Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwyczajna mama

wymioty mojego dziecka

Polecane posty

Gość zwyczajna mama

witam!staram sie jak tylko potrafiedobrze opiekowac synkiem ktory ma 6 miesiecy, ale mazktory jest kierowca zawoddowym i bywa w domu 2 wekendy w miesiacu caly czas mnie krytykuje. najgorsze jest to ze ja tez juz zwatpilam w tym tygodniu maly zwymiotowal juz 2 razy bo chyba za duzo mu dalam jesc, trudno mi ocenic czy maly juz sie najadl, karmie go lyzeczka bo nie chce butelki i piersia ale juz tylko w nocy bo nie chce.w poudnie dalam mu banana skrobanego lyzeczka, chyba byla grudka w jedzeniu i zwymiotowal. ostatnio byl przy takiej sytuacji maz i na mnie nawrzeszczal, mam dosc i karmienia i meza. dodam ze siostry meza i mama nie karmily piersia i dawaly dziecia inne jedzenie juz od 3 miesiaca, a od pol roku dzieci juz odpychaly sie w chodziku, nie potrafiac jeszce dobrze siedziec, jadly WSZYSTKO!!!doslownie nawet sos pieczakowy w wieku pol roku i popijaly maslanka. krytyka mojego meza mnie juz przerasta. maly spi w lozeczku ale czasem bywa tak ze obudzi sie w srodku nocy i nie moze zasnac i biore go do lozka bo nie mam sily ciagle wetawac go przykrywac i dawac smoka, to maz mi wypomina ze dzieci w jego rodzinie same spaly i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×