Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tenderem jechałem

łaskotanie kobiet w paszki piórkiem

Polecane posty

Opowiem Wam moją historię:) Byłam przygotowana do seksu, ubrana tylko w różowe, micro stringi. Mój chłopak zaproponował, że mnie skrępuje i przyczepi do łóżka (mamy idealne do tego łóżko), ale on postanowił zrobić mi " niespodziankę ". Zaczął mnie łaskotać po stopach (mam tam wielkie łaskotki). Nie mogłam wytrzymać i robił to bardzo długo. I tu jest finał. Wstyd się przyznać, ale aż się posikałam ze smiechu... Przez miesiąc seksu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wymieniłam sporo mail-i z osobą o w.w. preferencjach,po pewnym czasie wysłałam trochę swoich zdjęć z widocznymi pachami ale gdzieś głęboko czułam się coraz bardziej zażenowana takim rozwojem znajomości.W pewnym momencie pomyślałam,że drugiej stronie może tylko właśnie o to chodzi,aby "wyłudzić" więcej zdjęć i na tym koniec?.Skończyło się nasze korespondowanie,ale ja nadal czasami o nim myślę i fantazjuję o takich właśnie pieszczotach z jego udziałem...bardzo żałuję,że nie spotkaliśmy się nigdy w "realu"...(Vacuum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kc łaskotki
Ja uwielbiam pod pachami być łaskotana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vacuum
serio cie to kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kc łaskotki
A coś w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaccum
Jak już pisałam,nie poznałam tej osoby w taki "intymny" sposób,jednak On przyznał się ,że ma na tym punkcie bzika i chyba tym samym uruchomił moją wyobraźnię w tym kierunku,a do tego był bardzo pewny siebie.Czy mnie to kręci?-nie przeżyłam,więc nie mam zdania w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kc łaskotki
To widzę że nie tylko ja je lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vaccum
a pachy zawsze starasz sie miec gladkie, czy czasem cos odrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaccum
No właśnie... podobno ten szary ślad ma" to coś "w sobie?. Ja od jakiegoś czasu używam depilatora laserowego gdyż stawiam na gładkość i właśnie to mam.Wcześniej miałam dyskomfort podrażnionej skóry,no ale był szary ślad :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kc łaskotki
Na staram się mieć gładkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vaccum
zdecydowanie ma cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp Vacuum
Hmm... ciekawe,czy fani "łaskotania kobiet w paszki piórkiem" mają także dobry słuch,na tyle,aby podejrzewać ich o echolokację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vaccum
dla takiego tematu na pewno. ja akurat nie jestem fanem tyle samego laskotania, co samych kobiecych pach i tego szarego sladu. a jak jeszcze golilas pachy maszynka, to robilas to bardzo czesto, czy pozwalas sobie na bardzo krotkie, odrastajace wloski, na pare mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaccum
Myślę,że szary ślad zostaje nawet jeśli pachy potraktuje się maszynką,a że tego raczej nie robi się codziennie to 1 czy 2 dniowa przerwa daje wynik o jakim piszesz. Natomiast od łaskotek podobno można przechodzić w dalsze,bardziej podniecające etapy gry wstępnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vaccum
a jak z depilacja strefy intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupcia lupciaa
Ja bym bardzo bardzo chciała być laskotana palcami w rzebra i pod pachami tylko tam mam łaskotki ale za darmo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zębowy_wróż
Coś da się na to poradzić. Ale warto by było najpierw trochę się poznać. Napisz proszę na maila, zawsze miło porozmawiać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jey Tick
Ja swoją Kobiete przykulem do łóżka usiadlem jej na rekach za glowa i nasmarowalem jej gładkie paszki oliwką i łaskotalem je szczotka do włosów myslalem ze ona oszaleje bo byla ubrana w rozowa bluzke bez ramion i nie mogla sie ruszyc , trwalo to 10 min .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotanie to zupa
Mam potwooooooorne gilgotki pod pachami i czasem jak moja córka jak śpię mnie gilgocze( bo śpię z rękami na poduszce ) to umieram ze śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotki są super
Jejku jak ja chcialabym, żeby ktoś mnie łaskotał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"łaskotki są super" - Chętnie Cię połaskoczę:) a gdzie masz największe łaskotki...? Gdzie najbardziej lubisz być łaskotana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszek

Hej jest tu ktoś jeszcze chętny popisać o łaskotkach? Jestem facetem, mam 30 lat i strasznie kręci mnie ten temat :D  jeśli jakaś Pani ma ochotę popisać to śmiało na tickle.mania@wp.pl :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×