Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goleman

3zona

Polecane posty

Gość allllka
Dziewczyno uciekaj z tego chorego układu póki czas. Wyszłam za mąż za rozwodnika. On oczywiście mówił , że żona go zdradzała. Prawdę to myślę tylko on znał. Facet był nie do wytrzymania po slubie. Rozwiedliśmy się, bo nie sposób było z nim żyć. Aha no i oczywiście powodem już ostatecznym rozwodu była jego zdrada. Facet nic się nie zmienił. jego motto życiowe to coś w stylu , że przy jednej dziurze i kot by zdechł. Z pewnością takiemu jak Twój podobają się kobitki i stąd rozwody. Żal mi Ciebie, ale jeszcze masz szanse znaleźć fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goleman
moze masz racje,,,,,,,jest jeszce czas by uciec,bo on czeka na rozwod,,,,,a do tego czasu zadko sie widujemy,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3zuzia
kobieto uciekaj od tego chlopa.cale zycie bedzie cie porownywal do poprzednich żon,,a jak żle wypadniesz w kuchni lub sypialni????? to on bez wachania sie z toba rozwiedzie,zobaczysz,znajdz sobie wolnego faceta a nie takie pomyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goleman
wolnego faceta?co Ty pleciesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goleman
moze masz racje,,zle przeczytalam:)myslalm,ze on sobie znajdzie nowego hahahha moze macie racje, jestem atrakcyjna powinnam znalezc nowego kawalera,tylko gdzie to szukac pozadnego?:) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabell26
kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goleman
nigdy nie wiazcie sie z r rozwodniekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihohoho
moj ex (bylam pierwsza zona, wcale nie z wpadki, ale ponoc z wieeeeelkiej milosci :? ) 4 miesiace po rozwodzie ozenil sie drugi raz, a po roku rozwiodl. ja go wykopalam, druga zona go wykopala, teraz ma trzecia. ciekawe jakich kitow jest nawstawial ze sie z nim zwiazala... pewnie ze my to zle kobiety bylysmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goleman
a no nawciskal,,,,,,,,bo na poczatku mi powiedzial,ze mial tylko jedna zone,,,,,,,,,a jak juz sie pozadnie zakochalam to przypadkiem sie dowiedzilam,ze bylo ich dwie,,,,,,dam sobie spokoj,to nie ma sensu,nigdy wiecej zonatych,rozwodnikot itp badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×