Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Karinka to sie poprostu dopisz sama w odpowiednim miejscu. Zawsze to wiecej mamusiek i porad ktorymi mozna sie wymienic ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10..........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha.. .......Trowbridge Nadal oczekują na swój skarbek: Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........38....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........38...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......37....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........34..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........36......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........36..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........31......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........28...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10..........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha.. .......Trowbridge Nadal oczekują na swój skarbek: Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........38....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........38...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......37....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........37..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........36......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........36..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........31......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........28...córeczka. . .North West Witam dziewczynki!!! Dawno mnie tu nie bylo, musialam kilka stron nadrobic. Najpierw gratuluje Olivii i Nescafe!!!!!I z niecierpliwoscia czekam na sprawozdania mamusiek!!!!! Ja bylam na malych wakacjach w Paryzu u znajomych, potem my mielismy gosci na kilka dni u nas i tak to zlecialo. Dziewczyny wszytskie te co nam zostalo zaledwie 2-3 tygodnie do porodu, tak Was czytam i wszytskie chyba mamy podobne dolegliwosci. Mnie w nocy tez ciagnie brzuch strasznie, ciezko jest sie przekrecic z boku na bok a po dluzszym spacerku to wogole cale podbrzusze boli. A w czoraj to przeszlam sie "na nogach" na miasto, bo nie chce juz autem jezdzic, i troche za szybko szlam bo nawet mnie nogi w pachwinach bolaly po tym spacerzu. W ogole to na sam koniec ciazy dostalam wilczego apetytu na slodycze, w sumie cala ciaze nie potrzebowalam, nieraz caly tydzien nic slodkiego nie jadlam, a teraz dzien zaczynam od muffinek i pączkow......i nie moge sie powstrzymac niestety, dobrze ze to juz koncowka to nie zdaze tyle przytyc hehehhe:-) Dzis mam zamiar troche posprzatac domek wolnymi ruchami oczywiscie, bo przez tych gosci troche mi sie balaganu narobilo. Aha mam pytanie dziewczyny czy te forme na tutejsze "becikowe" to biore od poloznej czy z job centre??I jesli z job centre to tam musi byc jakas pieczatka poloznej czy cos?? Ja przez cala ciaze nie wzielam ani jednej tabletki paracetamolu, chociaz kilka razy glowa mi pękala, ale jakos tak wolalam przetrzymac ten bol. Ale mi z kolei GP powiedziala ze dwie tabletki dziennie mozna brac paracetamol w ciazy. Pozdrawiam mamuski i brzuchatki, to teraz czekamy na Andzie i Milke?? Wczesniej jest Mama Julci i magdan27 ale dawno cos sie nie odzywaja, moze juz po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
No to w takim razie dopisuje sie:) z tym paracetamolem to co osoba to inna opinia.. mnie tez ciezko przewrocic sie z boku na bok w nocy, ale poza tym jakos daje rade..i na prawde mam wrazenie ze przenosze ta ciaze.. bo zadnych skurczy przepowiadajacych nie zauwazylam, czopu tymbardziej...w poniedzialek mam wizyte z midwife..zobaczymy co powie nowego. Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10..........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha.. .......Trowbridge Nadal oczekują na swój skarbek: Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........38....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........38...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???........London Marcia89...........20....04.10.2010.......37....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........37..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........36......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........36..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........31......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........28...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mnie dopadło wczoraj jakieś przeziębienie,czy coś w tym stylu.Od wczoraj boli mnie głowa,mam katar i czuję się taka rozbita.Całą noc przewracałam się tylko z boku na bok,bo nie mogłam spać,a dziś rano pociekła mi krew z nosa i to dość sporo!! Sama nie wiem co mogę na to wziąść,pewnie ten nieszczęsny Paracetamol!! Jak do tej pory to tylko stosowałam napar z lipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewula mi tez sie zdarzylo , ze bylam chora podczas ciazy i wtedy pilam 2 razy dziennie gorace mleko z miodem , mozesz dodac czosnku jesli ci to nie przeszkadza. Oprocz tego duuzo goracej herbaty z cytryna . Dobrze jest tez kupic sobie korzen imbiru i zagotowac w wodzie i ten napar pic razem z miodem. To sa jedyne naturalne sposoby , ktore powinny pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko melduje ze jeszcze w dwupaku nie mam jak pisac bo nie mam laptopa znowu w naprawie jezeli nie urodze do 24 to mam sie zglosic do szpitala :( a jutro mam wizyte domowa polozna ma przyjsc i zbadac czy wszystko ok. Gratulacje dla Olivi i Nescafe. Trzymajcie sie dziewczyny sciskam i pozdrawiam :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia,dzięki za poradę,czosnek lubię a i herbatki z imbiru się napiję-powinno zadziałać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maly wlasnie pojadl i sobie spi :) dziekuje za gratulacje, i trzymam kciuki za wszystkie dwupaki :D zaraa ja jadlam wieiolek od 35tc 3x dziennie ten z podwojna dawka- kupilam w superdragu. Porod super, myslalam ze bedzie suzo gorzej. O 12.30 w nocy obudzilo mni cos cieplego hehe- zaczely odchodzic mi wody. A moj M jedzac kolacje wczesniej smial sie ze to moj ostatni posilek przed porodem i co?- mial racje :D wiec wstalam i on tez otworzyl oczy i pyta czy wszytsko okej to mu powiedzialam ze chciales ostatni posilek to masz :D na rowne nogi i pojechalismy do szpitala. Tam odpieto mnie do ktg, zbadano, stwirdzono rozwarcie na trzy palce i zatrzymano na oddziale i polozono na sali predporodowej a M wrocil do domu. Ok godziny 4 zaczely sie skurcze pokazujace 99% na ktg i co 7 minut, i tak trwaly do 6 rano. Mocne nie powiem ale dalo sie wytrzymac. O 6 pobudka i o 7 obchod lekarzy. Badanie- jest 6cm. Skurcze dalej co 7 minut. Ktg. Bol coraz silniejszy ale nie jest zle. Lewatywa- sam zabieg nie bolal ale pozniej robilo mi sie slabo :P Pozniej zabrano mnie na sale porodowa razem z moja poducha i koldra i polozono na lozku porodowym. Ja sobie naplanowalam przed porodem w jakich pozycjach chce rodzic itp a jak przyszlo co do czego to nie dalo sie nawet z miejsca ruszyc :P Polozna polozyl mnie na boku z jedna noga odchylona i polozona n takich podporkach jak fotel ginekologiczny. Dostalam kroplowe z czymscta majacym na celu zapobiegniecie peknieciu szyjki. Kroplowka mnie usypiala, skurcz a pozniej mimowolnie zasypialam, polozna sie smiala ze teraz to na pewno spac nie bede hehe:D Skurcze coraz mocniejsze, polozna stwierdzila ze wody sie saczyly bo pekniecie bylo gdzies wysoko i przebila pecherz plodowy i odeszly wszystkie wody- musialo tego byc z poltora litra chyba i takie fajne cieple. Po tym skurcze to juz nie byly skurcze tylko jeden skurcz, jakby non stop. Chciala zebym poskakala na pilce ale ja nie chcialam bo chyba nie dalabym razy sie podniesc ;) zrobila masaz szyjki ale nie bolalo. Najgorsze uczucie to to kidy glowka dziecka wstawia sie do kanalu i zaczyna schodzic w dol- takie uczucie jakby cala miednica miala peknac za chwile. Pokrzyczalam troche ale w poduche i staralam sie cicho :D maly mial w glowce 37cm i bylam pewna ze bede cieta albo popekam porzadnie ale jakims cudem udalo sie bez :) moze zasluga wiesiolka?? Parcie 20 min w pozycji polsiedzacej. Po zbadaniu malego polozono mi go znow na brzuch i przewieziono nas na sale poporodowa- w sumie to taki korytarz maly, i tam polezalam chwilke i przyjechal moj M. Pozniej prysznic i na sale :) Czego nie zapomne z porodu? uczucia odchodzenia wod plodowych, wstawiania sie glowki w kanal i momentu w ktorym maly podczas parcia sie cofnal w momencie w ktorym kazano nie przec momentu w ktorym polozyli mi go na brzuchu- takie dziwne uczucie ze w koncu to malenstwo ktore rozpychalo sie w srodku i kopalo jest juz z nami jego widoku- myslalam ze dzieci rodza sie brudne z kriw i jakiejs bialej mazi a on byl rozowiutki, czysty, morky i cieplutki uczucia jak pierwszy raz zaczal ssac piers i ja podrapal przy okazji pazurkami :P i oczywiscie ponad tym wszystkim wyzej- miny M jak zobaczyl malego- bezcenna :) A co mnie zaskoczylo? Ani razu podczas porodu nie pomyslalam o znieczuleniu To ze nie widzialam ani kropli krwi ani niczego innego I to ze lozysko wcale nie wyglada tak strasznie ;) To, ze sie obylo bez naciec mimo ze maly wazyl ponad 4kg i mial duza glowe ze godzine po porodzie bede normalnie chodzic i siedziec po turecku :P to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie piersia- tzn sciagam pokarm i pozniej daje w butelce. Laktator reczny Avent spisuje sie swietnie poki co :) A to nasz maly kotek :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c6e88162fb6900f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38962331d6fdb902.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67d56d33d8ec30fa.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79488c74bd7c84e9.html jest taki kochay, i minki robi cudowne, a jak sie usmiechnie to juz wogole poezja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe rewelacja ten Twoj synek i jaki duzy. Super ze mialas udany i fajny porod!!!!! a dlaczego podajesz mleko z butelki?Maly nie chce jesc z piersi czy boisz sie o swoje sutki?? Ja nie mam odciagacza i tak sie zastanawiam czy zakupic...Bo jak Was tak czytam to prawie kazda uzywa po porodzie. Mam do mamusiek jeszcze tez pytanie, kiedy swoim maluchom dalyscie smoczki?Takie zwykle smoczki, to odrazu po urodzeniu sie daje czy kiedy??Moze glupie pytanie, ale tak sie zastanawiam. Ja dzis bylam u poloznej i zapytala sie mnie czy chce scan jeszcze jeden, no to powiedzialam czemu nie, zeby zoabczyc jak dziecko ulozone i w ogole, i we wtorek ide na ten ostatni juz chyba przed porodem scan:-) Zostalo 19 dni do terminu, ale jestem pewna ze przenosze tego malucha, bo absolutnie nie mam zadnych znakow, czuje sie swietnie jak na ten tydzien ciazy wydaje mi sie, jedynie ze schylaniem mam trudnosci i po dluzszym spacerzu boli mnie brzuch w dole, takze mysle ze jeszcze z miesiac ponosze:-) A wy przyszle mamuski jak sie czujcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje z butelki bo widze ile zje, a z piersi to nie mam pojecia, a jak maly sobie nie doje porzadnie to krzyk niesamowity i nieprzespane noce. Sciagam pokarm i podaje mu w butelce ok 80 ml jednorazowo i jest spokoj na trzy godzinki,a czesto tez je sobie np co pol h 30 ml albo 20 roznie jak mu sie chce. W nocy dajemy mu bebiko bo dluzej spi- dzis spal od 21 do 2 bez pobudek :) smoczek podalismy wczoraj z czystej ciekawosci- bo u nas karmienie na żądanie jest doslownym karmieniem na zadanie: jestem glodny i musze jesc JUZ :D i cmoka i ssie sobie co napotka paluszki,pieluche, kocyk, cokolwiek a jak pokarm nie leci to placz:) wiec wczoraj w nocy dalismy mu smoczek i cisza jak makiem zasial :) i bedzemy podawac go wlasnie wtedy a tak to nie ma potrzeby- lepiej nie uczyc jak nie potrzeba :) ja pod koniec tez bylam pewna ze przenosze :) a naly nie spoznil sie wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe to super , ze mialas taki lekki porod , jeszcze raz gratulacje :) ja ostatnio czesto slyszalam o porodach kleszczowych i juz mialam dosyc ze starchu a twoja opowiesc wydaje sie taka w miare lekka hehe:) sama chcialabym juz urodzic....masz slicznego synka jest naprawde slodki:) lola pytalas o samopoczucie...u mnie to bywa roznie. mamy podobne terminy:) ja czasami naprawde zle sie czuje a czasami czuje taki power , ze mam ochote wszystko posprzatac , ale staram sie nie przemeczac , bo jak cos porobie zaraz odczuwam bol w podbrzuszu i bol kregoslupa:( wczoraj zauwazylam na wkladce taki budyniowaty sluz ciagnacy jakby taka kulke i pierwsze co to pomyslalam , ze moze to ten czop sluzowy ale byl czysty zadnej krwi ani innych kolorow wiec juz sama nie wiem. Ostatnio mam naprawde duzo wydzieliny. Poza tym maly w brzuszku czasami kopie tak silnie , ze czuje sie jakbym miala tam conajmniej dwojke:-) A ponoc jest tak , ze przed porodem dzieci sie wyciszaja. To prawda mamuski? I coz jeszcze moge powiedziec , nie moge wytzrymac z ta burza hormonow wczoraj przeplakalam caly dzien , poklocilam sie z narzeczonym i w ogole jakos tak...:/ synku wychodz juz!!!! chociaz jeszcze masz czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe super poród :) i mały słodki :) Lola844 no właśnie zadałaś bardzo ważne pytania , więc ja napisze na swoim przykładzie NIE DAWAJCIE MALUSZKOM SMOCZKÓW I NIE KARMCIE BUTELKOM (no chyba że musicie ) my zrobiliśmy te błędy i teraz żałujemy mała nie chce ssać cyca bo z butelki leci szybciej więc szybciej i łatwiej sie najada a kiedy ja przystawiam do cyca denerwuje sie strasznie i płacze przez to że smoczek ma kształt sutka , również wpływa na zdenerwowanie kiedy ją przystawiam ponieważ smoczek traktuje jako uspakajacz z ktorego nie leci mleko i ktorego w kazdej chwili mozna wypluć( co stało sie jej zabawą ) , a chcielismy go dawac tylko kiedy nie bedzie mogła zrobic kupki i na poczatku wydawało nam sie ze to pomaga , a połozna w szpitalu nam mówiła zeby nie dawac zbyt wczesnie smoczka bo moze zakłócić odruch ssania piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym podobno pod koniec pierwszego lub na początku drugiego miesiąca często występuje chwilowy zanik pokarmu , wystarczy wtedy herabtki laktacyjne i dużo wody mineralnej pić - o czym dowiedzialam sie za późno - myslałam ze mam mało pokarmu i ze mała nie najada sie i podalam butle i tak sie zaczelo, w tej chwili sciagam ale jest go zbyt mało bo mała przyzwyczaiła sie do wiekszej ilosci mleka , ale walcze jeszcze i mam nadzieje ze nie jest za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila dokładnie to co napisałaś mówiła nam wczoraj położna w Szkole Rodzenia :) Nescafe super ze lekki poród tzn bez nacięć i pęknięć. Gratuluję. Maleństwo śliczne :) Nie boisz się tak kłaśc do łóżeczka na poduszkę i pod kołderke? Takie maleństwa powinny mieć prześcieradło i kocyk. Sporo naczytałam się ulotek z NHS o śmierci łóżeczkowej, że ja nie będę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe- gratulacje serdeczne, Kacperek jest słodziutki:) kurcze jak czytałam opis Twojego porodu to normalnie szczęściara z ciebie, skurcze zaczęły ci się dokładnie o tej samej porze co mi, po północy, a urodziłaś już rano...ja urodziłam dopiero po 23 :o mama julci i oliwka- trzymam kciuki za lekki poród u nas mały sajgon, mała ma 4 miesiące i 5 dni, budzi się w nocy dużo częściej niż kiedyś, a w dzień nie chce spać, do tego cały czas chce być noszona na rękach i wszystko oglądać, dotykac... zmykam do niej, pozdrowionka mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszszz..kurcze pomieszałam, przeciez oliwka już urodziła;) teraz to już co dzien nowe wieści będą :D mama julci, andzia, milka ..i marcia, madaa też już wkrótce:) trzymam kciuki za was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) maadaa to zdjecie bylo robione zaraz po powrocie ze szpitala, kolderki nie uzywam, jest zlozona na 4 w drugiej czesci lozeczka i staja na niej wszystkie pudry pieluszki kremy itp a uzywam kocykow :) kolderki nie chcialam wcale bo tez czytala ze spia dzieciaczki pod kocykami ale tesciowa kupila bo stwierdzila ze jak mozna bez kolderki, to teraz lezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10..........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha.. .......Trowbridge Nadal oczekują na swój skarbek: Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........38....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........38...synek .......Bradford karinka1987.........23..30.09.10...........38...???...... ..London Marcia89...........20....04.10.2010.......37....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........37..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........36......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........38..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........31......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........28...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe -sprawozdanie z twojego porodu to jak jakas bajka chyba :)a maly jaki slodki :) gratuluje i zycze zeby sie dobrze chowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wody mi odeszly czekam na polozna nie moge w to uwierzyc :)))))))) dziwne jest to ze nie moge jechac do szpitala od razu mam czekac na polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Nescafe,Oliwka GRATULACJE :D witamy w gronie mamusiek;) Nescafe zazdroszcze tego niepekniecia;)ja tam tez uwazam,ze porod to nie jest straszna rzecz,tez mialam szybko,ale szycie mnie nie ominelo:) Oliwka dochodzcie do zdrowka i pisz jak bylo:) Marcia dawaj dziewczyno-trzymam kciuki:) Mama Julci,Mgdan,andzia,(jak u ciebie apropo?)milka,karinka-dawajcie wrzesniowki:) tease-ja mam to samo z moja mala-4mc,przestala mi pzresypiac noce fakt budzi sie po 6h ale sie budzi i chce jesc.Kiedy wprowadzasz cos stalego?w polsce juz kaza w anglii chyba ok 6mca cos polozna mowila. tez jak jest znudzona wola na rece bo lepiej widzi.Ah te nasze szkraby.Ale polska jej sluzy-jakby dziecka nie bylo:) tease tez chrzcimy na poczatku pazdziernika;) emilia-z ta butelka to zalezy do dziecka,moja dostala po 3 tyg i do tej pory jedzie cyca i butle i bez znaczenia jej co.nie wybrzydza. Smoka nie chce wcale.mam nadzieje,ze twoja mala sie z cycusiem przeprosi;) madziulek jak twoja mala? aurela jak twoj ogonek? my jestesmy w polsce jest super pogoda i wypoczywamy:) co do pozdrozy-spoko mala spala caly czas ale ja juz wiecej autem nie pojade-za meczace dla mnie:O dobra spadamy do znajomych-buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia- szybkiego porodu życzę:) I zazdroszę! Dzisiaj moja koleżanka rodzi o 4.00 odeszły jej wody, a termin miała na 28.09 więc 10dni wcześniej, a do mojego męża dzisiaj mówie, że ja zaczynam rodzić jutro, albo dzisiaj w nocy hehe:P Zobaczyy, dzisiaj cały dom posprzątałam, zmiotłam, umyłam podłogi i zraz zmykam z siostrą na spacer:) Może coś wywołam, ale sama już nie wiem jeje, bo jutro nasz pierwsza rocznica ślubu:) Hehe Ale zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Nescafe jeszcze raz gratuluję a synek boski,słodziaczek..Miałaś wymażony poród!! Ja chyba też spróbuję tego Wiesiołka od 35 tyg. Milkaa nie uwierzysz ale my też mamy dziś pierwszą rocznicę Kościelnego,bo cywilnego to już będzie 4 w grudniu-dzień przed moimi urodzinkami ;) Ja czuję się już lepiej-przeziębienie-czy cokolwiek to było,prawia przeszło-to pewnie dzięki radom Marci-dziękuję kochana i życzę powodzenia. Mykam na małą kawkę i później trzeba przygotować coś smacznego na rocznicowy obiadek-mam wybór między wołowymi bitkami,a polędwicą . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewula- no to super! hehe wszystkiego dobrego dla Was:) No i co do obiadu to ja miałam dzisiaj właśnie bitki wołowe hehe:D A mąż już w pracy o 13.30 pojechał, także niestety nie tak sobie rocznice wyobrażałam, ale cóż siła wyższa:) Dostałam w prezencie śliczną bransoletkę, tą z wkładanymi różnymi rzeczami, Pandora sie nazywa:) No a maluszek, jak siedział tak siedzi w brzuszku i chyba jeszcze szybko nie wyjdzie, no cóż, widocznie nie chce być prezentem rocznicowym dla rodziców:P No to jak mu tam tak dobrze to niech sobie jeszcze siedzi:) Dziewczyny ile dni przed porodem odszedł wam czop śłuzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po obiadku,też wybrałam bitki wołowe :) Milkaa ja Wam też życzę wszystkiego najlepszego :) i nie martw się że M. do pracy poszedł,bo mój też dziś idzie,tyle że na nocną zmianę,więc też sama zostanę :( No , czas na coś słodkiego-mam lody waniliowe więc chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×