Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

od kiedy samodzielny obóz

Polecane posty

Gość gość
Mój syn ma 14 i w tym roku go puszczam pierwszy raz samego na obóz językowy dla potteromaniaków do UK z kochamwakacje.pl. Prosi mnie od dawna, nie sprawia problemów, więc mu dałam zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jedną z najlepszych opcji spędzania wakacji są obozy młodzieżowe w świetnym towarzystwie. Natknęłam się ostatnio na artykuł,w którym polecana jest także pewna dziedzina sportu -> http://www.caffepiwnica.pl/nauka-windsurfingu -na-obozi... polecam do zapoznania się z artykułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diska

mój syn akurat pojechał w wieku 15 lat ale pojechał na Borsuk Camp - uwielbia morze, windurfing i akurat to było dla niego. Owszem trochę obaw miałam ale jednak bezpodstawnie - wszystko w jak najlepszym porządku było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Do tej pory cały wolny czas spędzaliśmy wspólnie. W ferie pojechaliśmy całą rodziną na obóz narciarski  do Włoch ze szkółką Dimbo. Kuba był świetny - naprawdę. Przekonałam się, że mam bardzo samodzielnego syna. Dlatego w tym roku po raz pierwszy jedzie sam na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Mój syn pierwszy raz w tym roku pojechał ma dopiero 10lat. Wyjazd zorganizowany był przez biuro BUT. Opieka profesjonalna, warunki zakwaterowania też dobre. Dużo ciekawych atrakcji i rozrywek. Syn zadowolony z wakacji. Mówił że za rok też chcę jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×