Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

hanka a pytałaś te Pani czy 30 min wystarczyłoby im na dekorację Kościoła ? Bo jeśli tak to Ja jak najbardziej bym na to przystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas poradni nie dało się przesunąć,ale mogliśmy ustalić sami porę-spotykaliśmy się z takim Panem i super było,nawet mojemu mężowi się podobało-nie było nic na siłę.fajne nawet były te spotkania,mieliśmy pytania to mogliśmy je zadać i bardziej pod tym kontem było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, moze akurat uda sie ze w te 30 minut babeczki sie uwiną...no ale to nie zmienia faktu, że tamta dziewczyna nie fajnie postąpiła i chce korzystać z czyiś pieniedzy i zaangażowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hanka nie zazdroszcze... heh... moze jestem swinia ale ja bym jeszcze tak robila zeby myslala ze bedzie ta dekoracja poczym udekorowala po jej slubie... bo ona wcale fajnie nie postapila... slub malo nie kosztuje a ona kilku zlotych zaluje na dekoracje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki wiecie co ja mam ślub 7 maja i jasna cholera pojęcia nie mam jak to będzie z tą dekoracją kościoła te dekoracje to samemu trzeba załatwić czy jak ?? w sumie ksiądz wziął od nas nr tel żeby dogadać się z wcześniejszą bądź późniejszą parą odnośnie kaski - kurde musze chyba do kśiędza sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ja...no dekoracje sama załatwiasz, najlepiej zapytaj sie ksiedza czy ktos w tym dniu tez bierze slub...to wtedy mozecie podzielic koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lepiej podzielic koszty. W moich okolicach koszt wystroju Kościoła to jakieś 1300 zł. Jeżeli będą np 3 ślubu koszt takiej dekoracji to jakieś 400 zł od pary. Różnica ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss to kolejna sprawa na głowie byłam przekonana że dekoracja jest a z kad ta myśl ?? otóż w tym samym kosciele co my bierzemy slub byłam na 3 i dekoracja zawsze była ta sama -jeszcze mówicie że to taki koszt MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ja...z tego co piszesz, to może być też tak, że ksiądz "zaopatruje" się z jednej kwiaciarni i ze to on załatwia dekoracje...moze z tą kasą właśnie o to mu chodziło, że wy mu dacie coś dodatkowo (tak jak inne pary) i on zamówi dekorowanie...może to tak u was wygląda? na pewno musisz się wybrać do księdza i dogadać jeśli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko cdd
:0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko cdd
:0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) buhahahahah :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) hy :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko cdd
:0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) dziwki :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :):0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :) :) :0 :) :) :) L :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ja.. nie dziwie się, że tak myślałaś. Jednak jest taka moźliwośc, że jednak ksiądz ma swoją osobę od dekoracji. Np. w moim Kościele na bukiety kwiatów do Kościoła trzeba dac Księdzu i ktoś od niego te bukiety ustawia w Koście. Trochę to dziwnie bo równie dobrze mogłyby to zrobic Panie przeze mnie wynajęte do deokracjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o dekoracji kościoła jeszcze nie myślałam, wiem, że jeden ślub jest przede mną i jeden po mnie, w czerwcu pójdę z dokumentami to się dowiem, czy tamte pary coś robią, jak tak to jak najbardziej się dołożę do kosztów, ale jeśli one nie chcą, to ja też sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dekoracją zajmuja sie panie sprzatajace kosciol, ale naprawde jedyne co wchodzi w jej sklad to bukiet przed ołtarz. z firmą sie dogadałam na 600 zł na 3 pary po 200 zł, wydaje mi się że przy wszystkich kosztach te 200 zł nie robi różnic. w poniedziałek umówiłam sie do proboszcza i postramy sie przesunąć ten ślub o 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co z dekoracjami u mnie w kościele...nawet nie wiem czy ktoś ma w tym samym dniu ślub :P jedynie to mam na oku znajoma kwiaciarnie, wiec mam nadzieje ze jak u nich zamowimy wszystko to nam dadza znizke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka no to macie na prawdę przystępną cenę za przystrojenie Kościoła. Mam nadzieje, że ksiądz Wam przesunię Ślub o te 15 min. mila ja jak narazie też nie mam pojecią czy będą jakieś inne śluby w tym dniu co my. Pdejrzewam, że około 3 będzie bo wrzesień to raczej oblegany miesiąc na Śluby, a już wogóle początek września. Dlatego właśnie szybciej zajeliśmy sobie godz 16. Co do kwiaciarni też mam jedną na oku i pracuje tam moja ciotka więc tak myślałam że pójde tam 3-4 miesiące przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, no ja właśnie myślałam podobnie...wybierzemy sie jakies 3 miesiace wczesniej do ksiedza to od razu zorientujemy sie jak to jest z ta dekoracja i czy sa jakies sluby w tym dniu :) poki co to myslimy o tym zeby w koncu zrobic liste gosci, bo jeszcze nie mamy :D wczesniej tak wstepnie liczylismy...a teraz juz przydałoby sie zrobic jakas taka oficjalna, zeby wiedziec np. ile zaproszeń...tylko coś nie możemy się do tego zebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy listę, ale niekompletną. Co do kilku osób już zdązyłam zwątpić. A rodzice M. nie zdecydowali się konkretnie co do kilkunastu osób. Mila co do zaproszeń to powinno ich być około połowy do ilości miejsc na weselu. U nas bedzie 70 osób, zamówiłam 40 zaproszeń. Oczywiście każdy to oblicza wg własnego uznania :) Uwierz mi, że przy liście gości będzie dużo dylemtów itp Więc róbcie jak najszybciej, żeby był cza na ewentualne zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widziałam to ty zamawiałaś zaproszenia bez wpisanych osób...a ja chce uniknąć bawienia się już z tym... myślałam o tym żeby mi już ładne wysłali a ja tylko rozdam...dlatego konieczna byłaby taka lista juz na cacy :D a my cały czas podchodzimy na luzie do tego wesela...i jak widac nawet listy gości nie chce nam się zrobić :) zdążymy kiedyś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam w decorisus na 50 gości 30 z pełną personalizacją i 4 puste... Wszyscy są nimi zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie pustee
jak mój słój po ogórkach tępe suki z was,puste i obłudne :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie pustee
:D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja nie mam wypełnionych tylko nazwisk gości ponieważ stwierdziłam, że do końca będą na pewno jakieś zmiany więc zaproszenie byłoby do wyrzucenia. A wpisać nazwisko to dla mnie nie problem, nawet wydaje mi się, że ładniej to wygląda jak raczysz samemu wypisać nazwisko gościa. Ale to już każdy wg własnego uznania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproszenia mam już upatrzone i zamówię je na początku marca gdy już na 100% będę wiedziała że mamy ślub o godzinie która była ustalona z księdzem.ja tez zamawiam z personalizacja gości listę już mam.nie chce mi się bawić w wypisywanie.zresztą charakter pisma mam taki sobie więc musiałabym wykorzystać do tego siostrę:)a ona lubi się mylić:)więc nie będę się denerwować niepotrzebnie.parę dni temu byliśmy po metrykę chrztu mojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusiaczek bredzisz jak
potrzaskana Bardziej elegancko wygląda jak wydrukujesz nazwiska widac przynajmniej że osoby które zapraszasz sa ważne do ciebie Zaproszenie które wypisujesz ręcznie może być uznane że wzięłas kogos na doczepke bo ktoś ci odmówił inny juz sie wypisuje recznie zaproszen w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam wczoraj u proboszcza i udało się nam przesunąć ślub o pół godziny, zgodził się na dekoratorkę, sypanie płatkami i śpiewaczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, to super :) chyba toche dziewczyna, ktora ma ślub przed Tobą się zdziwi :P ja w końcu zorbiłam liste gości ze swojej strony...i po baaaaardzo dużych cięciach wyszło 70 osób...:/ od meza bedzie pewnie powyzej 80...bo mimo ze nie maja duzej rodziny to zapraszaja jakas daleka...ale to ich sprawa jednak myslalam ze u mnie wyjdzie troche mniej...ale czego ja wymagam skoro jak policzyłam rodzine (razem z rodzeństwem rodziców i ich dziećmi) to wyszło mi 100 osob :D no i niestety zrobiłam selekcje kuzynów i kilku kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×