Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VaporX83

dziewczyna przestała się ze mną spotykać

Polecane posty

I nie wyciskam 135 ,mój aktualny rekord to 165 kg,wynik ten zrobiłem dokładnie przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie rację-uczucie albo zauroczenie mnie zaślepiło a po prostu trafiłem na zwykłą materialistkę w najczystszej postaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko prawda :) zapomniales tylko dodac ze jestem na utrzymaniu swojej babci emerytki dzisiaj na obiad bedzie zupka mleczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vapor.. wszystko ok ale nie wiem po co nam piszesz ile wyciskasz na klate. Jakby to był jakiś miernik powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i że jeszcze mieszkasz z ułomny bratem który cię molestuję :) teraz chyba wszystko wiemy o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molestowany przez wlasnego brata ... ja nie widze w tym nic obrazliwego to tragiczne raczej ;/ i pomyslec ze takie rzeczy sie zdarzaja baa moze nawet za sciana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ile wyciskam bo to jest ważną częścią mojego życia,ćwiczę już od ponad 7 lat i dumny jestem z tego co osiągnąłem .Udało mi się zrealizować starożytną filozofię Kalokagatie.Nie tylko jestem po studiach ale również mam wspaniale zbudowane i silne ciało -wiem ,że to nadmierne chwalenie się ale nie umiem si ę powstrzymać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgdxcfgd
może uważa że póki mieszkałeś z rodzicami to ktoś miał na Ciebie oko? a teraz jak bedziesz mieszkać sam to bedziesz sobie zapraszał kolegów, KOLEŻANKI i nie wiadomo co się będzie działo, no chyba że ona zamieszkałaby z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dajcie spokój -czepiać się literówki "ę" każdemu się może zdarzyć jak pisze pod wplywem emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przeprowadzę z nią szczerą rozmowę,pewnie to będzie koniec związku ale macie racje ,jej zachowanie jest czysto materialistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sam nie wiem-zawsze bardzo łatwo ulegałem dziewczynom -boję się ,że teraz ona zdoła mnie namówić żebym się nie przeprowadzał,to mój słaby punkt,nie umiem się przeciwstawić kobiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×