Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VaporX83

dziewczyna przestała się ze mną spotykać

Polecane posty

Bo oświadczyłem jej ,że zamierzam sie wyprowadzić od rodziców-znalazłem sobie takie nie duże 2 pokojowe mieszkanie.Spotykalismy sie od niedawna,ona stwietdzila,zenie zamierza sie spotykac z kims kto wyprowadza sie z duzego domu do mieszkania w bloku.Obecnie mieszkam z rodzicami w domu ktory ma 237 m2 ,zbudowal go moj ojciec,mamy garaz ,duze podasze ,dzialke.Probowalem sie tlumaczyc ze wole mieszkac sam a nie z rodzicami a ona na to ze rodzice zajmoja tylko jeden pokoj z wileu i co mi niby przeszkadzaja.Stwierdzila ze jestem niezaradny i sie poklocilismy ,teraz sam nie wiem -nie odzywa sie od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba spodobał się jej domek twoich rodziców i może miała nadzieję w nim pozostać w przyszłości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my od poczatku spodobalismy sie sobie nawzajem,a o domku dowiedziala sie dopiero po 2 tygodniach,Mowi ze jezeli teraz podejmuje takie nieracjonale decyzje to jestem nieodpowiedzialny a ona nie bedzie ze mna bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za rok poprzestawia jej się we łbie i powie, że jesteś niedojrzały, bo mając tyle lat mieszkasz z mamusią :o olej idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi ,że rodzice moga mieszkac w jednym pokoju a my mamy caly dom dla siebie-teraz sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wypierdalac z takimi jalowymi prowokacjami ;/ kafe to juz dna siega ani sie posmiac ani poplakac zenada za zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czego oczekujesz od życia. Jeżeli ona ma pełnić jedynie funkcje "reprezentacyjne" w Twoim związku to zostań z nią. Ale z pewnością będziesz musiał potem spełniać jej wszystkie zachcianki. Wystarczy trochę wyobraźni... Pomyśl np. o tym jak ona zacznie wymagać od ciebie i życia więcej. Nigdy nie będziesz mógł jej zaspokoić i będziesz nieszczęśliwy. Tak samo ona. Potencjalna partnerka życiowa powinna cie wspierać i taka jest prawda. Jeżeli cie kocha to zaakceptuje wszystko. Pogadaj z nią. A jeżeli będzie się upierać przy swoim to zrób co trzeba, olej ją. Najcięższe jest dla faceta jednak to co jest po olaniu dziewczyny. Jeżeli jest niemądra to może chcieć wrócić, tłumacząc się iż wszystko rozumie i nie będzie taka. Ale to stek bzdur, których trzeba się wystrzegać jak ognia. No chyba, że jesteś masochistą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh... no tak bo w dzisiejszych czasach posiadanie wlasnego lokum jak i dziewczyny jest czyms niespotykanym ! Jeszcze dodaj ze herbowy jestes :) p.s. Tuman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenujaca prowokacja swiadczaca o dosc niskim poziomie intelektualnym autora ;) pewnie w archiwum wyszperal by zablysnac na kafe w sobotnie popoludnie... idz lepiej podjazd odsniezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szubrawiec zacny internauto.. Jeżeli sądzisz, że to prowokacja to idź sobie gdzieś indziej. Po co marnujesz swój, jakże nic nie warty i tak czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie liczac w promilach jest szansa ze autor opisuje tu autentyczna sytuacje ze swojego marnego zycia... jesli to prawda to ino wspolczuc mu nalezy ze takowa niewiaste sobie znalazl ... znaczy sie IDIOTKE ... mowi sie ze milosc slepa jest ale tutaj zmysl powonienia wystarczy miec by stwierdzic ze glupota zalatuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda mi tej znajomości,do tej pory znajomości z dziewczynami szybko się dla mnie kończyły,teraz chyba się naprawdę zakochałem-a tu takie coś,pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty w ogóle szubrawiec masz dziewczynę? Bo tak logicznie podchodzisz do życia, że zaczynam się ciebie bać. Rzeczywiście w pewnym stopniu może to być głupota. Jak ktoś się zakocha to nie widzi czasami własnej głupoty. I trzeba mu to wyperswadować. Do tego najlepszy jest przyjaciel, któremu ufasz. A nie pisanie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamalwayshir
może chciała się z Tobą hajtnąc, następnie otruc swoich teściów i takim oto sposobem stac współwłaścicielką tego "dużego" domu.Później karmiłaby Cię psychotropami i śliniłbyś się w rogu w szafie patrząc tępym wzrokiem,a ona miałaby całą chatę dla siebie i nieletniego lovelasa:D A Ty jej pokrzyżowałeś plany.... wstydu nie masz!! :D A tak serio... Uważam,że nie masz czego żałowac. Widocznie bardziej zależy jej na Twoich materialnych zaletach,niż na Tobie samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze brala rowniez pod uwage to ze wyciska 135 na klate :) no i dom do tego z nieodsniezonym podjazdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie juz spokój temu szybowcowi czy jak sie on tam nazywa,widać ,że koleś nie ma własnego życia tylko siedzi na kafe i zazdrości ludziom.To zwykly lolek ktory ma pewnie z 28 lat,bez wyksztalcenia (idzie poznać po bardzo słabej składni zdaniowej ) .Pewnie jeszcze biedak musi konia walic bo zadna go nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciekawe skąd wiedział skąd jestem :) W żadnym poście raczej tego nie pisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×