Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzęsista

wady i zalety bycia konsultantka avon

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmoooo
Żaklina....jakie imię...a jakie majtki masz na sobie Żaklino?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
znowu robisz sobie żarty Kamil? :) dobrze wiesz, że zostałeś skierowany do AVON z postami, które na mnie wypisujesz... chcesz pogorszyć jeszcze swoją sytuację? Bo sprawa jest w toku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pewnie kosmetyki na allegro to podróbki hahaha dobre!!! To nie są żadne podróbki tylko kosmetyki tego badziewia z innych Państw np. Wielkiej Brytani, gdzie ceny w porównaniu z naszymi sa smieszne. I jak np. w PL katalogu trzeba zapłacić 79zł to tam mozna kupic za 1zł przy zakupie np. wody toalteowej. Moja kuzynka mi przywozi perfumy Today w cenie 35zł :classic_cool: a u nas chyba 99zł !!! Co do zwrotu to też na Allegro można zwrócić bez podania przyczyny w ciagu bodajże 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 5 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy Fleur! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś zainteresowana współpracą w Avon, odpowiem Ci na wszystkie trapiące pytania (pisz kl4wi4@interia.pl). Od jakiegoś czasu trochę się zmieniło i w sumie nadal się zmienia, oczywiście na korzyść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no tak kolusntantka avonu 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając pierwsze zamówienie z katalogu nr 14 na min. 160zł otrzymasz perfumy Parisian Chic Nowość za 1zł!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia 81 NOVA AVON
przez rok sprzedaży avonu na handlach w gliwicach w knurowie i na lipowej, kupiłam sobie samochod,żyje dobrze z tego,nawet żywie mojego grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do ciebie propozycję: Zostań klientką bądź konsultantką Avon i zamawiaj dla siebie i znajomych kosmetyki taniej od 15% do 40%. Nie musisz zamawiać co katalog możesz nawet co pół roku zamawiać i nie ma za to żadnych kar, wpisowe 0 zł. Na dobry początek SUPER PREZENT. :) Spróbować warto bo zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz i sama o wszystkim decydujesz a ja zawsze ci we wszystkim pomogę Jeśli chcesz spróbować to dostarczę ci katalogi a jeśli nie uda ci się zebrać zamówienia to nic się nie stanie po prostu dostaniesz w gratisie katalogi. :) :) Napisz: avon@pro.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Konsultantką polskiej firmy kosmetycznej. Nie jest to Avon czy Oriflame gdzie jest już spora konkurencja. U nas nie ma jeszcze tak dużo konsultantek a kosmetyki są naprawdę dobre i w przystępnej cenie więc jest spore zainteresowanie. Można naprawdę rozwinąć skrzydła! Firma ma bardzo korzystne warunki współpracy i można sobie nieźle dorobić. Oferują też możliwość pracy w domu przez internet . Mogę przesłać katalog produktów w pdf. Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą piszcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Konsultantką polskiej firmy kosmetycznej. Nie jest to Avon czy Oriflame gdzie jest już spora konkurencja. U nas nie ma jeszcze tak dużo konsultantek a kosmetyki są naprawdę dobre i w przystępnej cenie więc jest spore zainteresowanie. Można naprawdę rozwinąć skrzydła! Firma ma bardzo korzystne warunki współpracy i można sobie nieźle dorobić. Oferują też możliwość pracy w domu przez internet . Mogę przesłać katalog produktów w pdf. Jeśli jesteście zainteresowani piszcie. anetakaros@o2.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menadżer
A ja współpracuje z Oriflame, da się zarobić, da się z tego żyć i dobrze jeszcze się do tego bawić. Zainteresowanych zapraszam tel. 517590894 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olomichal
Witam mam na imię Michał Jestem liderem w nowej dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie. Poszukuję osób, które chcą wybić się ponad przeciętność, tworzyć razem ze mną grupę promującą nową platformę internetową ułatwiającą robienie zakupów w internecie. Oferuję Tobie fachowe wsparcie oraz unikalne materiały. Nasze produkty są wyjątkowe i potrzebuję wyjątkowych osób do ich promowania, osób takich jak Ty. Zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie moze troche z innej beczki ale dotyczy avonu... otoz jestem konsultantka od kilku lat... nie skladam zamowien od ok pol roku poniewaz mam nie uregulowana ostattnio fakture... czy avon zglasza dluznikow do BIK? prosze o szybkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujesz dodatkowych pieniędzy i chcesz być niezależna?! Mam dla Ciebie propozycję! Poszukuję osób do pracy w firmie kosmetycznej Avon na stanowisku KONSULTANTKI! Praca konsultantki polega na sprzedaży kosmetyków z katalogów. Dla każdej osoby wraz z pierwszym zamówieniem PREZENT DLA CIEBIE: -Wpisowe 0zł! -Kosmetyki dla Ciebie, rodziny i znajomych 15%-40% taniej -PREZENTY POWITALNE za 1zł! -Zamówienia składane przez Internet, możesz je składać codziennie!, -Bezpłatne dostawy kosmetyków, -3 tygodnie trwania katalogu, -nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, -gwarancja zwrotu produktów do 3 miesięcy od zamówienia, -21 dni na uregulowanie płatności za kosmetyki, -Kompleksowe wsparcie i szkolenia kosmetyczne, -Rezygnacja bez żadnych konsekwencji Na start dostajesz ode mnie aktualne katalogi, ulotki i próbki. Zadzwoń! 791853234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani avon ani oriflame nie dają tego co forever:) moja siostra została konsultantką avon i mam porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bez problemu zamówię, prześlę kosmetyki w ciągu kilku dni, dołożę kosmetyki gratis do wyboru bądź wyślę losowo. Jako gratisy nie daję próbek a wolę dać produkty pełnowartościowe. Jeśli będzie większe zamówienie można negocjować jego cenę. Jako że zbliżają się święta i niedługo mikołajki jako dodatkową usługę proponuję pakowanie kosmetyków jako prezenty w ładnych opakowaniach do indywidualnego ustalenia. Jeśli ktoś zainteresowany współpracą, nawet jednorazową zapraszam do kontaktu annabed1989@o2.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnia23
O tym, czy zostać konsultantką firmy Avon sama myślę od jakiegoś czasu. Trochę o tej firmie poczytałam: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/avon-cosmetics-polska/ i sama już nie wiem, czy się opłaca być taką konsultantką. Czy naprawdę można na tym zarobić? Moja koleżanka sprzedaje kosmetyki Oriflame i mówi, że nie narzeka na zarobki, bo paru klientów ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amnia23 napisz do mnie sms 517590894, opcja zarabiania na sprzedaży to jedno a z budowania grupy to drugie i dużo lepsze zarobki. Potem zdecydujesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że przy zamówieniu masz rabaty .Im wyższe zamówienie tym wyższy rabat i to jest zarobek .Napisz do mnie a opowiem ci wszystko dokładnie kontakt:danana123.dan@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same sprawdźcie czy opłaca się być konsultantką Avon. Możecie też zamawiać kosmetyki tylko na swój użytek. sprawdźcie na stronie: http://najlepszakonsultantka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest w oriflame bo placa Ci za kazda osobe ktora z Twojego polecenia wejdzie do oriflame.przy 4 os masz duzy rabat.jak te cztery os wciagna cztery to dostajesz kase na konto a kosmetyki masz pol darmo.wiem bo sama sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez rozważam podjęcie tego typu pracy bo studiuje dwa kierunki i nie znajdę czasu na etat. Tak jak tutaj http://pracalubuskie.pl/konsultantka-ds-kosmetykow/ piszą, tego typu zajęcie to raczej praca dodatkowa, co mi bardzo pasuje. A czy macie może doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z jakąś firma, która specjalizuje się w dystrybucji perfum? Ile można zarobić w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje kobieta w ramach kobiecego projektu tylko dla kobiet dodatkowy zarobek 300 do 1000 zl w zaleznosci od checi.Dostajesz na starcie wsparcie i pomoc osob pracujacych w tym oraz szkolenia.praca on line.zadne ankiety i inne bzdury.jesli jestes zainteresowana napisz odp do tematu zainteresowany Maja i skontaktujemy sie przez fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia24

Jestem konsultantką Avon od niedawna. Zarejestrowałam się przez ich stronę https://start.avonpolska.pl/pierwsza-rejestracja i zaczęłam swoją przygodę z kosmetykami. Póki co widzę same zalety. Mam różne benefity, fajne promocje oraz mam dostęp do kosmetyków, które dla normalnych konsumentów nie są dostępne. Sprzedaż też idzie mi całkiem dobrze. Nie ma się co okłamywać, kosmetyki Avon są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×