Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

porzadny to nie znaczy cichy. porzadny powinien umiec zagadac do kobiety. np. idziesz na domowke. jesli jest wiecej ludzi to napewno jest tam kobieta ktora sie nudzi nie moze sie znalesc w towarzystwie. wtedy porzadny facet powinien z nia pogadac na ciekawe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak ktoś tylko źle się odżywia to może dojść do normalnej sylwetki jak przestanie jeść smakołyki i potrawy cieknące tłuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
Lelouch Lamperouge uwierz bardziej w siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, przeciez nie chodzi o zdjecie. bo to na tym etapie malo wazne. mozesz przeciez miec przyjaciolke z netu nie tylko dziewczyne. ja np. mam taka ktora znam tylko z netu, pozniej rozmow telefonicznych. ale nawet jesli sie boisz dalej pociagnac to ja bym np. na twoim miejscu podziekowal a komplement. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Hehe Je też zdjęci nie posiadam właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Boże miej litość nad Loooserem Człowieku nie musisz być skurwysynem, trzeba tylko mieć trochę wiary w siebie, w to, że jesteś kimś wspaniałym i zasługujesz na kogoś wspaniałego. Jeśli podchodzisz do dziewczyny jak przestraszony kurczak to co ona ma sobie pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
No to, że jestem onieśmielony. To chyba normalne w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zrzucenie wagi to proponuje codzienne bieganie (CONAJMNIEJ 40 minut, na poczatek mozna mniej). diety to mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
dobra drodzy faeci,ja już uciekam mimo,że czesto się kócilismy i pewnie w zyciu nigdy nie dojdziemy do porozumiania to i tak życze wam wszystkim (sobie zresztą też) znalezienia w koncu milosci,tej prawdziwej,nie patrzacej na przeszlosc tylko na przyszlosc.do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
jak ktos nie umie zagadać to jak ma to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Jest taka książka "Dangerous Men and Adventurous Women" Autorami są twórcy powieści romantycznych. To spis esejów a jeden z nich to absolutne złoto. Opowiada o tym jakie są cechy romantycznego bohatera. Kobiety kupują takie książki na kilogramy i nie mówię tu o kurach domowych z trojgiem dzieci ale o pięknych, inteligentnych kobietach. Czyżby one za czymś tęskniły? Jest tam wyłożone czarno na białym jakich mężczyzn pożądają kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
"No to, że jestem onieśmielony. To chyba normalne w takiej sytuacji?" Nie. To nie jest normalne. Ty jesteś onieśmielony a skurwysyn nie jest no i kogo ma biedna dziewczyna wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Mnie, bo jestem onieśmielony, czyli porządny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mowie od razu. jak np, kto postanowi, ze bedzie robil pompki zaczynajac od jednej. i co dwa dni zwiekszajac ilosc o jeden. to juz po roku bedzie robil ponad piedziesiat-sto. a ze sie nie chce to to ja doskonale wiem. ci ktorym sie chcialo juz maja swoje kobiety. i to powinno bc wystarczjaca motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lelouch, czemu nie zagadales z julieta. wlasnie straciles okazje poznac kobiete. ktora mogla sie okazac na zywo wspaniala osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Kobieta szuka mężczyzny w którym może mieć oparcie. Jak może znaleźć je w Tobie skoro się jej boisz? Ja wiem, że tu na forum opisują historie typu: Mój chłopak był taaaaki nieśmiały ale ja go pokochałam. Tyle tylko to jest przypadek 1/10 może nawet 1/20 a co z pozostałymi? Oni już tyle szczęścia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarantuje ci, ze tworce romansidel lepiej to wiedza niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Prawiczek bez wiary Obecnie 51% wszystkich kupowanych książek stanowią romanse itp. Wszystko pozostałe, polityka, kryminały, dla dzieci, fantastyka - to wszystko zawiera się w 49%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..historie typu: Mój chłopak był taaaaki nieśmiały ale ja go pokochałam.. i zapominaja zazwyczaj dodac ze byl przystojny albo ina super ceche. niestety, life is brutal and full of zasackas. chcecie kobiety to musicie o to walczyc. etap pierwszy - musi sie wam chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety wolą kozaków
Postawcie się w moim sytuacji. Ja jestem otyły i to ja mam problem, a wy pewnie jesteście normalnymi, zdrowymi, normalnie wyglądającymi chłopakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jooziu to by nie wyszło. Jestem wyjątkowo zamknięty w sobie. Lata odrzuceń zrobiły swoje. Dziewczyna musiała by naprawdę się namęczyć żeby do mnie trafić. Poza tym, wciąż myślę o poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Postawcie się w moim sytuacji" No postawiłem sie w Twojej sytuacji i schudłem. Przynajmniej teraz przypominam człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Trzeba mieć nadzieję że los pomoże. Człowiek nie zmieni się. Chyba ze po śmierci w nowym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jest. To był kit bo topik umierał. Powinienem w moderacji robić :D Rzecz jasna nie zwierza mi się z tego co robi i z kim robi więc ryzyko zawsze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los ci nie pomorze. tylko czlowiek moze sie zmienic :))) schudnac sie da. i nawet bedziesz sie dziwic czemu tego wczesniej nie zrobiles. tylko straciles tyle czasu. tylko musisz zaczac to teraz i wytrzymac. najlepiej zrob kalendarzyk i odchaczaj. i napisz jaki jest twoj cel. czyli co chcesz osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faceci wezcie sie w garsc,biadolenie nic nie pomoze.trzymanie się kurczowo jakiejs tam nieudanej przeszlosci tez nie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
co człowiek może niby zrobić nie wyładnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
BTW Wczoraj zauważyłem, że Korjonos przerzucił się na forum onetu. Masz tu link do jego wypocin: http://tnij.org/korjonos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Masz racje Juliet 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zmadrzec moze. a z tym wyladnieniem to tez bym sie tak nie deklarowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×