Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość pepinnn
ahahahaha:) a moze Ty tez podniesiesz temperaturke bo Joa_sia chc e tylko jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Chlopaki sa mniej wstydliwi niz my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
ostatnio jak tak drżał jego wacek to na Haiti nastąpiło nieszczęście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje twoje usta na moim czlonku, sa cieple i przyjemnie wilgotne. czuje jak od czasu do czasu dotykasz jezykiem moich jader. prosze cie zebys weszla na stol polozyla sie na boku. wchodzisz i masz na sobie lylko buciki. Kladziesz sie na boku ja tez i robimy sobie to nawzajem ustami. Co chwila odrywam usta od twojej łechtaczki zeby zobaczyc twoje piekne usta na moim czlonku. Wracam do twojej myszki i delikatnie lize twoje wargi od lechtaczki po mniejsza dziurkę. Palcami otwieram twoja myszke zeby wsunac w nia jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Ile masz lat Pawełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie haiti u mnie to tapniecie w kopalni chalemba:( albo to byly moje gazy tzn metan wyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Szept....patrzysz na mnie zachłannie i już wiem czego chcesz... Grzeszmy juz niech sie dopelni nasza rozkosz. Zatapiasz pożądanie w moich oczach i zmysły w czerwieni warg.. będę bezczelnie kobieca... nie powiem nic...będę językiem, dłońmi...czym tylko chcesz... wypijesz mnie kropla po kropli, z pasją oddania i namiętności... z taką dzikością, że już Cię ogarnęło drżenie...Wejdz we mnie jestem gotowa Ty tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Mam raczej mało popularne imię, nie znam drugiej osoby o takim imieniu, więc zdradzanie tego jest dosyc ryzykowne:) Może się znamy z uczelni;) Właśnie kolega z przodu dziwnie na mnie spogląda... Mam nadzieję, że to nie Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Dobra uwaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapie cie za uda i przesuwam do skraju stolu, zakladam Twoje uda na ramiona i wchodze w twoja goraca szparkę. Rękami pieszcze piersi. Czuje jaka jestes mokra. posuwam cie i caly czas mysle o twoich stopach w tych szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
rod blus, byxor, stovlar, underklader :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Czerwona bluzka, getry, kozaki na obcasie i bielizna :P Proszę ;P A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
Nasze ciala delikatnie sie kolysza w rytmie milosnego uniesienia...raz po raz szybciej i namietniej wbijamy sie w siebie ...czujesz ? za chwilke eksploduje jak Twoj metan:)szepcze namietnie .mmmmm.... bylo super,podnosimy nasze ubrania...ubieramy sie przeczesuje wlosy poprawiam makijarz a Ty jeszcze delikatnie calujesz mnie w karczekmmm.cudnie;) poprawiamy krzesla dla niepoznaki ...wychodzac omawiamy zagadnienia wybuchu metanu w kopalni halemba (ruda slaska?) ps.zdjecie?jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
Ile masz lat? Wymarzony przedział wiekowy to 21- 35 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa_sia
makijaz(bledy z podniecenia:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnn
no to ja sie zalapalem w przedziale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinna
pepinn zbyt młody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×