIE,bo dzięki temu moge coś zyskać w życiu w przeciwieństwie do ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Zgłosiłem Cię do administaratora-ale zauważyłem, że nie byłem pierwszy więc lada chwila zablokują tego psychopatę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Debilu zastanów się co piszesz-jak mogłeś kutafonie dać moje dane,,,,jeżel frajerze ich nie masz!1 żal mi Ciebie!!!!-współczuję rodzinie i znajomym że muszą z Tobą przebywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Ja w przeciwieństwie coś z życiu zyskam a nie ja Ty matole..... Widocznie w domu już nikt na ciebie nie zwraca uwagi więc postanowiłeś, odreagować na tym forum cioto!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Dużo osiągnąłem, np. dostałem syfilisa i mam jakieś krosty na języku, ale za to sprzedałem dwa perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia avon
kAMIL DAJ SOBIE SPOKUJ Z tYM Debilem.. Po jego wypowiedzaich widać że jest chory umysłowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałem zaczernić nicka, przepraszam, że jestem nadpobudliwy, raz tylko pobiłem klienta, tate mnie jak byłem mały ruchał i mówił synku zostań akwizytorem a będziesz kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal........
racja, raz kupisz coś na odczepnego to jest jeszcze gorzej, natrętni są i przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarusieńka
Po co sie kłócicie i wyzywacie? Nie ładnie:( Każdy ma prawo miec inne zdanie i robic co chce i lubi... Tego Pana co tak próbuje osmieszyc Avon i tak już życie ukarało głupotą Powinien popatrzec najpierw na siebie a pózniej oceniać Szkoda waszych nerwów na takiego osobnika..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kamilmaliszow
Ten człowiek jest umysłowo chory!!!!!!!!!!!1 Wszedł na mój nick i zapisał jako swój i nie mogę się do niego zalogować!!! JESZCZE RAZ SZCZERE WSPÓŁCZUCIE DLA RODZINY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kamilmaliszow
Nie zaraz, pomyliłem się, chodzę roztrzęsiony jak mnie koleka uświadomił że jednak jestem nikim i zapomnniałem hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się podemnie nie podszywać, zaraz zwariuję, musze brać leki, mój psychiatra radzi mi abym na kafe już nie wchodził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odejdź podszywie, ja jestem lider i konsultant w jednej osobie, nie wiem dlaczego tylko dziś nic nie sprzedałem :( , oferowałem nawet mycie kibla jako prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola liderka
Heloo kurde co to ma byc. Jak ktos lubi byc liderem i konsultantem w avon to jego sprawa tak...nie trzeba sie odrazu tak burzyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×