Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto walczyć

czy któraś z was zdradziła?

Polecane posty

Lepiej dla niego, zeby wczesniej cierpial, niz za jakies 10 lat, kiedy to byc moze beda dzieci z jednym i z drugim :D Nie wmawiaj nam, ze on bedzie cierpial, to ty nie chcesz zerwac bo tak ci wygodnnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
zawsze szczery, Ty to sprowadzasz do jednego.;) Przecież mogą się spotykać, rozmawiac ale mimo wszystko pani Autorka nie pozwlala sobie na "więcej"- to się chyba nazwya sumienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzywdze, ale on o tym nie wie wiec nie cierpi. Jak z nim zerwe, jak madrze radzi "zawsze szczery" to bedzie cierpial.i to bardzo właśnie! wy bezduszne potwory! jemu będzie smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona tym jestem
nie nie zdradziłam, bo kocham całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mogą się spotykać, rozmawiac ale mimo wszystko pani Autorka nie pozwlala sobie na "więcej"- to się chyba nazwya sumienie w kolejnym odcinku swiata pelikanow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'masz goraczke?' Czepiasz się słowa "wybacz" czy "nie odświeżyłam"? :) 'no dobra, albo prowo albo niemozliwa kretynka' Obstawiam opcję nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto walczyć
raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
zawsze szczery, więc dla Twojej wiadmosci, miałam podobną a mimo wszystko nie stało się "to" mimo, że mogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
'sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery, więc dla Twojej wiadmosci, miałam podobną a mimo wszystko nie stało się "to" mimo, że mogło 1. co chcesz tym wyjatkiem udowodnic? 2. podobna powiadasz? zdradzilas emocjonalnie, ktos ci wybaczyl a ty dalej "rozmawialas i patrzylas w oczy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wodeego al
wiesz autorko, jesteś zwyczajnie głupia. i takie są kobiety po 25 roku życia? niedojrzała emocjonalnie osoba z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
zawsze szczery, niczego nie staram się udowodnić i nie jestem z siebie dumna, po prostu zadałm autorce pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola qrwiszon
co dwóch to nie jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
Nic nie szkodzi, ze zażartowałeś ;) notbene lubię dowcipnych ludzi a moje moje pyt. było bardzo spontaniczne, nie zastanawiałam na jego retoryką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że Narzeczonemu może być źle i masz rację, nie powinnaś sprawiać Mu przykrości, mówiąc o tym będzie smutny :( w Jego oczkach mogą pojawić się łezki, chcecie tego? bardzo ładnie z Twojej strony, że się o Niego tak martwisz i troszczysz, dobre masz serduszko ❤️ mam nadzieję, że On na nie zasługuje 🌼 Drugiemu też może być smutno jak Go zostawisz :( Jego serduszko może tego nie wytrzymać ❤️ nie możesz tak Go skrzywdzić, będzie mu ciężko na duszy myślę, że powinnaś teraz nie myśleć o sobie, a o Nich czy Im jest dobrze? bo dobro do nas powraca, jak Im będzie dobrze, będzie dobrze i Tobie taka karma rób im dobrze, a będzie dobrze i Tobie Im większej liczbie ludzi będzie dobrze, tym więcej dobrego Ty dostaniesz 🌼 gorąco ściskam i życzę szczęścia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'tak myslalem, ze zwykla goraczka by nie narobila tylu szkod' Odwracaj kota ogonem, odwracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola qrwiszon
ja nie mogę zdradziła czy nie. jaki problem? liczy sie rozkosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czy warto walczyć
Wariacje na temat mojego pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem no halooo
czy warto walczyć co mam zrobic? przeciez nie moge skrzywdzic tak bardzo kogos.Jak mam potem zyc z ta swiadomoscia? Ale z drugiej strony jak mam byc w tym zwiazku i udawac ze nic sie nigdy nie stalo? i zapomniec o tamtym, urwac kontakt. wybacz ale ta wypowiedz twoja mi sie najjmniej podoba, dziewczyno zalatw to jak najszybciej nie mozesz byc z kims z litosc to i tak sie wyda predzj czy pozniej i dopiero bedzie placz bol i zgrzytanie zebow, wez sie w garsc i to zalatw to poprpstu musisz i tyle kochas zkogos innego i z ta osoba powinnas byc jasne jak slonce , a twoj narzeczony zasluguje na szczerosc, takze nie uzalaj sie tutaj i nie szukaj wielkich porad bo ich poprpstu nie "uslyszysz" ja ci zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×