Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natala2176

czy któras z was tak miała ???prosze o rade

Polecane posty

Gość natala2176

witam wszystkich mam taki problem podejrzewam u siebie ze jestem w ciąży :-)do okresu planowanego został mi tydzien jescze ale nie mam jak narazie zadnych objawów tylko tydzien po mozliwym zapłodnieniu ciagło mnie na dole taki dziwny ból i do tej pory nic zadnych objawów czy któras z was tez tak miała i czy wogóle mozliwa ciąza w takim przypadku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś na 100 w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
a skad wiesz ze na 100 procent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
poczekaj na ten okres a nie sie nakrecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test za dwa tygodne jak se okres nie pojawi.....i wcale niekonieczne musisz mec objawy ciazy...moze to owulka byla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
głupi temat... nie ma tu wirtualnych ginekologów, a brzuch boli z różnych przyczyn, może się zatrułaś po prostu. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
i tak zrobie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne jak
W jakim przypadku ??? Chyba normalne że kazde współzycie bez zachowania srodków ostrozności MOŻE zakończyć sie ciążą .Każda kobieta inaczej reaguje ,ma rózne objawy .To ze ciagnęło cie w dole brzucha moze akurat oznaczać owulacje albo objawy przedmiesiączkowe. Zaczekaj na okres a jak tydzien po planowanym nie dostaniesz to zrób test albo idz do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
ok dzieki wielkie a chciałam sie zapytac jescze o cos jednego a czy pare dni przed owulacja mozna zajsc w ciąże czy tylko w dniu owulacji ??bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne jak
żywotnośc plemników jest ponoc dłuuuuga i kto wie czy jakiś superwytrwały nie wytrwa morderczej pogoni coby poczekac na świeze jajeczko i sie go uczepic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
wiesz, z twoim poziomem wiedzy to ty wogole nie powinnas uprawiac seksu... Lepiej najpierw poczytaj o antykoncepcji lub zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
zabawne jak dziekuje za pomoc:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne jak
A tak powaznie :) jesli do stosunku doszło 3 dni przed owulacją - plemniki pozostając w środowisku śluzu szyjkowego utrzymują zdolność do zapłodnienia przez około 72 godziny czyli 3 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
a ty nie powinnas ludzi tak oceniach jak ich nie znasz kazdy tu pisze jak ma problem albo sie chce zapytac o jakis rzeczy czego niewie a ty tylko siedzisz tu i krytykujesz forum jest zeby pomagac ludziom a nie obrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala2176
dziekuje bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne jak
jestem połozna wiec drobiazg Natala ale uwazaj Zabezpieczaj sie Licz na siebie a nie na faceta Oni mysla rozporkiem a to Ty musisz myslec głowa Antykoncepcja jest teraz tak rózna i dostepna ze warto o tym pomyslec PRZED pOZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×