Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyrk na kółkach

dla kobiety facet musi mieć kasę

Polecane posty

Sluchaj-znow mowisz o pieniadzach.Nie jestem instytucja Charytatywna. Nie jednego glupka zjadla dupka.Umiem lokowac peinadze a Milosci nie musze kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile ide spac i policze moje pieniadze na Was zaoszczedzone(Pijawki).Chcialyscie rownouprawnienia wiec do roboty leniuchy i bakowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamienna góra Joanna senyszyyn
Faceci w tych czasach jakieś skąpe pijawki. Sami by jeszcze od babek ciągneli jak sie da. PAzery i łachudry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak dlugo nad tymi bzdurami myslalas-my mamy kase ale dla kobiet,ktore sa tego godne nie dla pijawek,ktore za obiad zdejma majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
a kto Ci każe kupować miłość? Nie jestem łachudrą, która czeka aż facet przyniesie jedzenie do domu. Potrafię sobie sama na siebie zarobić i mam na wszystko czego potrzebuję. Ale tu chodzi o co innego. Temu facetowi to sprawia przyjemność, że może przynieść jedzenie, które mogę dla niego przygotować. Rozumiesz? Może mi w ten sposób pokazac, że mu zalezy i że potrafi się spełnić jako silny i zaradny facet. Nie, nie mam braków w edukacji. Książki, którch tematyka była związana z moimi zainteresowaniami były miłymi prezentami bo świadczyły o tym, że ten ktoś mnie zna i wie co sprawi mi przjemność i wzbudzi moje zainteresowanie. Hmmm....ale ty tego nie zrozumiesz, skoro siedzisz na babskim forum zamiast wziąc się za rozwijanie swoich umiejętności i pasji, tak by można by było zarobić na tym niezłą kasę. Masz rację, nie umówiłabym się z facetem, który nie ma kasy bo to tylko świadczy o jego niezaradności i lenistwie. Taki facet nie ma nawet kasy aby zadbać nawet o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
aaaa...tu pies pogrzebany. Skoro umawiasz się z pannami, które za obiad zdejmują majtki to znak, że bardzo nisko się cenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty malo wiesz o zyciu,za pare ksiazek mozna sie z Toba zabawic-smutne to ,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam byc szczera ? pieniądze są dla mnie cholernie wazne ale jesli mam sie z kimś związać to musi mi na nim zleżeć a wtedy nic nie będe mu wypominać ! i niech kobiety nie mowią ze kasa nie jest ważna ! zresztą ja mam własną i nie potrzebuje jego ale wole aby miał tyle lub nawet więcej niż ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj mam kase i fure potrzebuje dziure,kupie pare ksiazek i jedzenie wsiadasz ????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
Wiesz, szukam właśnie książki "Talibowie" Ahmeda Rashida i nigdzie nie mogę jej dostać. Jak mi ją załatwisz to może pozwolę Ci dotknąć mojego palca u stóp :) w końcu to prawie to samo co danie dooopy dzik, Ty lepiej zacznij się edukować. Bo ani kasy ani rozumu nie masz. Kto Cię zechce? Może jakaś się skusi na ściągnięcie majtek za obiad...ale na zbyt wiele chłopie nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazke zalatwie.Mozesz juz myc nogi,zebym mogl je wycalowac.Bo od czegos trzeba zaczac.Nie takie szpanowaly i majtki sciagaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heheheh dzik - ale myślę ze w kwestii jedzenia to minimum truskawki i szampan :P ale tekst kupię książki i jedzenie jest dobry choc prostacki de facto :P he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
😘 😘 ubiorę barchanowe majtki w wisienki aby ci się przyjemnie je ściągało...ach nie, sama będę je zrzucać więc wszystko jedno jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z facetami mozna oszaleć
wczoraj czytałam artykuł jakiegoś chorego maskulinisty, który uważał że kobieta winna siedzieć w domu, a to że pracujemy jest naszą fanaberią i ciosem zadanym w naturę. Pod tym tekstem było tyyyyle wspisów panów pochwalających i wielbiących autora że aż się w głowie mogło zakręcić. Więc faceci chcą żebysmy prowadziły dom bo zajmujemy im miejsca pracy a tak naprawde sie na niczym nie znamy. Z drugiej strony tyle samo jest panów "baby to materialistki i pijawy". Może od razu nas powybijacie bo siedzienie w domu i niekorzystanie z kasy męża wiaze się z naszym zagłodzeniem :p a tak serio faceci są po prostu smieszni w tym swoim zagubieniu, nagle ich wielowiekowa ideologia wbijana kobietom do głow za pomocą pięsci okaza się gówno warta. Teraz większosc z nich leży na pleckach jak zuczki gnojarki i nerwowo trzepie łapkami, sami nie wiedza co mają robić. Cieszę się że wreszcie trafiłam na faceta który nie ma kompleksów, bo juz chciałam zostać lezbą z wyboru. Pozdrawiam. Tylko panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz i wpadlas w moje sieci sama nawet chcesz zdjac majteczki,bo doszlas do wniosku,ze dla takiego warto to zrobi-dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
k*** nie, nie musi miec. najlepiej jak bedzie zulem spod budy, albo nierobem :-O debile z was facetow ze glowa mala. a w druga strone napisalabym tak: laska dla was musi miec wielkie cyce inaczej jest przegrana :-O k*** ale wy zalosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
aha i popieram w 1200000% post pt; z facetami mozna oszalec i gratuluje trafienia w dziesiatke z partnerem. wszyscy faceci co p*** ze jestesmy materialistkami to nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalessences
Wiedziałam, ze będziesz mi wdzięczny za dobroć i wspaniałomyślność mą. Zresztą przed każdym ściągałam za książkę więc co to za róznica przed kim tym razem. Od Antka zaczęłam - na Accessie dla seniorów nie poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze natura obdarzyla Cie malym biustém,bo masz kompleks..Bez duzych piersi przegralas zycie.Jak masz duze cyce to znajdzie sie i kasa.A jak nie to birz tego spod kiosku.Bo i tych kiedys zabraknie.Nie zawracaj dupy jak nie jestes kompetentna osoba w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
jak nie jestes kompetentna w tym temacie hahahah :-D a to sorry, zapomnialam, ze tu sami profesorowie onanisci z kompleksem na punkcie swego nieudacznictwa siedza. faktycznie nie dla mnie miejsce. no i jakze smialabym mowic swe zdanie? NIE JESTEM KOMPETENTNA hahaah DOBRE :-D :-D wybaczcie moja nierzetelnosc i brak wiedzy ;-) coz za wysublimowane p****nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
a kompetentny to ty nie jestes bo porownanie, ktore dalam bylo obrazowym i stereotypowym przedstawieniem tego samego ale w strone facetow, lecz nie zrozumiales tego o nie. nie no zal d**** sciska. ciemnota sie na syfnecie szerzy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów błąd kochany/
dzil widzę, że swoje górnolotne mądrości przedstawiasz na podstawie własnych doświadczeń: po 1. zostałeś nie raz wycyckany przez tępa małolatę z dużymi cyckami, którą dodatkowo utrzymywałeś długotrwale (stąd "pijawki") po 2. skoro dałeś się wycyckać jesteś pewnie brzydalem w dresie szpanującym furą (jakąs tam), dlatego więc zaszło jak zaszło po 3. po prostu brak ci przeciętnej inteligencji skoro dałeś się po prostu nabrać po 4. pomijając fakt, iz jesteś brzydki i mało inteligentny mniemam, iż jesteś również małomęsko chudy.. skoro ta wlaśnie młoda panna zamist gotować wolała ściągnąć (zresztą na tym sie pewnie kończyło) po 5. i tu raczej cię pochwalę... przejrzałeś w końcu na oczy i masz świadomość kompletnej kompromitacji... DLATEGO WŁAŚNIE TAK ZAŻARCIE UPIERASZ SIĘ PRZY SWOIM cóż.. punk widzenia zależy od punktu siedzenia Życzę powodzenia na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów błąd kochany/
dzik... przepraszam poprawiam literówkę... aby adresat był pewny, iż to na pewno do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
post wyzej, boski!!!! :-D tak trzymac kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA HEHE
TO MU POCISNĘŁA:) :) kim jesteś kobieto? chcę się od ciebie uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć może nie musi aż ileśtam
ale musi udowodnić, że potrafi zapewnić jej bezpieczeństwo finansowe- inaczej nie ma gadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę iż
to że facet zarabia na poziomie świadczy o tym, że ma łeb na karku, że jest inteligentny, zaradny i poradzi sobie w życiu. Dlatego takich facetów pragniemy, a nie dlatego zeby nam kupowali prezenty!!! To tak cięzko zrozumiec? Zresztą myślę, że wy macie tak samo. Kobieta zaradna, na stanowisku budzi wasz szacunek i podziw. Jezeli natomisat wezmiecie sobie panne bez szkoly, pracy i bez perspektyw to trzymacie ją w domu przy garach i nie macie za grosz szacunku. a pozniej wyrzucacie jeśli pojawi się coś lepszego. Takie mam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć może nie musi aż ileśtam
a mnie taki facet doceniał za zaradność i mogłam być z nim szczęśliwa... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę iż
mogłam? nie byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×