Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość
Załóż sobie własny topic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jestescie tragiczni
BNB to najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnA KoChA gO
Ja znam prawiczka :) jest śliczny i nie jest tak jak wy tu piszecie że prawiczek to brudas śmierdziel bo się nie myje i nie wiadomo co jeszcze...Jesteście chorzy poprostu. Prawiczki są lepsi od takich co przelecą wszystko co się rusza :D jesteście wpatrzeni tylko w siebie a to jest żałosne :D:D haha :D:D:D P.S. i sex z prawiczkiem jest o wiele lepszy niż z doświadczonym chłopakiem :D spróbujcie dziewczyny a potem oceniajcie :D nie zawsze dziewczyna musi być tą "nauczycielka" prawiczek też sobie świetnie radzi :) i chłopcy którzy się tu wypowiadają najeżdżają na prawiczków a sami nimi kiedyś byli :D jesteście żałosni poprostu :D Pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem, że kobieta sobie tego świadomie nie wybiera. Gdyby tylko jeszcze nie pieprzyły tych swoich pocieszających tekstów dla naiwnych frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
My też cierpimy i wszyscy mają to w dupie. Przywykniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogule nie ma w was żadnego instynktu łowieckiego, żelfix wam tu płacze że potrzebuje samca, wystawia wam sie, a żaden z was nawet nie kiwnie palcem. co z was za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oferma
Co z rodziną? Nie pierdzielą ci i trują dupę o dziewczynie? Kiedy w końcu i takie tam pierdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz wogole by zabawnie
wygladalo pytac sie 3x latka "jak tam masz dziewczyne ?" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" żelfix wam tu płacze że potrzebuje samca, wystawia wam sie, a żaden z was nawet nie kiwnie palcem" Ja tam nie wiem jak ona wygląda :P "Co z rodziną? Nie pierdzielą ci i trują d**ę o dziewczynie ? Kiedy w końcu i takie tam pierdy?" Często. Zwłaszcza ojciec. Jeszcze mi tylko do pełni szczęścia brakuje aby zapytał czy wolę facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oferma
W pracy mogą się czepiać i obgadywać za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbnb raczej nie gustuje w
facetach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"W pracy mogą się czepiać i obgadywać za plecami." Już przez to przechodziłem. "a widzisz Ali jacy puści - tylko na d**ę lecą " A co? Na posty mam lecieć? ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie ma na kafe ladnych
kobiet wiec sie nie mozna wiele spodziewac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek nie łam sięeeeeee
"żelfix (zielony.zelek@o2.pl) wy się chociaż pocieszacie wzajemnie. a ja jestem taka niekochana " to moze sie pousmiechaj troche do ludzi na kafe i nie badz juz taka malpa?:) mozesz byc fajna kobieta, jak tylko sie bedziesz zachowywac:) powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancze som gupie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q34yw3
żelfix (zielony.zelek@o2.pl) " Ja tam nie wiem jak ona wygląda "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnb jest nieobiektywny
nie zna sie na pieknie a tym bardziej na brzydocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis gupek
offerma powinien miec czarny nick i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" was żadnego instynktu łowieckiego," bo jesteśmy samce omega 🖐️ "lo pytac sie 3x latka "jak tam masz dziewczyne ?" " raczej "kiedy ślub" :P "dzisz BNB. możesz brać sie za nią" czy ty jesteś wydrążony w środku? :D -> "estem zakochana i bardzo możliwe, że nieszczęśliwie." zresztą ona mieszka dalek, jest ładna, fajna i znajdzie sobie swojego fajnego 40 letniego prawiczka :classic_cool: "a to w ogóle chciałam harem... " to bierz aliego i trampka :classic_cool: "uż przez to przechodziłem." czyli jesteś na tyle ciekawy że warto o tobie gadać. zawsze +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×