Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Gość dziekujeAniele
a coc chesz zrobic ''taka sobie''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę pomyślałaś że ja to mogę być Twój facio ? :p nawet jeśli to już dostałem młotek . przyjmuję go z godnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm , pamiętaj jedno , przemierzam niebieskie i piekielne stepy zostawiając po sobie tylko pył ten kto zamyka oczy widzi więcej ten co zatyka uszy słyszy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zostawiam - fałszywe piękno piekielnych stepów sprawia że kobiety same tam zeskakują ... ja już im wtedy nie potrafię pomóc - tylko Anioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparskał :p rozlewając wino na klawiaturze dobrze że mój kowal zrobił specjalne elastyczne podkowy bo bym dawno laptopa rozpieprzył :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miłość last minute" przyszłaś za pięć dwunasta usiadłaś naprzeciw założyłaś nogę na nogę w tej swojej żółtej wiosennej sukience w błękitne kwiaty mrugnałem zbyt długo bo gdy otworzyłem oczy już Cię nie było znów okazja przeszła obok nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki za nic fajnie jest wiedzieć że ktoś trzyma za ciebie kciuki ja będę trzymał za ciebie i nie ważne za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak SZATANICA wróci zaprosi mnie do jakiegoś lokalu z ciężką muzyką klubową - potrzeba mi tego jak wody i owsa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×