Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość szaramara
To nie chodzi o to, ze jak facet juz uprawial sex to bedzie mial powodzenie, a jak nie to go nie bedzie mial. Problem tkwi glebiej. Sa osoby, które z wyboru (np. ze wzgledów religijnych) nie uprawiaja seksu. Ale skoro jest to wybór a nie brak kobiety to taki facet moze czesto miec spore powodzenie. Niczego mu nie brakuje, a do tego kobiety moze chca sprawdzic czy beda w stanie go zlamac, a innym bedzie sie podobalo to, ze jest porzadny i pewnie nie bedzie zdradzal. Ale jest tez drugi typ prawiczka - prawiczek z musu. TAki chlopak chce miec dziewczyne i z nia sypiac, ale jakos mu sie nie udaje. Nie udaje mu sie bo pewnie jest zbyt mily, zbyt niesmialy, zbyt pierdolowaty, kujonowaty etc, niepotrzebne skreslic. Dziewczyn nie obchodzi czy juz jest po czy jeszcze przed, one po prostu patrza na to, co facet soba reprezentuje i jaki jest. Jezeli nie ma pewnosci siebie, nie umie jakos ciekawie zagadac, gapi sie w ziemie i rumieni przy dziewczynach to nic dziewnego, ze mu sie zadnej nie udalo usidlic. Tak wiec chlopcy, glowa do góry, piers wyprostowana i starajcie sie sprawiac wrazenie przebojowych, zadowonych z zycia, zabawnych panów i napewno jakas fajna kobitka sie trafi. Moze warto rowniez wprowadzic kilka zmian w ubiorze, fryzurze, kupic soczwki zamiast okularów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle podobno nie wyglądasz iq masz w normie znajomych masz chodzisz gdzieś z nimi nawet fanki na forum miałeś - czyli masz gadane za dziewictwem nie szalejesz jak PZW to co za problem poszukać jakiejś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożeram kaszkę czekoladową
"bo sobie jaja robicie z mojej tragedii życiowej" ej, a ty czasem nie mówiłeś, że przyzwyczaiłeś do takiego stanu i dobrze ci z tym? coś kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są zbyt ściśnięci w Sobie.A to,że są nader ściśnięci,przykurczeni powoduje,że wiodą życie samotne.Chłopaki,mężczyźni więcej rozluźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopacy rozluźnić mnie się tu,natychmiast.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadam draze w biedronce
do prawiczkow mam pocieszenie spotkalam 28letniego prawiczka i jest kochany i wy mozecie poznac swoje dziewczyny dziewice lub po prostu moralne, po temacie dziewczyn ktore oralnie zaspokojaja a maja blone nie wiem czy nie lepiej miec w waszym przypadku szczera ktora miala jednego niz taka z blona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję spirytus salicylowy
offermo, tobie się należy porządne lanie na dupsko i tyle. jesteś kwintesencją uczuciowego pesymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwa niedziewicy jest luźna?Skąd takie wnioski?Szaleńcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle właśnie na tym punkcie mają obseszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję spirytus salicylowy
tylko jest jeden mały problem panie offermiasty - uczucia nie poddają się żadnej logice i racjonalności, tak więc w tym wypadku twoje założenie jest zupełnie błędne. ponieważ nie można wyciągnąć logicznych wniosków ze zjawisk nielogicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadam draze w biedronce
wasza obseszyn skupia sie na blonie, na wchodzeniu w cialo kobiety czlonka i ze ten czlonek pierwszy w jej dziurce nie byl wasz,ze nie jest ksiezniczka z bajki ktora czekala x lat na swojego rycerza,ktos juz wam napisal to jest fobia, zycze wam zebyscie znalezli swoja wybranke,wtedy moze bedzie to dziewica moze nie,jesli kochacie przestaniecie myslec tak jak mysliscie,tylko to zalezy od was,a wam wygodniej nie dopuszczac mysli ze kobiete ktos moze dotknal juz np kwiatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22-letni prawiczek
a na imprezy chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję spirytus salicylowy
"to wszystko brednie i idiotyzmy wypisywane przez naiwnych" ale bardziej w kwestii uczuć doświadczonych :P a teraz nadstaw tyłek do bicia, bo nadchodzi chłosta, która ma cię otworzyć na nowe doznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadam draze w biedronce
juz ktos napisal to wez sie za siebie zebys nie byl nudny brzydki beznadzijnny przegrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22-letni prawiczek
podjadam draze w biedronce ile masz lat i czy bylas dziewica dla swojego prawiczka? do 22-letni prawiczek ale chyba kumpli masz i na piwo chodzisz z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22-letni prawiczek
czemu nawet kolegow nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadam draze w biedronce
22prawiczek wy macie problem z ktorym sami musicie sie uporac pytania prywatne przyjmuje o 9 do 9:01 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do trzydziestki nikogo sie nie miało to chyba można w końcu stwierdzić, ze cos jest nie tak? Bo niby jak długo można naiwnie wierzyć w pierdoły w rodzaju "znajdzie sie dziewczyna, której sie spodobasz", "masz jeszcze czas" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz , bo ja trzymany na krótkiej smyczy byłem, i gdy inni sie bawili ja w domu siedzialem lata mijaja a ja nawet nie mam z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22-letni prawiczek
czyli wina rodzicow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję spirytus salicylowy
"o przepraszam bardzo." wybaczam ci. "doświadczony" to ja akurat jestem wielokrotnie" to jak będzie z tą chłostą? bo już pejcz szykuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oferma pracuje
???:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kiedy jak jest zawsze na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×