Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość podpowiadacz
ostatni post jest tu z maja.ale miło się czyta aktualny o podobnym tytule.może tam zajrzyj "masturbacja w pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czesto dopada w pracy przez tych zbereźników co tu pisują 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zawsze wytrzymujesz? ja czesto pękam i gnam do toalety!Ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tolecie bywa czasem jak na dworcu Centralnym :P wole poczekać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarza ci sie pogmerać niepostrzeżenie pod biurkie U mnie np wywołuje to niesamowitą adrenaline i wrecz coś ekshibicjonistyczego Wiem że wiele kobiet to podnieca że są podpatrywane i same czasem prowokują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
na dworcu centralnym też czasem ktoś ciekawy się zakręcić może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiadacz jasne pełno tam ciekawych ludzików :classic_cool: ja37 jestem sama w biurze tu mam czasem mozliwosc :) tylko necic nie ma kogo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma strachu
ludziki,karly. snilo mi sie dzisiaj,ze bylam zboczona krolewna sniezka,a te male brzuchate grupowo mi dogadzaly.za zupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ponęć nas Na pewno zdarzylo ci sie przylapać jakiegoś faceta zaglądającego ci w dekolt lub sama niby przypadkiem rozchxlając nogi w dość kusej kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nęcić jakiegoś w pracy?:P no nie wiem potem bym nie miała spokoju :P S_M tak przez łącza działam?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś opowiadala mi kumpela jak dostala od chłopaka kulki gejszy włożyła je sobie przed wyjściem do pracy Mówiła że niesamowite uczucie tyle że wzbudzala zainteresowanie drźeniem nóg i rumieocem u swych współpracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go ja jestem----> kurcze ty się lepiej nie zabawiaj bo po kilku razach zgwałcisz sprzataczkę :classic_cool: S_M moge cię obiąc jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjeta i rozrywana to bolesne uczucie 😭 Pees 👄 w łysą głowkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma go ja jestem V34 jestem kurturarny nie ma mowy o gwalcie eee szkoda :O lubie stanowczych męzczyzn :classic_cool: Pees tylko mi tego skalpa nie wysyłaj przypadkiem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M Pees w główkę, bo moja główka już dawno jest głęboko między udami Veeee Będzie jazda na dwa baty ? zawołaj Czarną Wronę pojdziemy na dwie pary :classic_cool: Pees sie zgodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma....----> no takich co to ja się opieram o on mnie opiera :classic_cool: S_M miedzy "chcem a mam" sporo sie jeszcze wydarzyć moze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×