Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bialo.biala

Czy lokaty w bankach się opłacają?

Polecane posty

Małych sum w ogóle nie opłaca się trzymać na lokacie, chyba, że chcemy tylko zamrozić pieniądze. Te wyniki pokazują, że dobra strategia inwestycyjna może przynieść oczekiwany zysk i to w całkiem krótkim czasie https://www.go4challenge.pl/ranking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminn
Wszystko zależy od kwoty i strategi inwestowania, ja osobiście uważam, że dobrym rozwiązaniem (należy pamietac tylko o ryzyku inwestycyjnym i podstawowej zasadzie, że nie lokujemy w jeden walor 100% oszczędności) są tez kontrakty inwestycyjne (jednak z góry odrzucam oferty "gwarantujące zysk 10% i więcej". Dobrym przykładem jest www.grandcapital.pl Oczywiście to co podałam to w odniesieniu do pozytywnego przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz-nie-Borek
jasminn piszesz o kontraktach. Zgodzę się że większe odsetki (a o takich jest w większości przypadków mowa jeżeli spojrzymy na ofertę kontraktów inwestycyjnych) muszą byc powiązane z większym ryzykiem, ale mimo wszystko nawet w takiej sytuacji są wymagane jeskieś zabezpieczenia, równie dobrze mozna zadzwonic do firmy A z pytaniem czy jak wpłacimy im 100000zł to czy oddadzą nam za rok z procentem....Jak to wygląda w przypadku przez ciebie poruszonym? Nie ukrywam, że moja pytanie powstało na bazie tego co słychac we wszelkich serwisach informacyjnych i gazetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminn
Mateusz.... wejdź po prostu na ich strone i sobie poczytaj, pierwsza zasada przy inwestowaniu w prywatnych firmach, a która "wklepał mi łopatologicznie" pewien profesor to sprawdż, czym dana firma sie zajmuje, następnie poszukaj jakie teoretycznie może miec zyski i ewentualnie zrób sobie cos pokroju biznes planu aby sprawdzic opłacalnośc a co za tym idzie określić ryzyko inwestycyjne. Wtedy masz dwie sprawy do wyboru, jak cię stać to otwierasz im konkurencję, a jak nie to inwestujesz. Proste, ale jak na chwilę obecna mnie nie zawiodło I dokładnie w ten sposób sprawdziłam Grand Capital....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodociany22
Korzystam z lokaty w PKO. Nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaka to jest lokata. W każdym razie oprocentowanie jest korzystne. Bodajże 4 czy 6 procent. Poza tym warto sprawdzić i rozeznać teren na stronce czasnafinanse.pl Polecam, sam posilkowalem sie artykulami na ich stronie przy wyborze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Opłacają się o ile na dobrej lokacie sie pieniądze zostawi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogeria198
Mysza ma rację :) Wszystko może się opłacać, ale trzeba dobrze wybrać :) Ja mam lokatę w Kasach Stefczyka i wydaje mi się, że jest to obecnie najkorzystniejszy wybór . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaniania22
Drogeria186 mowila o Stefczyku. Tez slyszalam od ludzi, ze bank jest calkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
uwaga rozpoczął się nalot stefczykowych trolli na wszelkie fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ,że się opłacają. To właśnie na nich można najwiecej zarobić nie licząc giełd, a te są bardzo ryzykowne. http://www.skok.wolomin.pl ja w tym banku mam lokatę i bardzo fajnie to wygląda. Atrakcyjne oprocentowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Z tego co pamiętam skok wołomin zawsze miał dobre lokaty. Do 31 lipca można było założyć u nich lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Oprocentowanie jest stałe a wkład minimalny to 10 tysięcy. Moim zdaniem oferta bardzo atrakcyjna i ten kto zdążył założyć tą lokatę powinien się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie lokata nie jest opłacalna, długi termin - mały procent... jakiś czas temu szukałam pracy on-line żeby troszkę sobie dorobić do domowego budżetu ale co rusz to jakieś beznadziejne propozycje aż w końcu mój znajomy podesłał mi link do serwisu, w którym on zarabia... na start dają 20 euro i w ciągu 5 tygodni zarabia się 14% od zainwestowanej sumy, co ważne jest to pewny zysk. Ta suma pozwala na poznanie serwisu ale nie daje jednak możliwości jako takiego wysokiego zarobku jaki by się oczekiwało od pracy dodatkowej. Pomyślałam więc tak.... mam lokatę ... żeby mi się tam coś odłożyło muszę czekać kilkanaście miesięcy... więc zrezygnowałam z lokaty i wszystkie pieniądze wpłaciłam na swoje konto w tym serwisie... i zarabiam... co miesiąc wypłacam dodatkową gotówkę a co najważniejsze wcale nie trzeba z tym dużo robić:) Jeżeli jesteś zainteresowana/-y napisz do mnie na mojego "roboczego maila" pracaprzezinternetnr1@interia.pl . Posiadam wszystkie potrzebne materiały takie jak : tabelka samolicząca zyski, informacje jak zarabiać a nawet dowód wypłaty z serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek kubek
W każdym przypadku dużo lepiej trzymać pieniądze na lokacie, niż na nieoprocentowanym koncie - tam one tracą na wartości. Faktem jest, że lokaty mocno upadły pod względem oprocentowania, ale nadal można trafić perełki w ramach standardowych ofert, choćby - https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-cloud Tutaj haczyk jest taki, że musicie utrzymać na koncie 10 proc. kwoty, jaką umieścicie na lokacie, ale nawet biorąc pod uwagę i to, w dalszym ciągu lokata jest chyba najbardziej opłacalna z tych, jakie znam. Nie piszę oczywiście o ofertach dla nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dersa21
Wydaje mi się że tutaj w dużej mierze zależy od tego jaka ta lokata i w którym banku. Jeśli szukamy pewnej i bezpiecznej inwestycji to właśnie da nam to wszystko lokata. Najlepiej zgłosić się z tym tematem do http://www.santanderconsumer.pl/lokaty Mają bardzo dobrą ofertą dla stałych jak i nowych klientów. Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martad7
Jeśli szukacie bardzo dobrej lokaty z niezłym oprocentowaniem to może się to okazać dobrym pomysłem ! Ale pod warunkiem że możecie te pieniądze ulokować na minimum rok czasu i nie są wam do niczego potrzebne, http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty sprawdźcie tutaj i wybierzcie lokatę z najlepszym oprocentowaniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaska2221
Na pewno bardziej się opłaca niż inne inwestycje które mogą nas tylko narazić na niepotrzebne straty. A tak to dzięki lokacie mamy pewność że jesteśmy nastawieni tylko na zysk. Jeśli szukacie lokaty z najlepszym oprocentowaniem to ja mam założoną w https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/oprocentowanie-lokat/ Przekonajcie się sami na jak korzystnych warunkach jest to wszystko oparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie https://moneye.pl/ranking-lokat-bankowych/ Tam masz elegancko i bardzo prosto rozpisane lokaty w bankach. Po wpisaniu kwoty i terminu lokaty od razu strona wylicza ci kwotę zwrotu dla danego banku :) Jak patrzyłem tam ostatnio to chyba najlepiej teraz w IdeaBank bo jest 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tą chwilę najlepszym konkretnym, sposobem na oszczędzanie pieniędzy to konto oszczędnościowe Nest - rodzinne oszczędności. Zasłyszane w reklamie w TV przetestowane na własnej skórze. Można otrzymać premie roczną w wysokości nawet 7%(zależy od liczby dzieci!!), Premie wyższe niż aktualne oprocentowanie lokat, a nie są opodatkowane podatkiem belki!!, brak opłat za wycofanie oszczędności.Jest bankowy fundusz gwarancyjny. 1 krok: otworzenie konta(bez opłat) i 2 krok: uruchomienie z aktywnego już konta podstawowego konta Nest - rodzinne oszczędności.  http://affmy.pl/p/xyiS/DOtw/DKaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hateye
Moim zdaniem opłącają się, w zalezności od miesięcy/lat przytrzymywania pieniędzy na tej lokacie. Może lokata bankowa w Toyota Banku byłaby dla ciebie opdpowienia? Konto bankowe z linią kredytową w Toyota daje Ci ok. 6% oprocentowania więc całkiem sporo, a przy okazji doradcę, który z pewnością pomoże z każdym zapytaniem https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR 2018 TRWA! Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie szkoły! NOVA Centrum Edukacyjne - prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych – DUŻO KIERUNKÓW DARMOWYCH! Zajęcia odbywają się w samym centrum Szczecina i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która przygotowuje naszych Słuchaczy do zdania egzaminów. PROMOCJA! ZAPISZ SIĘ– a otrzymasz gwarantowane nagrody! KONTAKT: Znajdź nas w Internecie:www.nova.edu.pl Zadzwoń: 796 400 439, 91 307 09 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek66
Oczywiscie, że lokaty opłacają się bardziej szczególnie jak ładną sumkę wpłacisz. W BOŚ banku mają EKOlokatę 5 na 5 gdzie można zyskać do 5% i to bez górnej granicy kwotowej, polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×