Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość TH is IT
Ja nie jestem jednym z tych kafeteryjnych prawiczków co wymyślają jakieś głupoty Po prostu jestem brzydki jak śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jednego
znam jednego por\ządny facet, inteligentny, zaradny, dziewczyny lecą na niego, ale to jest porządny egzemplarz:P no i tylko jedna mu w głowie, wiec cierpliwie czeka, choc do cierpliwych to on nigdy nie nalezał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Prawiczek bez wiary Proponuje zakonnice chociaz tez nie bedziesz mial gwarancji ze jest dziewica albo miala tylko 1 partnera sexualnego. Twoj wybor czy chcesz byc szczesliwy w dojrzalym zwiazku z wartosciowa kobieta czy wolisz szukac jakiejs utopii. Bo wartosciowa kobieta to kazda ktora ma okreslone cechy ale nie miesci sie w tej definicji przeswietlanie przeszlosic owej pani i to z kim i kiedy doznawala milosnych uniesien. Wiesz mezczyzni w Twoim wieku sa juz szczesliwymi mezami maja dzieci bo sa madrzejsi od Ciebie i postawili na cos wazniejszego niz Ty. Ale Twoja sprawa ockniesz sie jak bedziesz starym prawiczkowantym kawalerem po 30stce. Milego dnia. Jak kiedys ktos napisal z prawiczkami nigdy sie nie wygra a ja dodam ze dlatego iz za fanatykami. Dyskusja z Toba jest bezcelowa. A najciekawsze jest to ze wiekszosc prawiczkow ma b duzo do powiedzenia w kwestii damsko-meskiej chociaz za gorsz nie maja pojecia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Głupi temat. Najpierw jest odpowiedź a potem pytanie. Prawiczek = facet który nie ma powodzenia a dlaczego nie ma powodzenia ? Z reguły dlatego bo się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Kobieta mogla sypiac z 5 facetami ktorych kochala ale nie wyszlo dla Ciebie juz jest beee puszczalska szmata stawiasz ja na tym samym poziomie co laske zaliczajaca facetow pod dyskoteka. Szkoda tracisz czas na rozmowe z Toba Paaaa paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
P.S. To kto z kim i gdzie spal mnie nie interesuje i nikogo o to nie pytam bo to bylby przejaw CHAMSTWA. I jesli facet mnie zacznie o cos takiego pytac to sie odwine na piecie bo to jest moja intymna sprawa a jemu nic do tego. Liczy sie to czy ktos bedac ze mna jest lojalny i wierny i to ze ja jestem ta jedna jedyna i najwazniejsza W TRAKCIE TRWANIA ZWIAZKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Pozostaje popuścić trochę płynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak dziewczyna miała już kilka partnerów to nienależy traktować jej poważnie. Bo wiadomo że będzie się tylko jednym z wielu i wcale nie ostatnim. Taka nie ma już skrupułów. Jak chodzi o mnie to ja bym z taką pochodził. Ale byłbym gotowy że za kilka tygodni to się może skończyć. Na pewno nie byłbym jakimś pieskiem co by skomlił żeby do mnie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu buhu
a na podstawie czego ta opinia? ta jakas nowa kategoria do podzialu? cos zaraz obok koloru skory i koloru wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z prawiczkami
jest ten problem że często nie wiedzą że prezerwatywa to nie skarpetka a po drugie zwiąże się z takim kobita a jemu potem odpierdzieli i bedzie chcial dymać na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
To nie prawiczki nie mają powodzenia tylko brzydale dlatego są prawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Mialam takiego faceta ktoremu sie nie podobalo ze posiadalam za duze doswiadczenie sexualne .... nie wyszlo nam bo jamu wolno bylo w przeszlosci bzykac panny ja najlepiej pwoinnam byc czysta nietknieta.Tez uwazal ze pewnie szybciutko go zdardze ... Potem poznalam obecnego meza z ktorym po slubie jestem 10 lat i jakos w zwiakzu z moim doswiadczeniem nie zdradzilamgo go i nie zamierzam. Ten pierwszy o ktorym pisalam potem doszedl do wnosku ze byl b glupi i przez 2 lata blagal abym wrocila bo ja jestem ta jedna jedyna najwazniejsza i jakos juz mu nie przeszkadzalo moje doswiadczenie. Ja nie ugielam sie nie wrocilam do niego pozatym bylam juz z innym wiec obowiazywala mnie wiernosc i lojalnosc takze wasze tezy sa idiotyczne. Jakos wasze skurczone mozgi nie moga pojac ze kobieta majaca doswiadczenie sexualne ma tez zasady potrafi kochac i byc wierna. Ale nic dziwnego wy dobrzy jestescie tylko w teorii bo praktyki nie znacie. Krzyzyk wam na droge. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aby facet nie miał powodzenia wystarczy, że jest nieśmiały i nie wygląda jak Johny Deep. To wystarczy. Można liczyć na jakiś cud w postaci koleżanki która pierwsza zrobi krok w naszą stronę ale gdy zakończyłeś edukację to już pozamiatane. Większość par poznaje się na studiach, po tym okresie zostają tylko portale randkowe (dla totalnych desperatów obu płci). Nie mówiąc o przypadkach skrajnych gdy całe życie dziewczyny proponowały ci bycie ich "kolegą". Wtedy uraz jest zbyt duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ładny facet = fajny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak się za młodu nie miało powodzenia to już chyba tylko 0,001% szansy zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak nie miałeś powodzenia w młodości to masz tylko jedno wyjście: zmienić w sobie wszystko. Problem w tym, że często się słyszy i widzi ludzi którzy są wręcz ohydni z postępowania i charakteru a mimo to znaleźli sobie kogoś. Wtedy ochota na zmiany mija w oka mgnieniu. Pozostaje wysłuchiwanie bzdur typu "na pewno znajdziesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
bo jakbyście zamiast kilku godzin na kafeterii spędzali na siłowni to myślę że po pewnym czasie nie moglibyście się opędzić od panienek i powinniście sobie to wreszcie uświadomić że WASZE ŻYCIE JEST W WASZYCH RĘKACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
A ten cały bełkot dotyczący prawictwa i wasze intensywne myślenie nad tym przypomina pracę doktorską na temat kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak człowiek w całym życiu nie zaznał jakieś oznaki zainteresowania to wiadomo że nie ma co się łudzić. Tylko szkoda że większość z tych mądralińskich to zawsze zwali winę na takiego jak ja. Zwłaszcza płeć żeńska nie chce przyznać że chodzi o fizyczność. Ale często takie osoby robią sobie jaja żeby sobie poużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Na siłowni są dziewczyny które na mnie czekają ? Nie rozumiem co ma siłownia do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Okorgin TH is IT postował swoje zdjęcia na forum i sylwetkę miał naprawdę ok. Ja sam wolę ćwiczyć w domu. Nie jestem spasionym grubasem czy chudzielcem z Oświęcimia. Wprawdzie jest tu taki jeden ale on wierzy, ze się podoba kobietom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia nie maja te prymitywy prawiczki co przesiadują na kafe. Na szczęscie są też normalni ale nie siedzą tutaj na forum. Szkoda mi tylko tych co są naprawde fajnymi facetami, że takie pustostany jak tutaj na forum psują im opinie. Teraz jak jakaś dziewczya pozna prawiczka to będzie patrzyłą na niego przez pryzmat tych głupot które wypisują na przyklad w tym temacie. Zauważcie że tylko tutaj takie gnidy są , na innych forach tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ok ale... koleś nie był prawiczkiem. Ty tak samo mogłaś się obawiać, że również zdradzi." Ty jestes prawiczkiem a sam deklarujesz ze prewencyjnie sam zaczniesz zdradzac od poczatku, bo wtedy bedzie Ci wszystko jedno co dziewczyna zrobi :D tendencje do zdradzania nijak się mają do tego czy ktoś juz ma jakies doswiadczenie seksualne czy nie. i to dotyczy obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz jak jakaś dziewczya pozna prawiczka to będzie patrzyłą na niego przez pryzmat tych głupot które wypisują na przyklad w tym temacie." chyba żartujesz? :D jesli jakakolwiek dziewczyna zamierza uważać to forum za miejsce miarodajnych opinii to... to sama sobie zasłuży na konsekwencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Szkoda mi tylko tych co są naprawdę fajnymi facetami," Tacy już mają dziewczyny. Fajni ludzie nie sa samotni. Jesli jesteśmy sami to znaczy, że nie jesteśmy "fajni". "Teraz jak jakaś dziewczyna pozna prawiczka to będzie patrzyła na niego przez pryzmat tych głupot które wypisują na przykład w tym temacie." Tak, każda polka czyta kafeterię do śniadania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Mam internet to mam prawo być na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Dziewczyna na mnie patrzy i już myśli "fuj ale gnida"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko troche wyrzuty sumienia że tak na nich najeżdzam ponieważ jestem prawie pewna że są to osoby upośledzone umysłowo. Przynajmniej w stosunku co do trzech takich osób jestem pewna. Albo są teoretycznie normalni ale ze skrajnie niskim poziomem inteligencji dlatego tak ich ludzie odbierają. Szkoda mi ich, ale czasme nie wytzrymuje jak można być takim kretynem, choć zdaje sobie sprawe że to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
to ma siłownia do tego że jak facet nawet ma nieciekawą twarz ale ma sylwetkę to dużo zyskuje. Prawiczek...rozwiń to co zacząłeś czyli może odpowiedz na pytanie: co szefa obchodzić może fakt że pójdziesz na siłownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×