Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monika136

Udar mózgu

Polecane posty

Gość Konsolar
Dnia 16.06.2019 o 01:45, Gość Moisture napisał:

Znalazłem artykuły z poszczególnymi przypadkami klinicznymi poszkodowanych na skutek udaru, krwiaka spowodowanym zachwianiem triady Virchoffa, czy to z powodu wypadku (tam było o 28 letnim motocykliście) i na moje oko, ten preparat wygląda bardzo obiecująco. Mózg ma ogromne zdolności adaptacyjne i powinien ciągle być pobudzany do tej aktywności, by wytworzyć mechanizm kompensacyjny.

bardzo możliwe że neuroaid trafi do szerszego grona odbiorców, miejmy nadzieje że lekarze zainteresują równie dobrze tym preparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alto
Dnia 7.12.2018 o 19:04, Gość Wiktor napisał:

Jakieś doświadczenie z neuroAid? Wszelka pomoc się przyda

Dobre, raczej pomaga, ale no niestety rehabilitacja to nie jest takie hop siup. Po 2 tygodniach od stosowania widać efekty, lepsza percepcja, zdolności poznawcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka

Mój dziadek dostał udaru mózgu w wieku 60lat. Na szczęście dzięki rehabilitacji i kuracji Neuroaid która przyspiesza regenerację komórek szybko doszedł do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZakaram
3 godziny temu, Gość Migotka napisał:

Mój dziadek dostał udaru mózgu w wieku 60lat. Na szczęście dzięki rehabilitacji i kuracji Neuroaid która przyspiesza regenerację komórek szybko doszedł do zdrowia.

Sam chyba będę musiał podać pewnej osobie w rodzinie, zdrowia dla Twojego dziadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajhet
Dnia 21.05.2019 o 11:15, Gość Sasnon napisał:

udar to straszna sprawa, a by go zwalczyć trzeba stosować odpowiednie preparaty oraz dużo odpoczywać, u mnie w rodzinie to był neuroaid, nie zawiódł naszych oczekiwań i osoba z rodziny jest już zdrowa i w pełni sił 🙂

bardzo miło słucha się takich wypowiedzi i historii, Mój ojciec właśnie jest w tracie kuracji neuroaid, trzymajmy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panakeja

Ludzie neuroAID to jest normalnie jakieś panaceum. Bardzo szybko ludzie dzięki niemu oraz klasycznej rehabilitacji wracają do użytkowej sprawności. Super sprawa, ten preparat daje nadzieję na lepszą przyszłość dla osób, które ją praktycznie straciły w momencie udaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

Moja mama po udarze mózgu chodziła do https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/krakow/ i przyznam, że poprawiła się znacząco. Oczywiście to wymagało wielu sesji, ale poprawa jest widoczna po pewnym czasie i nie znika, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joseph
Dnia 9.07.2019 o 23:08, Gość Panakeja napisał:

Ludzie neuroAID to jest normalnie jakieś panaceum. Bardzo szybko ludzie dzięki niemu oraz klasycznej rehabilitacji wracają do użytkowej sprawności. Super sprawa, ten preparat daje nadzieję na lepszą przyszłość dla osób, które ją praktycznie straciły w momencie udaru. 

bardzo szybko tzn po jakim czasie widac efekty? Zastanawiam się na poważnie nad tą kuracją dla mojego dziadka, miał udar miesiąc temu a rehabilitacja narazie nie przynosi efektow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mono2bland
23 godziny temu, Gość joseph napisał:

bardzo szybko tzn po jakim czasie widac efekty? Zastanawiam się na poważnie nad tą kuracją dla mojego dziadka, miał udar miesiąc temu a rehabilitacja narazie nie przynosi efektow ;/

Mam ten sam, problem też nie chcę za bardzo eksperymentować z lekami/preparatami a słyszałam że neuroaid ma duże powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldon

NeuroAID jest jedynym w swoim rodzaju takim preparatem na rynku. Pomógł już ogromnej grupie osób i jego działanie jest poparte rzeszą badań, zresztą jakby tak nie było to by nie dostał się na rynek. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limona
2 godziny temu, Gość Poldon napisał:

NeuroAID jest jedynym w swoim rodzaju takim preparatem na rynku. Pomógł już ogromnej grupie osób i jego działanie jest poparte rzeszą badań, zresztą jakby tak nie było to by nie dostał się na rynek. Pozdrawiam 

no chwala go wszyscy tez raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorek
Dnia 28.07.2019 o 18:03, Gość Poldon napisał:

NeuroAID jest jedynym w swoim rodzaju takim preparatem na rynku. Pomógł już ogromnej grupie osób i jego działanie jest poparte rzeszą badań, zresztą jakby tak nie było to by nie dostał się na rynek. Pozdrawiam 

Święte słowa, wystarczy trochę poczytać, myślę że to preparat na skalę światową, pomaga wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek
Dnia 4.08.2019 o 13:32, Gość pomidorek napisał:

Święte słowa, wystarczy trochę poczytać, myślę że to preparat na skalę światową, pomaga wszystkim.

Znacznie przyspiesza rehabilitacje. Moja mama w wieku 73 lat przeżyła udar i ją tym suplementowaliśmy. Miała ataksję i problemy z percepcją ale po 4 miesiącach rehabilitacji klasycznej, tlenoterapii od czasu do czasu oraz neuroAID to już te problemy ma z głowy, ale dalej walczymy o poprawę, choćby jej samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daskalon
Dnia 21.05.2019 o 11:15, Gość Sasnon napisał:

udar to straszna sprawa, a by go zwalczyć trzeba stosować odpowiednie preparaty oraz dużo odpoczywać, u mnie w rodzinie to był neuroaid, nie zawiódł naszych oczekiwań i osoba z rodziny jest już zdrowa i w pełni sił 🙂

walka z udarem to wieczna wędrówka w celu zdrowia, neuroaid naprawdę pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek
Dnia 20.08.2019 o 13:53, Gość daskalon napisał:

walka z udarem to wieczna wędrówka w celu zdrowia, neuroaid naprawdę pomaga?

mojej mamie serio pomógł, w 5msc wróciła do pelni zdrowia i udar nie powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listekdrzewa
Dnia 22.08.2019 o 16:03, Gość mirek napisał:

mojej mamie serio pomógł, w 5msc wróciła do pelni zdrowia i udar nie powraca

to bardzo dobra informacja, dla nas i dla lekarzy, może niedługo neuroaid pojawi się w szpitalach, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisco

Do przypadków "beznadziejnych", trudnych czyli takich, którym inni nie dają szans, boją się lub nie wiadomo co, polecam z doświadczenia ośrodek Pana Normana w Koszalinie: https://normanrehabilitation.com oraz turnus rehabilitacyjny po udarze mózgu w tym ośrodku: https://normanrehabilitation.com/rehabilitacja-po-udarze-mozgu/

Neuro Aid także stosowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
Dnia 31.08.2019 o 14:15, Gość Sisco napisał:

Do przypadków "beznadziejnych", trudnych czyli takich, którym inni nie dają szans, boją się lub nie wiadomo co, polecam z doświadczenia ośrodek Pana Normana w Koszalinie: https://normanrehabilitation.com oraz turnus rehabilitacyjny po udarze mózgu w tym ośrodku: https://normanrehabilitation.com/rehabilitacja-po-udarze-mozgu/

Neuro Aid także stosowaliśmy.

Moja mama miała udar mózgu 9 miesięcy temu. Cały czas rehabilitujemy. Byliśmy w kilku ośrodkach w Polsce w tym repty, tabita, neuron, norman. Potwierdzam, że w ośrodku Norman w Koszalinie mają świetnie wyszkolonych terapeutów, którzy wydają się sprostać nawet najtrudniejszym przypadkom, co zaobserwowaliśmy na własne oczy. Mama na szczęście do nich nie należała, ale inni pacjenci przebywający na turnusie już tak. Obecnie chodzimy już bez podparcia, ale z asekuracją. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najważniejsze to wsparcie rodziny i bliskich, pozytywne myślenie, możliwości finansowe lub umiejętności organizacji pieniążków, bo te są ogromne nawet jeśli kogoś nie stać na prywatną rehabilitację. My zbieraliśmy przez różnego rodzaju portale internetowe, po rodzinie, znajomych, fundacje, charytatywne wydarzenia oraz sprzedaż różnych rękodzieł. Warto działać, szukać dobre rehabilitacji prywatnej i nie poddawać się. Życzę wszystkim jak najlepiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

Po udarze miałam problem ze wstaniem z łóżka, nie mówiąc już o chodzeniu. Wymagałam długotrwałej rehabilitacji. Udało mi się skorzystać z rehabilitacji w centrum www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl. Tam na specjalnym sprzęcie lokomacie wróciłam do chodzenia i poszło to ku mojemu zdziwieniu bardzo sprawnie. Dzisiaj wróciłam już do całkowitej sprawności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich : Mam 51 lat mieszkam w UK 15 lat , Jestem 3 miesiace. po wylewie ,prawa strona ze szpitala wypuscili mnie po tygodniu , szczescie w nieszczesciu to ze moge jakos chodzic i sam w miare byc samodzielny , reka jast slaba ale moge powoli pisac na laptopie,. Stawy w barku , lokciu , dloni i palce sa tak jak by porazone  jak by byla w nich wata ,  problemy mam tez z sciegnami , sa troche sztywne  no i problem  z delikatnoscia np.. smarowanie chleba lub stluczenie jajka do jajecznicy czy mieszaniu zupy i takie tam . Natomiast noga ;, sciegna ,stawy i miesnie  tak samo co z reka czyli jest slaba , porazone miesnie i troche sztywne sciegna . Moge chodzic, dziennie, robie 1 godzine w tym zakupy , szybko sie mecze.  Dluzszy spacer odbija sie na kolanie i udzie z promieniowaniem do srodka posladk nie wspomne o miesniach choc te pobolewaja na zmiane jednego dnia udo drogiego dnia lydka . Pogorszyl sie wzrok . Bardzo powolna jast poprawa i mam wielkie  obawy co do dalszej poprawy .Jak juz pisalem jestem w UK mialem rechabilitantow 2 miesiace  przychodzili do domu po godzinie wraz z pielegniarka ktora mierzyla cisnienie no i dawala male wsparci bym sie nie zalamal . W miedzy czasie 2 skany glowy  , no i nerki ale to z badania krwi i badanie serca echo serca ,ESG . Teraz czekam na wyniki z 2  skanu glowy ktore sa przesylane do lekarza prowadzacego doiero wtedy bedzie konsultacja i zobacze te wyniki . Mam tez skierowanie na skan kolana to po nowym roku . Tak to wyglada. Tak szczerze mowiac to mysle calkiem powarznie nad powrotem do Polski tlko nie wiem jak sie do tego zabrac ,no i co mnie tam czeka .Byl bym wdzieczny za kazde karzde wskazowki lub raddy co do dalszej rechabilitacji . a moze jakis turnus rechabilitacyjny moze jakies leki no sam nie wiem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 10.07.2019 o 13:27, Gość irena napisał:

Moja mama po udarze mózgu chodziła do https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/krakow/ i przyznam, że poprawiła się znacząco. Oczywiście to wymagało wielu sesji, ale poprawa jest widoczna po pewnym czasie i nie znika, co najważniejsze.

Rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziliśmy z dzieckiem do holyspaandcafe na komorę hiperbaryczną to poznałem młodego 45letniego mężczyznę, który również był po udarze i to w takim wieku. Czasem rozmawialiśmy kiedy czekał na zabieg i z tego co opisywał to faktycznie bardzo mu to pomagało wrócić do sprawności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2021 o 19:09, Damian Handel napisał:

Jak chodziliśmy z dzieckiem do holyspaandcafe na komorę hiperbaryczną to poznałem młodego 45letniego mężczyznę, który również był po udarze i to w takim wieku. Czasem rozmawialiśmy kiedy czekał na zabieg i z tego co opisywał to faktycznie bardzo mu to pomagało wrócić do sprawności. 

Moja mama właśnie się zapisała tam miejmy nadzieję, że i jej tlenoterapia pomoże 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×