Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Balerinkaa

Zaopiekuje się Twoją pociechą - Szczecin

Polecane posty

Gość Balerinkaa

Witam. Nazywam się Aleksandra Olejarz mam 21 lat. Chciałabym się zaopiekować Państwa Pociechą.Mam dwójkę młodszego rodzeństwa.Choć jestem osobą młodą mam doświadczenie w opiece nad dziećmi.Opiekowałam się 6 miesięcznym chłopcem przez rok czasu,z powodu zmiany zamieszkania rodziców musiałam zrezygnować z opieki. Uwielbiam chodzić na spacery. Nie straszne mi jest bawienie się z dzieckiem w piasku, wszelkiego rodzaju zabawy nie są mi obce.Wiem jak ważny jest rozwój małego dziecka:gry i zabawy(dostosowane do wieku dziecka),rysunki ,czytanie bajek,spacery a także poczucie bezpieczeństwa.Jetem osoba odpowiedzialna,pogodna,cierpliwą,spokojną, która kocha dzieci i łatwo nawiązuje z nimi kontakt.Praca w charakterze opiekunki jest taką którą chciałabym wykonywać nacodzień ponieważ przebywanie w towarzystwie dzieci, poznawanie świata ich okiem jest czymś wspaniałym dla kazdej chyba kobiety. Wrazie zainteresowania moją ofertą zapraszam do kontaktu ze mną olejarzaleksandra@gmail.com . Mieszkam na osiedlu Czcibora,biorę pod uwagę Lewobrzeże Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×