Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Widzisz BNB teraz wydrókuj to sobie co napisał Darek R. opraw w ramke i postaw se na nocnej szawce koło łużka. Niech to bedzie dla Ciebie drogowskaz do dalszego postępowania w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Kolega na administracji ja na informatyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam nic ciekawego nie pisze. typ zapewnee zawsze był atrakcyjny i w miarę fajny. Poszedłby do lepszego LO to by się okazało że odrazu było by fajnie a nie dopiero na studiach. całkowicie bez sensu i nie ta liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
A tam atrakcyjny. Wysoki sam nie jestem, w dodatku zacząłem łysieć. Tylko po prostu miałem gdzieś jak ja wyglądam. Od tak przestałem się martwić. Zacząłem żyć chwilą i to zmieniło. A Ty co byś chciał zmienić u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Tak było kiedyś z branżą IT. Dziś już z ofertami pracy jest kiepsko. A jak już ma być dobrze płatna praca to musisz znać wszystko i siedzieć przed komputerem bardzo długo. Nie te czasy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R to Dariusz z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
No jestem z Warszawy (skąd wiesz?) ale wolę jak ktoś mówi na mnie Darek a nie Dariusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R to Dariusz z Wawy
Ja w ogole duzo wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Wiesz zależy co masz na myśli oferty pracy dla informatyków "Bardzo dobra znajomość C++, C#, Java PHP, wszelkie odmiany SAP oraz bardzo dobra znajomość systemów Windows server 2003/2008 i klasy Unix" I takich podobnych ogłoszeń jest na pęczki, gdzie szukają człowieka od wszystkiego już nie mówiąc o doświadczeniu. Ja w tej chwili nie pracuje w branży. A wzrost? A nie wiem ale chyba +/- jakoś 170?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nie podszywac sie
glupole :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Aaaaaa teraz się skapłem o co chodzi a pewnie chodzi o kogoś kto się tak podpisywał. Ja tu jestem od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydesperat
Szczyt desperacji? Pamiętać nick każdego użytkownika kafeterii :D :classic_cool: I tych pomarańczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nie podszywac sie
Taka praca durniu - nie desperacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Tyle, że ja prawiczkiem od dawna nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wkrótce będą ci się wyżalać na swoich niedobrych facetów, a potem do nich wracać. będą ci mówić, że "na pewno sobie kogoś znajdziesz", bo przecież "masz taki dobry charakter". pierwsza, druga i dziesiąta powie ci, że "możecie zostać przyjaciółmi". potem zostaniesz starym prawiczkiem. uzależnisz się od kafeterii. sfrustrujesz się." :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawie jak ty
zelfix tylko z malym szczegolem ty zostaniesz stara dziewica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek prowadzisz dalej blog
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Ha Ha Ha :D Pisałem, że byłem w związku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Kiedyś prowadziłem blog, który wytrwał 6 lat ale skasowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria darku to 1 wielka
rodzina tu wszyscy duzo wiedza o innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
Ale ja nie jestem dorobiony :> Pisałem o koledze. O ludzie no nie przesadzajcie co mam jeszcze pamiętnik pisać jeszcze jak to robiłem :P Ale że by zadowolić Twoją ciekawość to wtedy to byłem bardzo biednym studenciną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek R.
To ja widzę, że kafeteria to jak FBI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czas na znęcanie się :D "skąd dziewczyna będzie wiedziała, że Ty prawiczek czy nie? Masz na czole napisane? " Wystarczy, że zauważą nasze problemy z pewnością siebie a do tego jeszcze fakt, że nie mamy życia towarzyskiego. Tak jak napisał BNB - patrzysz i widzisz frajera. "Znam takich "brzydkich niskich" jak to mówicie a są takimi ruchaczami pospolitymi, że już nie wiem gdzie Oni nie moczyli " Znać to i ja znam tylko, że żadnej mi to róznicy nie robi. Ani nikomu tutaj. "Siedzicie tu i robicie z siebie męczenników." W prawdziwym świecie trzeba stwarzać pozory normalności. Tutaj możemy być sobą i opisywać swą nędzną egzystencję. "poszukali se wkońcu dziewczyn na sympatiach i inny love portalach." Jeśli ktoś jest aż tak zdesperowany aby umieścić własne zdjęcie na publicznym portalu, do tego dodać tekst który w pseudo-poetycki sposób mówi: 'boli już mnie ręka' i do tego jeszcze płacić za to to droga wolna. Masochistów nie brakuje jak widać. "Jest tam pełno dziewoszek które urodą nie grzeszą " Rozumem też raczej nie. Inaczej juz dawno by się nimi ktoś zainteresował - bez dawania ogłoszenia. "Ale wy k**wa nie, wolicie siedzieć tu i za przeproszeniem pie**olić jakie to z was ofiary losu.' Ty też pierdolisz jaki to jesteś zajebisty w porównaniu do nas. "Z takim nastawieniem to wy nigdy niezaruchacie." Naprawdę jest tu ktoś na tyle naiwny kto ma jeszcze na to nadzieję? "jak już jesteście tak wybredni i marzycie o księżniczkach to idźcie ich poszukajcie na wylotówkach z miast albo w burdelach." Nie chcemy robić ci konkurencji. "spróbowałeś chociarz raz postawić sie na miejscu tych dziewczyn. One pewno tak samo myślą o sobie jak ty. Ale nie są takimi tchórzami, wychodzą do ludzi, PRÓBUJĄ zmienić swój żywot" Założenie profilu w sympatii czy innym portalu to "wychodzenie do ludzi"? "żebyście wkońcu zrozumieli że po drógiej stronie też są kobiety którym natura nie dała urody. " Akurat nie o urodę tu chodzi; ciężko kumający wszystko człowieku. Nie potrafimy nawiązywać kontaktów z kobietami. Nic poza zdawkowe: cześć. "jak chcecie pięknych kobiet to idźcie se do agencji" Nie muszą być piękne. Wystarczy jak będą intrygujące. Niestety, większość ludzi pozostających obecnie bez pary to ochłapy. Najlepsze juz dawno zaklepane. "jakbyś sie postarał to byś znalazł swą potwore" Jasne, byle co - byle z kim. "Ale zobaczcie jak te brzydkie ładnie piszą. Że chciałyby dobrego, porządnego, do spokojnego życie, że chciałyby na niego czekać z obiadem." Wyszalała się a teraz szuka jelenia u boku którego będzie wiodła dostatnie życie. "Ja wiem, że łatwo nad sobą użalać się bo tak jest łatwiej. Ale wystarczy zmienić kilka rzeczy w sobie, w okół siebie i życie nabiera kolorytu " Tu i tak większość nie dość, że starsza od ciebie to nawet z ani jedną dziewczyną się nie całowali na studiach. A ty takie rady dajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dibreeeeee
"żelfix (zielony.zelek@o2.pl) " Potrafię rozmawiać z pięknymi dziewczynami bez problemu. " ale nadal jesteś prawiczkiem, prawda? " tak jak ty - dziewica:D ale rozmawiac nie umiesz, wiec on jest lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×