Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość frycia.1987
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Planuje wesele na 06.08.2011 mam zalatwiona sale w tym catering,przybranie, ciasto, kamerzyste i ustrojenie kosciola, zespol. Co do sukni to w maju bede zalatwiac, obraczki w czercu z naszego zlota. Tylko martwie sie tym ze ja i moj narzeczony nie mamy kursow przedmalrzenskich, jedziemy nie dlugo do ksiedza i mam nadzieje ze nam pomoze. Jak wy sobie poradziliscie z tymi kursami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zrobiliśmy kurs weekendowy :) i teraz przed nami jeszcze tylko jedno spotkanie w poradni :) Mnie się wydaje, że mało mam załatwione... zaproszenia jeszcze nie wybrane, kielichy dla nas na wesele, garnitur, obrączki - to plan na ten tydzien, bo jadę do rodzinnego miasta, to moze uda nam się coś zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a gdzie robiliscie kurs i jak wogole to sie odbywalo?? jaki termin wesela masz?? ja mam 5 miesiecy i dowiadywalam sie wszedzie ile przed powinnam wszystko organizowac, za miesiac zalatwiam zaproszenia a reszte 2 miesiace przed wesele i wiem ze tyle czsu wczesniej mi wystarczy, bo naj wazniejsze juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dano jakos tu mnie nie było. Ale u mnie wszystko stoi, jedynie co się zmieniło to odebrałam obrączki i nadal załatwiam poradnię. Ale Pani w naszej parafi jest chora i nie wiadomo kiedy wróci i podobno ma ustalone sztywne terminy spotkań, a z pracą mojego narzeczonego tak się nie da, bo nie ma możliwości zamiany dnia:( Carmen masz bardzo dużo załatwione, to co Ci zostało to takie mniej wazne rzeczy, bo nie trzeba zaklepywac terminu w jakiejś firmie, tylko wybrać, znajdziesz wolny czas to na pewno to załatwisz. frycia- co do nauk przedmałżeńskich to tak na prawde jest około 10 spotkań, każda prafia robi to inaczej, jedni raz w tyg i wtedy to trwa 10 tyg, inni raz w tyg ale po 2 godziny jednocześnie i wtedy 5 tyg. Ja jestem też po weekendowych naukach u Dominikanów. Co prawda 18 godzin, trochę więcej u mnie było ,ale tylko w dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dano jakos tu mnie nie było. Ale u mnie wszystko stoi, jedynie co się zmieniło to odebrałam obrączki i nadal załatwiam poradnię. Ale Pani w naszej parafi jest chora i nie wiadomo kiedy wróci i podobno ma ustalone sztywne terminy spotkań, a z pracą mojego narzeczonego tak się nie da, bo nie ma możliwości zamiany dnia:( Carmen masz bardzo dużo załatwione, to co Ci zostało to takie mniej wazne rzeczy, bo nie trzeba zaklepywac terminu w jakiejś firmie, tylko wybrać, znajdziesz wolny czas to na pewno to załatwisz. frycia- co do nauk przedmałżeńskich to tak na prawde jest około 10 spotkań, każda prafia robi to inaczej, jedni raz w tyg i wtedy to trwa 10 tyg, inni raz w tyg ale po 2 godziny jednocześnie i wtedy 5 tyg. Ja jestem też po weekendowych naukach u Dominikanów. Co prawda 18 godzin, trochę więcej u mnie było ,ale tylko w dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna już puka do naszych drzwi, przyroda powoli budzi się do nowego życia. Czas obudzić w sobie swoją stronę piękna - zapraszam na warsztaty makijażu GLAZEL "Piękno w Twoich rękach". Warsztaty makijażu kieruję do wszystkich dziewczyn i Pań, które znają wagę dobrej prezencji i chcą zawsze dobrze wyglądać. Jeśli pragniesz nauczyć się wykonywać swój makijaż w sposób prawidłowy, dobierając kolory odpowiednie do swojej urody to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Sprawdź w jaki sposób możesz skorygować niedoskonałości, a jak uwydatnić, to co warto pokazać. Udział w warsztatach to inwestycja 270 zł, ale z okazji Dnia Kobiet firma Glazel w prezencie obniża cenę do 150 zł, przy czym inwestycja zwraca się w kosmetykach Glazel, zestaw: mascarę, kredkę do oczu, cień prasowany, cień sypki, mini podkład coverderm, błyszczyk - otrzymuje każda uczestniczka wraz z certyfikatem ukończenia warsztatów. II etapem warsztatów jest spotkanie na temat codziennej pielęgnacji skóry z kwalifikacją rodzaju Twojej cery, doborem kosmetyków do Twojej cery i zabiegami pielęgnacyjnymi. A na koniec niespodzianka. Wśród uczestniczek obu stopni warsztatów wylosujemy METAMORFOZY zakończone sesją fotograficzną, którą poprzedzą stylizacja, dobór fryzury i makijaż. Warsztaty odbędą się 19.03.2011 w sześciogodzinnym bloku tematycznym, w sali konferencyjnej ZAZ w Siedlcach przy ul. Chopina 10. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy 668 161 601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx walnij sie w czoło bo bredzisz Nauki tyle nie trwają,ktoś cie robi w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
tez mysle ze to nie nauki a kursy..z tego co wiem to kursy musimy sobie sami zalatwic a nauki bedzie prowadzil nasz ksiadz indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaavila w mojej parafi ksiadz prowadzi jedną godzinę w tyg i nazywa to naukami. Dlatego zrezygnowałam i zrobiłam gdzie indziej. frycia kursy to inaczej zwane nauki. To jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
no wiesz nie wiem bo moj ksiadz twierdzi co innego, kursy zazwyczaj robi sie w szkole sredniej na katechezie ale ja akurat nie mam bo sie zwalnialam z religii. nie bede sie spierac bo moze kazdy ksiadz twierdzic co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszam do zapoznania się z galerią i cennikiem na stronie www.wdniuslubu.pl W razie zainteresowania bądź chęci obejrzenia większej ilości zdjęć zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź pisania na GG lub e-mail . Kontakt: tel. 503 196 896 lub 505 258 538 e-mail: wdniuslubu@o2.pl lub lady_oriental@o2.pl GG. 82 71 521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszam do zapoznania się z galerią i cennikiem na stronie www.wdniuslubu.pl W razie zainteresowania bądź chęci zapoznania się z większą ilością zdjęć, zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź pisania na GG lub e-mail. Kontakt: tel. 503 196 896 lub 505 258 538 e-mail: wdniuslubu@o2.pl GG. 82 71 521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nauk to zależy od diecezji! w mojej jest tak, że trzeba zrobić nauki przedmalżenskie (10 spotkań) nauki przedślubne (3 spotkania) i poradnie rodzinną (3 spotkjania) ale ponieważ mieszkam teraz w innej diecezji bo tam studiuję i nie mam możliwości odbyć tych nauk u siebie, więc zrobliśmy nauki weekendowe, zgodne z wymogami tej diecezji w ktorej asktualnie mieszkam, oczywiscie wszystko za zgodą proboszcza, który udzieli nam ślubu, bo nauki tam są troszkę inne i skladaja sie z 10 apotkan przedmalzenskich, 3 spotkan w poradni i dnia skupienia w kosciele :) jesli chodzi o nazwę kurs/nauki, to też w zależności, nawet roznie w roznych parafiach to nazywają :) wiec nie ma się co spierać :) Jutro mam 1 przymiarkę sukni:) i spotkanie z dekoratorką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
carmen a ty na kiedy masz termin slubu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
A co juz masz zalatwione i co musisz zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betibio
A macie juz suknie śłubną - jak nie to ja mam bon podarunkowy na rabat 10% do salonu na zwierzynieckiej w Krakowie mogę oddać bo ja już jestem po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunius
ja miałam tez ten rabat - rozdawali na targach - kupiłam z tym rabatem tam suknie za 1499 zł i jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) super ze coraz wiecej dziewczyn sie pojawiło :) u nas przygotowania, jak stały w miejscu tak dalej stoją....choć w sumie mieliśmy dobry początek, bo wybraliśmy zaproszenia...ale jednak zrezygnowaliśmy, czyli dalej zero postępów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do nauk...to dużo zalezy od parafii...w mojej rodzinnej nauki trwają prawie 3 miesiące, w każdą sobote po mszy wieczornej godzina... my bylismy na jednodniowych, które trwaly teoretycznie 5 godzin bardzo dużo zalezy jednak od księdza i od jego podejścia do tego tematu choć i tak raczej nie mamy na co narzekać, bo nie wiem czy słyszałyście o tych zmianach, które kościół wprowadza co do ślubu kościelnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtfgde
schujacie mam pytanie odnosnie sukien slubnych i salow- czy ktoras z was obdzwania salony w roznych miastach (bo model sukni juz wybrany) i pyta o ceny w salonach i czy was informuja o tych cenach? czy nie podaja cen przez telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie z naukami wyglada tak: 3 spotkania z ksiedzem, jedno grupowe z babka z poradni(wyprosila nas i kazala przyjsc na drugie indywidualne pod koniec marca i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś przymiarkę sukni :) wszystko bardzo fajnie :) i w koncu zdecysdowałam się, że jednak będę miałą welon :) bo nie byłąm poki co przekonana :) poza tym byłam dziś na spotkaniu z dekoratorką :) i wybrałam sobie wystrój w kolorze bordowym :) oczywiście bordo będzie złamane bielą, żeby nie było za ciemno :) A mam do Was pytanie odnośnie pierwszego tańca:) macie już wybrane piosenki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen, po pierwsze pochwal się zdjęciem swojej sukni :) a po drugie... wybacz ale czy Ty nie za bardzo sie spieszysz? jest jeszcze bardzo duzo czasu...a takie rzeczy jak wybor kolorow wystroju, kieliszkow to juz raczej duperele... nie wiem od kiedy czytasz temat...ale jestem przykładem tego ze mozna zorganizowac wesele na 20 osob w ciagu 1,5 tygodnia...dlatego wiem ze nawet gdybys miala 200 gosci, to po zalatwieniu tych najwazniejszych spraw pt. sala, zespół, kamerzysta, fotograf, suknia no i pozniej jeszcze zaproszenia...to całą reszte można spokojnie bez paniki, latania, denerwowania sie itd. załatwić w porywach 3 miesiace przed weselem... nie dajmy sie zwariować, slub i wesele to wazne sprawy dla nas...ale trzeba pamietac zeby nie stały się celem życia :) to tak...żeby się zatrzymać i pomyśleć jakie jest głowne wydarzenie tego dnia a co do pierwszego tańca...to u nas naprawdopodobniej któraś z tych piosenek: http://www.youtube.com/watch?v=MLxTEV5vpyg http://www.youtube.com/watch?v=6aUBuQ0PerM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila, wiesz ja nie mieszkam tam gdzie będzie ślub i wesele, jestem teraz na urlopie, więc muszę załatwić jak najwięcej rzeczy, sami się zdecydowaliśmy się, że wesele będzie w sierpniu w Boże Narodzenie i wiele spraw zalatwilismy w tygodnbiu miedzy swietami na sylwestrem, bo potem wyjezdzalam :) Poza tym, pani, która będzie robiła nam wystrój powiedziała, że potrzebuje znać szczegóły najpóźniej 5 miesięcy przed weselem, więc decyzję jakąś musiałam podjąć :) zresztą są ludzie, którzy takie rzeczy planują 2 lata wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wczesniej tez wychodzilam z założenia ze im szybciej tym lepiej...choc moze bardziej chodzilo o to ze nie moglam sie doczekac slubu i chciałam wszystko szybko zaczac teraz tez czekam na niego z wielka radoscia, ale do samych przygotowan podchodze z wiekszym dystansem...wychodze z założenia, że skoro udało nam się zorganizować przyjecie i slub cywilny w 1,5 tygodnia to teraz za przeproszeniem z palcem w tyłku sobie poradzimy :D carmen, a nie zwrocilam uwagi zebys pisała jakie duze robicie wesele, chyba ze mi cos umkneło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wesele na 160 osób ;) tzn tyle będziemy prosić, zobaczymy jak to wyjdzie ostatecznie, jak ludzie potwierdzą obecność :) ja jestem zdania, że wesele spokojnie w 3 miesiące mozna by było zorganizowac, ale nic nie poradzimy na to, że wiele rzeczy trzeba rezerwowac duuuzo wczesniej... choc my i sale i zespol rezerwowaliśmy pod koniec grudnia, czyli 8 mies przed ślubem :) zespol uwazam mamy super, a sala, cóż, wersal to nie jest, ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Ja mam w sumie wszystko zarezerwowane a co do szczegulow to orkiestra,sala-menu,kamerzysta,dekoracja kosciola-wszyscy chca sie spotkac dopiero tydzien wczesniej aby niczego nie zapomnieli ale wiem ze te osoby sa sumienne i robia naprawde swietne wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie właśnie np ustalanie na sali menu to tydzien wczesniej, jakies dwa tyg przed trzeba załatwić kwiaty...choć bukiet ślubny to można tydzień wcześniej, ciasto....jakis miesiac wczesniej miejsca w hotelu, transport na sale...no i z tego co pamietam to zespoł tez chce sie spotkać 3 miesiace przed... wiec bez problemu, wazne zeby miec te najwazniejsze rzeczy zalatwione...a z reszta to nie ma co sie spieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×