Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OPO09

chlopak...

Polecane posty

Gość OPO09

We wrzesniu poznalam wspanialego chlopaka bardzo go polubialam po tygodniu znajomosci napisal mi ze mnie kocha ja tez go kochalam lecz balam mu sie tego powiedziec minely 2 miesiace powiedzialam mu ze go kocham i od tej pory bylismy razem czesto sie klocilismy ale takze byly piekne chwile ktorych nigdy nie zapomne lecz jest jedna ktorej zaluje ;((.. On pisal ze nie mozewytrzymac naszych klotni raz napisal ze plakal lecz ciezko mi w to uwierzyc ... jego koledzy tak jakby powiedziedziec donosili mu gdzie jestem co robie jeden z nich wymyslil sobie ze ja calowalam sie z jakims innym kolesiem on nie chcial mi uwierzyc ze to nie prawda nawet mu napisalam ze jak mi nie wierzy to ze to co jest miedzy nami nie ma sensu wtedy nie wiedzialam jak bardzo go kocham .. po miesiacu napisal mi ze to nie ma sensu tak ciagnac ze nie pasujemy do siebie i ze przeprasza bardzo mnie to zabolalo ciagle plakalam dopiero po tym zrozumialam jak bardzo go kocham i ze nie moge bez niego zyc.. chcialam z nim pogadac na gg lecz on mnie olewal nie odpisywal mi raz go spotkalam po tym to nawet fajnie sie nam gadalo lecz potem znowu mnie na gg olewal nie wiedzialam co robic bardzo mnie to wszystko bolalo myslalam ze jeszcze bdz razem lecz jak do niego zadzwonilam powiedzial ze nie ... do dzis dnia go bardzo kocham a on nadal mnie olewa pare tygodni temu powiedzial mi ze mnie kocha ale nie wiem czy tak nadal jest ja do niego cos pisze a on odpowiada ze nie ma czasu lecz wiem z pewnych zrodel ze ma czas tylko ze ze mna prawdobodobnie nie ma ochoty pisac.. nawet nie wiem z jakiego powodu dokladnie ze mna zerwwal i dlaczego nie chce on ze mna gadac? dlaczego mnie olewa? innym pisze ze jestesmy kumplami i ze normalnie ze soba piszemy ale to nie prawda... PROSZE POMOZCIE MI CO MAM ROBIC JA GO BARDZO KOCHAM CHCE Z NIM DALEJ BYS ALBO PRZYNAJMNIEJ GADAC TAK JAK KIEDYS LECZ ON MNIE OLEWA ostatnio usunelam wszystkie nasze rozmowy nie wiem czy dobrze zrobilam on mi tam pisal jak bardzo mnie kocha pisal ze kocha mnie i bdz kochal na zawsze ... poprosilam kolezanke zeby z nim pogadala dlaczego on taki wobec mnie jest to powiedzial ze nie chce o mnie gadac ze chce zapomniec ;((((( DLACZEGO??? ja go kocham BLAGAM POMOZCIE CO MAM ROBIC ABY ZACZAC Z NIM GADAC Z gory Dziękuje odpowiedzcie mitu lub na gg 20020501 PROSZĘ NAPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×