Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwbo

obwisłe pośladki

Polecane posty

Gość siwbo

Cześć, macie jakieś pomysły na jędrne pośladki ? mam 168cm i ważę 52 kg.mam szerokie biodra , ale głównym problemem są pośladki, trochę cellulitu, najgorsze jest to, że są obwisłe i nie mają jędrności. Bardzo proszę o jakieś pomysły i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesssssssska
to zacznij ćwiczyć....jedyna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
przytyj idiotko bo dlatego dupa ci wisi.mam 35 lat i jakos mi dupa nie zwisza tylko jedrna jest jak u 25 latki. To jest tak jak ktos naokraglo sie odchudza itp to potem dupsko wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwbo
to jest okropne nie jestem idiotką, i nie odchudzałam się nigdy bo nie mam z czego :p więc jak nie wiesz to nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest okropne
ja wiem tylko tyle ze mi dupa wisiala jak mialam niedowage. A autorka za malo wazy i tyle.odkad normalna wage mam dupa mi nie wisi i tyle.Rower najlepiej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zacznę ćwiczyć 8 min buns. też jestem szczupła, więc odchudzać się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wlasniejajajaa
mam ten sam problem no ale musze sie przyznac ze do tego zero motywacjii do cwiczen, po prostu jestem chyba za leniwa i mi sie nie chce a pupa coraz bardziej idzie w dol... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwbo
o kurka , co to są za ćwiczenia te 8 min buns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są na youtube, wpisz 8 min buns i znajdź ćwiczenia, co facet w pasiastych gaciach prowadzi. krótko trwają, ale myślę, ze skuteczne, bo po dwóch razach tak mnie nogi bolały, że hej. robiłam 8min buns, 8 min legs i 8 min ABS, to ostatnie to na brzuch. ściągnęłam sobie te filmiki i zacznę robić tak koło połowy marca, żeby na lato poprawić to i owo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ćwiczenia Cię uratują :) wymodelowane mięśnie dobrze wyglądają pani lat 35 mogłaby jednak darować sobie ocenę inteligencji innych na podstawie jednego lakonicznego postu. wiek zobowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwbo
Zaczęłam ćwiczyć 8 min buns :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jak pisałam, zacznę później, coby się zapał nie skończył za szybko. a jak będzie coraz cieplej na dworze i zaczniemy ściągać te kurty, to i motywacja będzie większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysssja
Czy jednak ćwiczenia nie pomniejszą jeszcze pośladków? przecież żeby pośaldki były odstające muszą mieć tłuszcz a ćwiczeniami się go spala. samymi mięśniami nie osiągnie się mega odsatjącego tyłka. nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek6663
ja powiem tak...duzo czasu jezdzilam regularnie na rowerze:) wybralam to zamiast biegania bo wieksza frajde mi sprawia:P ale dupa mi stala caly czas w miejscu:(:( i strasznie to demotywuje wiecie jak ma cos niby pmoc czlowiek sie stara a tu......Dupa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszezapraszam
http://www.mnbbc.com/forums/showthread.php/837-Nowe-Eksperymenty-Treningi-On-Line-dla-Pa%C5%84-i-Pan%C3%B3w-Informacje-i-wst%C4%99pna-rekrutacja Eksperyment „Specjalizacja na pośladki. Jest przeznaczony dla kobiet. Celem podstawowym jest nauka poprawnego budowania mięśni pośladkowych. Cel realizowany jest poprzez: -Nauke poprawnego utrzymywania prawidłowej postawy ciała, która jest najważniejszym limitatorem rozwoju pośladków -Nauke anatomicznego używania mięśni pośladkowych podczas wykonywania ćwiczeń siłowych i plastycznych -Naprawę bilansu sił odziałujących na biodra -Przywracanie kobiecych C-kształtnych pośladków Drugorzędnym celem eksperymentu jest naprawa mankamentów kobiecej nogi. Wszelakie „ixy, „przerwy, „jednostronności, „odjędrnienia lokalne i fizyczne słabości zostaną indywidualne zaadresowane. Czas trwania 6 tygodni, w ramach których odbędzie się 18 wysokoobjętościowych sesji na mięśnie pośladkowe i wsparcie nóg oraz 12 sesji uzupełniających na resztę ciała. Minimalna liczba uczestniczek 10. Maxymalna liczba uczestniczek 25. Dla kogo jest eksperyment: -uczestnik musi spełniać podstawowe wymogi eksperymentów -Bodyfat 4-19% [mogą zostać dopuszczone 2-3 osoby z BF wyższym] -Osoby ze słabo rozwiniętymi mięśniami pośladkowymi -Osoby nie potrafiące skutecznie używać mięśni pośladkowych -Osoby cierpiące na lokalny niedorozwój mięśni piersiowych tzw. „Brak pośladkow, „Płaskie pośladki, „Krótkie/Chłopięce pośladki, „Wiszące pośladki, „Brak jędrności pośladków, „Ścięte pośladki. Na dodatek równorzędnie będa uzupełniane ubytki w ramach nóg tj. IXY itd. -Osoby które nie mogą wyczuć mind muscle przy ćwiczeniach angażujących mięśnie pośladkowe Dla kogo nie jest eksperyment: -dla osób nie spełniających podstawowych wymogów eksperymentu -dla osób nie dysponujących wymaganym sprzętem[lista zostanie z czasem dodana] -dla osób chcących rozbudować całe ciało równomiernie -dla osób niecierpliwych i niedokładnych -dla osób bez diety -dla osób które nie mogą nadać eksperymentowi 6 tygodni priorytetu w swoim życiu -dla kobiet które chcą gubić tłuszczyk!!! Nię będziemy się „odchudzać!!! [to robiliśmy w E1 i E3] -dla kobiet które nie lubią wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Polecam Ci hoola hop. Machaj codziennie po 30 minut i zobaczysz, że ujędrni Ci się tyłek. U mnie podziałało na maxa. Uważaj tylko na stawy kolanowe, bo mogą boleć przez obciążenie. Najlepsze są na to kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
ja ci polecam bieganie i tez zalozylam podobny temat pare dni temu i razem z dziewczynami uzgodnilysmy ze najlepsze jest bieganie, rolki i cwiczenia z wymachami nog w pozycji stojacej i na kleczkach keidy unosisz noge pod katem prostym w gore i napinasz poslady. moje obwisle poslady juz sie troche ujedrnily od biegania, ogolnie poprawia mi sie sylwetka, schudlam pare kg i cwicze kondycje. tak wiec wskakuj w dresik i heja w pole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika92lbn
I dlaczego ją wyzywacie? Dziewczyna pyta i chce odpowiedzi a nie wyzwisk... Po pierwsze faktycznie musisz troszkę przytyć. Po drugie musisz zastosować odpowiednie ćwiczenia- poczytaj sobie o tym np tutaj http://beactive.pl/fitness/jak-miec-jedrne-posladki-najlepsze-porady ;) A po trzecie - to jakaś bielizna też by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD SPAMERZY Z BEACTIVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

@€&Ja tez mam ten problem,trochę ćwiczę, jestem większość dnia w ruchu.. nie obzeram się jakos ale diety tez sie stosuję ponieważ jestem szczupła.. tylko to niestety w dalszym ciagu nic nie pomaga na moją pupę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

Rób 2-3 razy w tygodniu ten trening:

https://www.youtube.com/watch?v=8QN6eMo1cUI

Już po miesiącu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×