Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość TH is IT
Ja nie wiem jak by było jak bym miał dziewczynę ale moim celem jest (jak już sie zdarzy że bede miał) nie blokować jej. Jak chce np chodzić na kurs tańca to niech chodzi chce mieć znajomych niech ma wychodzę z założenia że co ma być to będzie i jak ma być wierna to będzie a jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej - jestes prawiczkiem bo nic nie robisz aby to zmienic. prawda jest niestety okrotna dla was prawiczki. i tu obecna kobieta o tym wie. wy bedziecie dazyc aby wreszcie kogos zaliczyc. i bedziecie robic to za szybko, natarczywie. bo cel jest jeden - nie byc prawiczkiem. a facet ktory mial juz kobiety to bardziej szuka intymnosci, przyjacielstwa. bo juz w kobiecie byl i nie musi tego miec na sile chyba, ze to jest po prostu zaliczacz. ale to juz trzeci typ czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
to dobre założenie.najgorzej się chyba na kimś uwiesić i nie dać żyć. a co bedzie to bedzie.cóż,może wszyscy kiedyś kgoś w koncu znajdziemy. ps.wzrost nie ma nic do rzeczy.btw Lelouch Lamperouge Twój jest całkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sam zostan menegerem. postaw na zel wlosy, wyrob klate. i wtedy zobaczysz czy to tak latwo zdobyc wartosciowa kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
cóz,we mnie też,bo jestem idealistka i zawsze wierzyłam w prawdziwą milosc.tylko ze jej nie ma.wiec tak,to mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thisit - przeciez kobieta wlasnie chce to wszystko robic z WLASNYM FACETEM. chodzic z nim do znajomych, tanczyc na dyskotekach, zdobywac swiat. przeciez tez sa kobiety co nie lubia tanczyc wiec sie nie musisz zmuszac. ale powiedzenie, niech se robico chce, ale mi sie nic nie chce to juz powod by z toba nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
czasem ktoś wyjeżdza do pracy ja z taką jakiś czas tańczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
też dziewczyna czasem chce mieć swoje spotkania w babskim gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
joozio madrze piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Jest mnóstwo materiałów o tym jak podchodzić do kobiet i jak się prezentować. Dla mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety wolą kozaków
Jakoś ja nie dążę, by jakąś zaliczyć, interesuje mnie związek. Tak samo nie chcę kobiety, która już komuś dała się zaliczyć. Szmatki wypinające tyłka obcym mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
PUA czyli chcę cię wyruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Mylisz się thisit. Miałem dosyć samotności postanowiłem zrobić to co zalecają. I to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Ja mam tylko jedno wyjscie skorzystac z usług prostytutki a dopiero pózniej moge myslec jeszcze o kobiecie Nie chce sie osmieszyc przed kobieta z która mialbym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kozak. jesli szukasz dziewicy i to podchodzac w ten sposob to chyba jestes na spalonej pozycji. dzielisz kobiety za dziwki i nic nie warte szmaty oraz na pasztety. czyli interesuje cie tylko dziura, a nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
na brzydala nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Ale po co prostytutki?! Tyle dziewczyn wokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Jak jesteś brzydal to zapodaj zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Wzrost to nie wszystko. Ja mam, 185 i nic. Sekret leży gdzieś indziej Ja też mam tyle. Już pisałem w czym jest sekret. Pewność siebie egoizm, chamstwo, ruchacz pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
prawiczek maciej A jak jej powiesz, że robiłeś to tylko z prostytutką to będzie miała szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozen
Ale przecież mężczyzna powinien być pewny siebie z odrobiną egoizmu. To są męskie cechy! Dziwisz się, że takich kobiety chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej: pewnosc siebie wie czego chce - a nie slamazara, ktory zmienia zdanie gdy tylko kobieta poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety wolą kozaków
Poza tym od groma dorosłych kobiet już zdążyło się puścić albo bzykać bez zobowiązań, a 16 latki mają pstro w głowie? Kogo my mamy szukać? Lodziar? Bo nawet studentki, które na co dzień są grzeczne często mają za sobą takie przejścia, że kiedyś na imprezie jak za dużo wypiły to udostępniły obcemu swój tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety wolą kozaków
Na co mi kobieta, która dała się komuś zaliczyć na dyskotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozak, ty jakis maniak seksualny jestes. za swoje niepowodzenia oskarzasz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
Prawiczek z wiarą,to nie jest tak,że naprawde mysle tak o wszystkich facetach,zawiodłam się na nich,na jednym ostatnio i musze sobie ponarzekać. Tak szczerze to żal mi nas wszystkich,was i mnie samej,że siedzimy tutaj i wylewamy swoje żale zamiast cieszyc się,że jestesmy młodzi i że jescze dużo przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Nie bedzie zadowolona ale ja nie chce zeby kobieta mósiała mnie wszystkiego uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryr
Powodzenia to nie mają prawiczki po 25 roku życia. Ci młodsi mają bo przecież każdy nawet największy uwodziciel kiedyś był prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety wolą kozaków
Nikogo nie oskarżam. Jestem starym prawiczkiem, bez prawa jazdy. Dla kobiet jestem po prostu zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie maja racje. przyjzyj sie w lustrze. dla ciebie kobiety to dziwki ktore chca twoja kase. ja pierwsza kobiete mialem zanim zdobylem prawo jazdy. stwarzasz sobie przeszkody ktorych nie ma i obwiniasz wszystkich opro siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×