Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

ja nie planuję fontanny :) za to nocne jedzonko z grilla w ogrodzie restauracji ( żarełko samo przez się by się kłóciło :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam we Wrocławiu 4 dni w tygodniu bo tutaj studiuje, ale jestem zameldowana jakieś 70 km od niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...aż rzeczywiście zaczęłam się zastanawiać nad żołądkami gości...czekolada z kiełbasą i wódką nie koniecznie się komponuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zamowiłam w AREN'Art i za komplet zapłace 2080zł ale to dlatego ze zamowilismy bardzo masywne obrączki damska ok. 6g a męska ok 7g. tak to na standardowe obrączki starczy 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7---> Ty gwarantujesz tylko dobrą zabawę- za gości nie będziesz myśleć :):):) dziewczyny, czy u Was jest zwyczaj wręczania prezentów dla rodziców ( kosze kwiatów etc.)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rozmowę :) mam nadzieje ze temat się w końcu trochę rozkręci, bo powoli chyba umierał :P....może razem jakoś przebrniemy przez ten okres przygotowywań:) Ja zmykam, bo luby zaraz przyjedzie:) trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u mnie rodzice dostają kosz kwiatów i jakis upominek, ale widze ze u mnie wchodzi moda na dziekowanie dziadkom i rodzicom chrestnym ale całe szczescie w tym samym czasie i dostają oni różyczke i dedykację muzyczną. no i babcie pękają z dumy ze ich wnuki chcą sie jeszcze nimi chwialic i im dziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
powiedzmy, ze w naszym wypadku oferta bedzie duzo korzystniejsza jesli bedziemy malzenstwem :) W kazdym badz razie poki co ta kwestia jest przez nas rozwazana bo jednak wolalabym isc do slubu jako panna młoda a nie "mloda mężatka" ;) . A jesli chodzi o wesele - u mnie lista gosci to 187 osob, z tego napewno kilkadziesiat sie nie pojawi ( osoby starsze, z daleka, itp) wiec mysle ze ostatecznie bedzie to kolo 120 - 140 osob. Wesele w dworku, w staropolskim stylu, z takim tez jedzeniem, wiejskim stolem, troche jak z Pana Tadeusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jest...w czasie wesela....ale ja chyba z tego zrezygnuje i poprosze zeby pod koniec ceremoni slubnej cos ladnego zagrali i podejdziemy do rodziców z jakimis ladnymi upominkami i im podziekujemy. Bo puszczanie w trakcie wesela piosenki "cudownych rodziców mam" to jakos strasznie oklepane jest i szczerze to mnie się nie podoba. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
Przytulkicia to pochwal się tymi obrączkami :) Masz jakiegos linka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na podziekowanie wybrałam taką piosenkę http://lala-la.wrzuta.pl/audio/6yZqGaKqyOh/podziekowania_dla_rodzicow_-_cliver_-_podziekowania_dla_rodzicow a wybrałam ją zanim jeszcze planowałam ślub bo wiem ze cudownych rodziców mam jest juz oklepane a ta piosenka bardzo mi sie podoba a jeszcze fajniej bo wiem ze chlopak z zespołu który mam zaspiewa jeszcze lepiej i troche szybciej by reszta gości mogła sie troche pobawic w kółeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i najpierw trzeba wejść w "złoto" a potem "obrączki" bo od razu nie chce połączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
Śliczne :) Moja tez jest bez brylancika, mimo iz wszyscy mnie na niego usilnie namawiali. Dla mnie obrączka = brak kamieni, ale jak kto lubi :) U mnie bedzie to wzor 304 z apartu, kosztują w tej chwili 1423 zl a na zamowieniu mam cene 1328 zl... i tyle tez w ostatniej chwili zaplacilismy. Niby 100 zl jeszcze mozna przezyc ale jak widac wyzej teraz cena ich ma wynosic 1490, to ze poki co są 70 zl tansze to podobno tylko chwilowy rabat ( inf od pani z apartu) No i nasze są z mieszanego zlota bo taki tez jest moj pierscionek zareczynowy i złota tylko z zóltego złota mi sie nie komponowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnei póbuje sie "dobic " :) my chcemy dwukolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne! my myślimy o czymś takim jak w pierwszym rzędzie drugie od prawej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
Jesli chcecie sobie zerknąc, wystarczy wpisac w wyszukiwarke na stronie apartu w dziale obrączki "304" Albo wejsc w kolekcje pocalunek i to są pierwsze od lewej w gornym rzedzie. Jak sie kliknie na obrączki a potem kolekcje - to te co wyskoczą duuuuuuze obok takiego wierszyka - to tez są wlasnie te tylko z brylantem :) Jeju mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuję dziewczyny! na poczatku chcielismi inne zeby było tez troche "matowego " złota ale jak sie dowiedzielismy ze to sie wyciera z czasem i robi sie pólmat to zrezygnowaliśmy i mamy całe błyszczące. popijajac cappucino Twoje też są super i musze przyznać ze to jedne z niewielu które podobają mi się z łaczonego złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję, nam własnie podobają sie błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
Dziekuje bardzo :) Pewnie ze blyszczące! U mojej siostry matowe wytarly sie po 3 miesiacach... okropnie to uciazliwe, ciagle trzeba odnawiac. Nasze sie swieca jak nie powiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappucinko-->> świetne, widze dziewczynki,że jednak idziemy z nurtem :) teraz chyba modne są "dwa kolory"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o piosenke- podziękowanie to będę równiez szła za falą- "Cudownych...", tyle że zaśpiewa mi ją moja najserdeczniejsza przyjaciółka która w kościele wykona jeszcze Ave Maria :):):) ( przyjaciółka jeszcze o tym nie wie, ale cóż...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):) podoba mi sie ta piosenka cliver dla rodzicow... :) moze faktycznie tez sobie ja wezme.. a powiedzcie mi.. dajecie podziekowania dla chrzestnych ?? bo na przyklad do mnie przyjdzie tylko chrzestna i chrzestna mojego D. .... i chyba nie bedziemy dla chrzestnych robic podziekowan... moze ew. jakis bukiecik ..?? albo moze by ich orkiestra zaprosila do koleczka przy piosence dla rodzicow?? tak w polowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja przygotowuje podziękowanie tylko dla rodziców... cóż, niestety dziadków juz nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przede wszystkim bardzo cieszę się, że aktywnie 'forumkujecie'. Trochę się zaczytałam w waszych rozmowach i chciałabym coś dodac od siebie. Mila7 napisałaś, że ty zapłacisz za fotografa i kamerzystę ze swoich odłożonych pieniędzy, u nas za to płaci Pan Młody. Ja jestem z Poznania. Jeśli chodzi o obrączki My zapłaciliśmy 2 tys. i też jubiler wspominał, że lada dzień będą o wiele droższe. Powiem Wam jeszcze szczerze, że robicie duże wesela, przy waszych moje jest malutkie bo na 70 osób ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×