Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość TH is IT
ciekawe jak człowiek ma nauczyć sie sztuczek podrywu i widzenia tego jak nas odbierają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Przerwa techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiłka
no lelouche zrzuca wagę , ćwiczy...pierwszy krok .. jush widać, że czuje się lepiej...niż dotychczas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wagę to ja już dawno zrzuciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przegrałaś bo... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiłka
no to jeszcze : omega 3 do oporu, herbatka zielona , bananki, rybki, ciemny chlebek , orzeszki, musli, ....witaminki i minerałki odpowiednie...:D:D:D...tylko bez cukru, mięsa i tłuszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Opowiedz. Może coś poradzimy. Mówią, że każdy problem to okazja w przebraniu. Ew. na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koleś
..ale mi się śmiać chcę z was prawiczki..szczególnie z tekstu że to kobiety i matki wam wmawiali że macie być mili grzeczni itp. Macie umysły analityczne więc nie przyszło wam do głowy ,że skoro to co mówią kobiety NIE DZIAŁA na nie.. to może trzeba spróbować innego sposobu? Wy natomiast tupiecie nogą bo reguły gry wam nie pasują i zamiast je zrozumieć i wykorzystać to wy marnujecie energię na wkurwa jakie to jest niesprawiedliwe. Zamiast słuchać kobiet co one chcą od facetów lepiej popatrzcie na facetów co mają kobiety i jacy oni są. Kobieta zawsze powie że chciała by miłego wartościowego faceta tylko że dla niej miły i wartościowy znaczy w naszym języku bardziej pewnego siebie i prawdziwego faceta ,a nie jak wam się wydaje. My traktujemy słowa w większości dosłownie ,a kobiety w zależności od kontekstku ito.. Polecam przeczytać książkę" mężczyźni są z marsa ,a kobiety z wenus " tam jest dobrze zobrazowane rozumienie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porady nic nie pomogą :o po prostu nie słuchałam nikogo i mam za swoje, właśnie rozwalam sobie jedną sprawę na studiach. tzn. jeszcze nie rozwaliłam, ale znowu mi się przeciągnęła. a ktoś, kto zawsze za mną stał dzisiaj porządnie się wkurzył, oczywiście nie dał po sobie poznać, że jest wkurzony, ale był chłodny :o jestem debilką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli to Cie pocieszy to ja zawaliłem licencjat i ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem po co poszłam na chooyowe uzupełniające. wiem tylko, z czyjego powodu i teraz bardzo żałuję :o ale trochę głupio rezygnować na ostatnim roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wytrwaj. Ból przeminie duma pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cholerę mi kafe? :o skoro najważniejszy dla mnie człowiek cholernie się na mnie zawiódł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Więc napisz co się dzieje. Ale ostrzegam nie jestem z tych ciepłych współczujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzyłam się :o na kafe nie napiszę przecież, nie jestem samobójcą. poza tym nie chcę współczucia, to mi w niczym nie pomoże. pisanie o tym też nie pomoże, mogłam nie zawalać i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jednak na kafe napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelek zielony - O ile pamiętam, to Ty zakładałaś jakieś tematy na forum, zresztą nie jeden. To jakim cudem masz pod nickiem Użytkownik: zelek zielony (ilość tematów: 0, ilość postów: 234) Tak z czystej ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zjebałam sprawy z facetem :o tylko na uczelni. i to nie że coś zawaliłam, tylko po prostu powinnam to zrobić dawno i znowu przeciągam, a on też ma tego dosyć, bo cały czas mnie wspierał. w każdym razie czuję się z tym do dupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zelek zielony - O ile pamiętam, to Ty zakładałaś jakieś tematy na forum, zresztą nie jeden. To jakim cudem masz pod nickiem " zapytaj może systemu kafe. skąd ja to mam niby wiedzieć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mój narzeczony BNB gdzieś zniknął. to już szczyt wszystkiego 😭 za karę wywalę go ze stopki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie rób tego, bo już was umieściłam na liście par 😭 w ogóle to ja i ZSND składamy wam gratulacje i bardzo się cieszymy z waszego szczęścia :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Żeluś weź się w garść dziewczyno. Nie może być aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
Offerma jaki sliczny tekst. Napisz cos jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
Zelowa , co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×