Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość TH is IT
To nie moja wina że jestem brzydki jak śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja jakoś nic nie zyskałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
Jak się temat rozwinął! Ja nie uważam się za brzydkiego, przeciwnie. Tu jest chyba bardziej problem nieśmiałości, czy neizaradności życiowej. Kobiety na to mocno patrzą pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W swej niebywałej inteligencji i błyskotliwości umysłu nie zdołałaś zauważyć, że to nie było na poważnie?" zapewne nie zauwazyłes że powyżesza moja wypowiedz była zakończona uśmieszkiem, wiec równiez nie była na powaznie. jak to się wiąże z twoją inteligencją i błyskotliwością umysłu?... "Natomiast jeżeli dziewczyna jest atrakcyjna i miała np. dwóch z miłości to na pewno jest mniejsze prawdopodobieństwo zdrady, anizeli w przypadku osoby, która za młodu wskakiwała z palu na pal." a to fajnie, to znaczy że jak pierwszy raz poszłam do łóżka z facetem w wieku 21 lat z haczykiem to mi to nie grozi :) cieszę się niezmiernie :D co prawda sądzę że o tendencjach do zdrady świadczyłoby raczej to czy w ogole zdradzałam partnerów a nie to ilu ich miałam, ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
Prawiczek bez wiary ty to jestes faktycznie mega pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
no dobra może nie trafiłem... ale to jest też pojebane bo co jak co ale w pracy powinno się pracować a nie siedzieć na forach i czatach.De facto człowiek siedzi byleby odsiedzieć jak więzienie :( Wnioskuję że w pracy ci się nudzi skoro masz czas na pisanie długich w sumie postów. A jak jest w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
zacznijmy od tego,że prawiczki dzielą się na tych których nikt nie chciał i na tych którzy sami szukają czegoś poważnego i nie lecą na pierwszą lepszą. z tym,że większość należy do tej pierwszej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
Poza tym w domu też można ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''zacznijmy od tego,że prawiczki dzielą się na tych których nikt nie chciał i na tych którzy sami szukają czegoś poważnego i nie lecą na pierwszą lepszą. z tym,że większość należy do tej pierwszej grupy'' Popieram w 100%, z tym że na forum są wylącznie ci co zaliczają sie do tej pierwszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Tu nie chodzi o prace ale o to że takie myślenie że siłownia da jakieś powodzenie to są brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja też należę do tej 1 grupy \ ale to że jestem brzydki jak śmierć znaczy że jestem gorszy pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
zgadza się,a juz teksty o tym,że wczesniej pojdą do agencji towarzyskiej żeby sobie troche pobzykać i wyrównać rachunki w przypadku jeśli nie są dla dziewczyny pierwszymi to strasznie żałosne.ale kto tam rozgryzie psychikę facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Juliet25 mądrze napisała. Ja już nawet nie szukam. Ilość porażek była zbyt przytłaczająca. Nie jestem paszczurem ale nie mam w sobie "tego czegoś". Ogólnie dziewczyny i ja jesteśmy szczęśliwsi gdy nie przebywamy razem w towarzystwie. Gubię się wtedy, nie wiem co powiedzieć o czym rozmawiać, nieśmiałość zaczyna dawać o sobie znać. A dziewczyny tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
to nie chodzi o to czy ktos jest brzydki czy nie,dziewczyny tez dzielą sie na te brzydsze i na te ładniejsze.chodzi o instrumentalne podejscie do kobiet.bo wam tak naprawde nie chodzi o to zeby miec kochaną kobiete tylko o to żeby sobie pobzykać.nie różnicie się od tych wszystkich szmaciarzy którzy zaliczają wszystko po kolei robiąc idiotki z porządnych dziewczyn,tylko wam bozia nie dała urody,inaczej postepowalibyscie tak samo.w niczym nie jestescie lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
"Tu nie chodzi o prace ale o to że takie myślenie że siłownia da jakieś powodzenie to są brednie " Da o tyle że powiększy samoocenę gdy facet patrząc w lustro zobaczy... faceta a nie flaka. Nie zmieni to jednak faktu że jak taki facet ma jeszcze równo pod czerepem a nie jest bezmózgim osiłkiem to zwiększa jego szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
dziewczyny tez są rózne,są tez te nieśmiale,są te ktore lubią niesmialych,jest róznie,nie warto się poddawać.ale najbardziej wsciekam się jak slysze o tym,że kobieta jest tu tylko przedmiotem do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- bo sie boja kobiety ladnej - traktuja kobiety jak boginie a nie kumpele - sa skryci koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
27 lat prawie 28 może mam całe życie zyc bez seksu zeby nie być oskarżonym o instrumentalne traktowanie płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliet ale gdzie ty tu widzisz piszących facetów? Od tego trzeba zacząć, są tylko same zakompleksione smarki. Bo żeby być tak ulomnym w wieku 20 paru lat to już szczyt, nawet moj brat 14 letni jest bardziej dojrzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Co mi da moje patrzenie na siebie skoro dziewczyny widzą że jestem brzydki jak śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
rany,a ja mam 25 i tez pierwszy raz jeszcze przed sobą.gdybym spotkala kiedys faceta ktory tez jeszcze tego nie robil bo czekał na wlasciwą osobę ucieszylabym się.ale wiekszość z was po prostu nie miała okazji nie dlatego że to swiadomy wybór,wiec czym się róznicie od tych szmaciarzy ktorzy proponują seks w internecie mimo ze się z kims spotykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juliet. niesmiale kobiety nie lubia niesmialych facetow bo jak oboje boja sie do siebie podejscto nic z tego nie bedzie. potrzebuja faceta ktory nimi pokieruje, i na poczatku i w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
Dominik,dobre pytanie.Z takim podejsciem do tematu zyczę im powodzenia i obym na żadnego takiego nie trafiła:/ Dlatego tak naprawde niczym nie róznią się od tych wszystkich dupków,tylko im bozia nie dała urody i trudniej dobrac się im do damskich majtek:/bolesna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
siedzisz w każdym człowieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet25
nie,nie siedze,po prostu interpretuje to co każdy z was tu pisze.nie mów ze jestes prawiczkiem bo czekasz,jestes bo nie miales okazji.taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tu się mylisz. Jeżeli ktoś np. lubi oglądać przemoc istnieje większe prawdopodobieństwo, że do tej przemocy się posunie, aniżeli ktoś kto nawet nie może na to patrzeć." jakos wiekszosc dorosłych ludzi jakich znam nie ma problemów z ogladaniem filmów w ktorych wystepują sceny przemocy - i bynajmniej nie przekłada sie to w żaden sposób na przemoc w życiu. znam tez sporo osob ktore doświadczyły przemocy w domu czy w szkole w czasach swojego dzieciństwa - i wiekszość z nich znakomicie rozumie że przemocy należy unikać. przemoc podoba sie tym ktory przemoc lubią. zdrada podoba sie tym ktorzy lubią zdradzac. i to wszystko. jak najbardzije istnieje opcja "lubię seks ale nie zdradzam". "Ponadto osoba, która ma za sobą liczne przygody najprawdopodobniej w mniejszym stopniu się angażuje albo przynajmniej może się nawet nie zaangażować ale udawać byle tylko osiągnąc swój cel." po pierwsze - mało jest az tak dobrych partii żeby dziewczyna miala udawac cokolwiek byle tylko takową partię zdobyc :D po drugie - jeśli ktoś wchodzi w związek to wtedy sie angażuje. to się nie wyczerpuje, nie masz limitu na angażowanie się. jakby sie dziewczyna chciala z Tobą związac to by się zaangażowała. proste. over z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzwód suta tzytza lewego
Prawiczki nie mają powodzenia, bo uważają, że najlepsza baba to własna graba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Gdybym miał szanse to miałbym już dziewczyne a czy by wyszło na dłuższą metę to skąd mam wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka taka
Dokładnie, przedmiotowe traktowanie kobiet przez was jest porażające. Po drugie zawsze już będziecie prawiczkami bo jesteście za glupi żeby jakaś dziewczyna was chciała. Wyglad nie ma nic do rzeczy ale wasza glupota strasznie odstrasza. Po drugie takich nieudaczników nikt nie chce co w każdej dziedzinie życia są przegrani przez wlasne lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×