Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klitajmestra

Grafolog

Polecane posty

Słuchajcie, czy ktoś na forum zna się może na tej tajemnej sztuce, jaką jest grafologia? Mam jedno malutkie pytanko do osoby, która wie coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, dzięki. Jak interpretować, kiedy ktoś zamiast kropki nad "i" stawia kółeczko:) A pismo tego ktosia jest pełne zawijasów, zwłaszcza zawijasowe są zawijasy dolne przy "y" i "j".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
Pętlice w dolnej części liter: Interpretuje się jako dużą zmysłowość i seksualność jak i umiejętność czerpania z podświadomości sił do rozwiązywania problemów życiowych. . Literatura grafologiczna podaje, że ten sposób pisania charakteryzuje osoby o uzdolnieniach artystycznych. Kto pisze znak diakrytyczny natychmiast po napisaniu zasadniczego członu słowa z pewnością jest człowiekiem ścisłym i wykazuje się konsekwencją, ma dobrą orientację w szerszym kontekście, w dobrej kompozycji tekstu, jest dokładny i odpowiedzialny w pracy. Kto pisze te znaki po napisaniu całego słowa, tego możemy podejrzewać o małostkowość i drobiazgowość, świadczy to także o tym, że nie jest w stanie koncypować w szerszym kontekście a także jest przyciężki w myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziękuję bardzo. Ale co z tym kółeczkiem zamiast kropki? Bo ja osobiście w ogóle kropki nad "i" nie stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
czyt. od "literatura.....";-) to dotyczy koleczka:-) zamiast kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
znak diaktryczny to jest i zalezy czy stawiasz koleczko po napisaniu slowa czy przed....masz diwe wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja dokładnie przeczytałam twoją odpowiedź i bardzo za nią dziękuję. Tylko, proszę, odpowiedz, jeśli, jako grafolog, dostajesz próbkę pisma, to jak stwierdzisz, czy ktoś napisał znak znak diakrytyczny przed czy po napisaniu całego wyrazu. Ja tego nie mogę stwierdzić u osoby, której charakter pisma mnie interesuje. Mogę podać tylko kształt tego znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do siebie: www.twojgrafolog.pl Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×