Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Piesek-marynarz znalazł dom

Polecane posty

http://www.tvn24.pl/-1,1640475,0,1,pies-z-kry-jednak-wcielony-w-poczet-zalogi-baltiki,wiadomosc.html Jestem pełna podziwu dla tych ludzi, oby było więcej tak dobrych serc :) a piesio cudny, lubie takie szczęśliwe zakończenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Sung
Ariane, to Ty żyjesz???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tu spokój nanananana
fajnie że juz znalazł domek:) miał szczescie że przeżył tak to bysmy o nim nie usłyszeli nic a nic:) http://www.prisonwars.pl/98693/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelkaaaa
i gites!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuuga
fajna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konjio ....
To był piesek żeglarz:classic_cool: a że mu się udało znaleźć dom to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Piesek-marynarz będzie teraz wiódł życie szczęśliwsze i spokojniejsze niż niejedno dziecko... Uwielbiam psiaki, ten był bardzo dzielny i cieszę się, że go odratowano. Zastanawia mnie tylko dlaczego media tyle uwagi poświęcają jakiemuś kundelkowi. Mało tematów do nagłośnienia? Niech nawołują do adopcji dzieci, potrzebujących jest tu znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konjio ....
bo to medialny temat, nikt nie pokarze domu dziecka i nie powie że jest źle ;) a piesek to taki dobry do pokazana jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensowny zarzut wg mnie, powinno się nagłaśniać każdą sprawę która pokazuje czyjeś dobre serce, taki kundel też czuje wiesz? i to że ją nagłaśniają nie znaczy że przez to nie nagłaśniają spraw o dzieciach szukających domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzisz, ja uznaję wyższość uczuć człowieka nad uczuciami zwierzątka :) Skoro pies czuje (oczywiście, że tak), to czy uważasz, że krowa, świnia lub zając czują inaczej? Bo my ludzie tak mamy, lubimy małe, pocieszne, wdzięczne i kudłate. Aczkolwiek - jak wspomniałam, więc nie powinnaś się pienić - uwielbiam zwierzęta, mam w domu dwa psy, chomika, rybki, wszystko najedzone i rozpuszczone do granic możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie uważam że wszystkie zwierzęta czują tak samo, jestem konsekwentna nie jem miesa nie nosze skór, to dobrze że kochasz zwierzaki, nie uważam po prostu aby takie artykuły umniejszały w jakis sposob cierpienie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi wielkie mi co
a na morzu pewnie pieska zajebią i zeżrą! znam środowisko marynarzy dogłębnie, pracowałam przez 30 lat jako prostytutka w okolicy portu Gdańskiego, marynarze to straszni barbarzyńcy, oni na pewno tego pieska zeżrą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgqrg
13:05 [zgłoś do usunięcia] ariane84 dokladnie uważam że wszystkie zwierzęta czują tak samo, jestem konsekwentna nie jem miesa nie nosze skór, Trzeba byc debilem żeby nie jeść mięsa i nie nosić skór! Współczuję ci głupoty debilko pierdolona! Takich ludzi jak ty powinno się zabijać i robić z nich konserwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian jedna rzodkiewa
Mi akurat mięso nie smakuje ale są ludzie którzy bardziej troszczą się o zwierzaki jak o ludzi i jest to chore zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też mieso nie smakuje
ja też za mięsem nie przepadam i rzadko je spożywam, nie smakuje mi zwyczajnie, ale wegetarianie to debile, trzeba być zdrowo popierdolonym żeby nie jeść mięsa z powodów "ideologicznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana jesteś śmieszna
nieznana czy miłość do psa musi kolidować z miłością do człowieka? masz jakieś wąskie horyzonty myślowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie żartujcie :o Najlepiej zacznijmy mówić o krzywdzie zwierząt dopiero gdy wszyscy na świecie będą szczęśliwi, spełnieni zawodowo, najedzeni...czyli nigdy. Wygodna ta wasza spychologia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja uznaję wyższość uczuć człowieka nad uczuciami zwierzątka A ja dokładnie na odwrót... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatkało mnie że siedzą tutaj tak płytcy ludzie, najechac na kogos bo nie je mięsa? a uj wam do tego co jem a czego nie, odpisałam tylko na zarzuty, szkoda słów na motłoch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×