Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

ZAKUPY GRUPOWE

Polecane posty

czy macie jakies rozeznanie w tym temacie? mozna zyskac duze upusty przy takich zakupach, konieczne jest tylko zebranie grupy zainteresowanych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może napiszę coś więcej to was to bardziej zainteresuje:> chodzi o zebranie wiekszej liczby osob co umozliwi otrzymanie kodu rabatowego, nie ma tutaj mowy o jakims przesylaniu pieniedzy na moje konto itd. kazdy bedzie sam skladal swoje zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Jak kupujesz w tanim sklepie internetowym to kod rabatowy już Ci nie jest potrzebny. Ale zakupy w grupie sprawdzają wtedy jak najbardziej, bo koszty przesyłki albo maleją do 0 (przy dużych zamówieniach), albo rozkładają się na kilka osób, tak, że właściwie stają się ledwo odczuwalne. Wiem, że wiele osób tak kupuje na electro.pl. Bez kosztów przesyłki te towary mają już totalnie niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jednak taki rabat przy zamowieniu grupowym zawsze sie przyda:) koszty przesylki sa wysokie glownie przy zamowieniach z zagranicy, dochodza wtedy tez cla itd. niektore produkty w ogole mozna zamawiac tylko w duzcyh ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaghl
ja uwielbiam wszystkie zniżki, obniżki, więc chętnie korzystam z zakupów grupowych :) jeśli kogoś interesuje, to powstał nowy serwis tego typu, jeszcze nie wystartował, ale jest informacja ze na początek dostaje się dodatkowe 20 zł, i za każde zakupy znajomego 5 zł:) także polecam http://gogroup.pl/zaproszenie/1842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W SKLEPIE http://gadzeteo.pl NA WSZYSTKIE PREZENTY JEST RABAT ( NIE PAMIĘTAM JAKI, ALE TEN WIĘKSZY NIŻ MNIEJSZY) KOD RABATOWY JEST NA SŁOWO 'PREZENT' (WPISUJE SIE GO W KOSZYKU ZAMÓWIENIA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynaaa
grupon takie rzeczy ogrania. czasem mozna złpać cos na serio taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej powstaje takich serwisów z zakupami grupowymi, ale trzeba się dobrze wczytać w warunki, bo czasem kupujesz kupon o wartości na 40 zł - za np. 20 zł a wdanym sklepie i tak nic za to nie kupisz i trzeba i tak dopłacać... więc trzeba uważać. Ja ostatnio na nk dostałam zaproszenie do strony www.mamadeal.pl, która ma oferować rabaty dla mamy i dzieci... czekam aż się uruchomi... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieknowy23
Polecam nowy serwis www.hitdeal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w podobnym klimacie. Słyszeliście o Stilago? To taki zamknięty klub zakupowy, w którym osoby zapisane mogą kupować na ich wewnętrznych wyprzedażach. Dzięki temu można znaleźć jakieś fajne ciuszki nawet o 70& tańsze. Fajna sprawa wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok zakupów grupowych funkcjonuje coś podobnego tylko nieco sprawniej działającego i bezpieczniejszego dla klientów. W tych serwisach nie musisz czekać aż ktoś, tzn. odpowiednia ilość osób zdecyduje się na jakąś usługę - tylko kupujesz voucher i idziesz od razu do punktu usługowego. Polecam www.fastdeal.pl - chyba największy działającytaki portal w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butow
to fajna opcja, szczegolnie jesli chcesz pobrowac nowych zabiegow, fryzjerow, klubow fitness i restauracji. placisz nawt do 80% mniej i masz dobre rozeznanie. jak Ci się spodoba to korzystasz już na własną rękę, jak nie szukasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób
Korzystam z wielu serwisów zakupów grupowych. Wyróżnić mógłbym tylko groupona (za ilośc ofert) i www.fastdeal.pl - jak wspomniano wczesniej - live shopping. Oby rynek dalej się rozwijał i powstawało wiecej takich serwisów - korzysci sa oczywiste, zarówno dla klienta, jak i oczywiste moga byc dla usługodawcy jeżeli powaznie bedzie traktował swoich voucherowych klientów - to na pewno zyska dzieki marketingowi szeptanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posadz drzewko
Moge was prosić o kliknięcie? http://www.posadzdrzewo.pl/#/profil/linda4 Ratujmy Ziemię! Posadź wirtualne drzewo, a pomożesz zasadzić prawdziwe! Tetra Pak posadzi kolejne 160 000 drzew w ramach akcji „Posadź drzewo! Posadź swoje drzewo! Niestety trzeba skopiować i usunąć spację w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelko fa
ja tez polecam te forme zakupow. znizki - na spa, fryzjera, wyjazdy polskie i zagraniczne i wiele innych - dochodzą do 80%. wystarczy sie zapisac na liste wysylkowa np na gruperze i starac sie regularnie przegladac oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hure jatr
Polecam korzystanie z zakupów grupowych, ale w agregatorach. Ktoś tutaj wspominał serwis http://www.znizkomania.pl/ Szukanie ofert po portalach to strata czasu. Przecież to trwa całą wieczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krall
Ja korzystałam z depilacji laserowej pach. Kupon kupiłam na citeam.pl i jestem baaardzo zadowolona! Nie jest to przyjemny zabieg, ale ma się póżniej spokój z depilacją. Zapłaciłam ok. 40 zł. Sprawdzam oferty średnio raz na tydzień i wyszukuję perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale warto czy grupowe czy indywidualne - rożnorodnośc i wybór ogromny. Zamiast przeglądać kilkanaście stron, agregatem takich ofert jest http://www.godealla.pl a w sumie u nich jest godealla travel, który daje zniżki za oferty turystyczne zakupów grupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.godealla.pl jest super. naprawdę wszystko w jednym miejscu i co mają fajne oferty turystyczne też w jednym miejscu. Mam wrażenie że tutaj mają najwięcej zgromadzonych serwisów bo ponad 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem ze nie mialam zaufania do takiego czegos, ale zaryzykowalam bo moj chlopak mial imieniny a przypomnialam sobie dosc pozno, do tego bylam bez kasy... na szybkiego kupilam taki album http://www.citeam.pl/oferty/warszawa/milosc-na-101-sposobow , bardzo fajny i udalo mi sie jakos zmiescic w kasie :) takze przekonalam sie troche do zakupow grupowych, przynajmniej wiem ze Citeam jest porzadny. innych nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaibestia1
Zakupy grupowe? Jest super portal. Mergeto.pl Na nim NIE MUSISZ ZBIERAĆ grupy zakupowej. Grupa zbierze się sama. Kupujesz po praktycznie hurtowych cenach albo jeszcze niższych. Portal bezpieczny, choć mlody. Kupowałam na nim już soczewki, lego dla chrześniaka i sukienkę. Naprawdę polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaibestia1
Dodam jeszcze tylko, że to nie jest to samo co groupon, citeam czy podobne...Bo często ludzie to mylą. Najlepiej sprawdźcie sami. Dodatkowo na mergeto możecie sami zalożyć aukcje np. na prostownice i wpisujecie ze chcecie ja kupic za hm..60zł. I to sprzedawcy wam dają oferty i do was się zgłaszają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylarodeowicz
zapisałam się do newsletterów. Ale strasznie spamują mi skrzynkę i podziękowałam. Chociaż chciałabym natrafic na jakieś dobre kosmetyki. Szczerze to kupiłabym cienie artdeco. Piękne kolorki. Może któraś coś dla mnie upoluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupik
Z największą przyjemnością mogę polecić stronę http://www.grupik.pl są tu wszystkie najlepsze oferty z dużych portali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella76
Ja chętnie korzystam z zakupów grupowych, świetna sprawa jeśli np nie ma się pomysłu na wypad za miasto czy relaks w tygodniu. Osobiscie korzystam z serwisu Killerdeal.pl , mają sporo fajnych ofert w dobrych cenach i kontakt z nim i jest bardzo szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy grupowe, hm.. .trzeba mieć sporo szczęścia żeby rzeczywiście trafić na jakąś dobrą okazję. ja mimo wszystko wolę sprawdzone sklepy jak magiczna planeta. też kupię tanio to czego szukam, a przy tym wiem, że nikt mnie nie wpuści w przysłowiowe maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neny
A JA MAM COŚ M_E_G_A !!!! Nie dość że będzie taniutko, nie dość że przyniesione pod drzwi, to jeszcze co miesiąc kaska na kontko za to, że powiesz koleżance ze tu jest taniej :) SUPER!!! 1.Czy kiedykolwiek sklep, w którym robisz codzienne zakupy zapłacił Ci za to, że przyszedłeś do niego ze znajomym? 2.Czy może zapłacił Ci za to, że poinformowałeś sąsiada, że mają tam najtańszy cukier? 3.Jak wynagradza Cię za lojalność Twój sklep osiedlowy? Chcesz poznać sklep, który zapłaci Ci za to wszystko, a do tego zaoferuje najniższe ceny za znane produkty żywnościowe, środki higieny osobistej i chemii gospodarczej? A jeśli jeszcze dostarczy te zakupy pod Twoje drzwi? Brzmi jak marzenie? To dzieje się tu i teraz :) Możesz stać się częścią tej zakupowej rewolucji. Jest to możliwe jedynie za pośrednictwem zaproszenia. Poznaj szczegóły pod tym linkiem. http://f.CB7.pl/#agnieszka Zarabiaj i oszczędzaj! Czekam na możliwość odpowiedzi na Twoje pytania. Z pozdrowieniami Agnieszka mail: neny@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×